;
تفریح و سرگرمی

ماری که می خواست هزارپا بخوره، خودش طعمه هزارپا شد + فیلم

حمله مار: ماری که می خواست هزارپا بخوره، خودش طعمه هزارپا شد + فیلم

 لینک دانلود

غذای مار چیست؟

مار ها موجودات خارق العاده و منحصر به فردی هستند که خیلی از افراد تمایل دارند تا بیشتر در مورد این موجودات اطلاعات به دست آورند و سوال های زیادی در مورد آن ها برایشان به وجود می آید، مانند این که مار ها چه می خورند؟ در این باره باید گفت که مار ها با توجه به نژاد و جثه ای که دارند غذا های متفاوتی می خورند که در این قسمت برخی از آن ها را بیان خواهیم کرد.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

  • غذای مار بوا: بوا به دلیل بدن ماهیچه ای که دارند شکار را به یک جا می‌ بلعند و گاهی حتی هفته ها و ماه ها بدون غذا زندگی می کنند. تغذیه بوا بالغ از گراز، خرگوش خانگی، گوزن و حتی سایر مار ها، پستانداران و جانوران دیگر می باشد.
  • غذای مار آبی چلیپر: این نژاد دارای پوزه باریکی است و به همین علت تغذیه آن ها شامل ماهی های کوچک، جانوران آبزی و قورباغه ها می باشد.
  • غذای مار قیطانی: این نژاد جزو مار های غیر سمی هستند و تغذیه آن ها به طور معمول شامل مارمولک‌ ها، پرندگان کوچک و گاهی اوقات پستانداران است.
  • غذای مار جعفری: عادت غذایی این نژاد بسیار متفاوت است اما در حالت کلی می‌ توان گفت که شامل: سوسک ها، کرم ها، عنکبوت، حلزون، عقرب، هزارپا، قورباغه ها، سایر خرندگان، پستانداران و پرندگان کوچک می‌ باشد.
  • غذای بالشت مار: بهتر است که بدانید این موجود یک نوع حشره است و ربطی به مار ها ندارد، در مورد تغذیه آن ها باید گفت که همه چیز می خورند ولی بیشتر از حشرات دیگر تغذیه می کنند و هم چنین خودشان نیز خوراک مار ها هستند.
  • غذای بچه مار خاکی و مار خاکی بالغ: به طور معمول بچه مار ها از کرم های خاکی و حلزون ها تغذیه می کنند. اما مار های بالغ علاوه بر کرم خاکی و حلزون از سایر مهرگان و قورباغه های کوچک نیز تغذیه می کنند.
  • غذای مار زنگی: شاید برای شما هم تا به حال سوال به وجود آمده باشد که غذای مار زنگی چیست؟ در این باره باید گفت غذای مورد علاقه این جانوران جوندگان کوچک و مارمولک ها است.

احتمالاً بپسندید: باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: کدوم بچه‌ است که وقتی به مادرش می‌رسه ناپدید می‌شه!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

داستان خر بیار باقلا بار کن!

احتمالاً بپسندید

تا حالا دیده بودی کبریت چطور ساخته میشه، اگه نه این فیلمو ببین+ویدیو

همیشه ادعا می کنی در دوستی بهترینی، برای اثباتش این تست شخصیت رو انجام بده!

 یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

چیستان: آن چیست که سه چشم و یک پا دارد!؟

شاید بپسندید: تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا