;
تفریح و سرگرمی

چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

تست شخصیت براساس نوع برداشت: چه چیزی در این تصویر نظر شما را جلب کرد، اولین چیزی که در نگاه اول در این تصویر می بینی، شخصیت کلی شما را افشا می کند. با انجام این ازمون می توانید خودت و اطرافیانت را به خوبی بشناسی. در وب سایت ارائه دهند این تست شخصیت آمده است: آیا شما رقابتی هستید یا اینکه در برخورد با دیگران کاملاً صادق هستید؟ با تست شخصیت براساس نوع برداشت ومجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: چقدر تو دقیق و تیزبین هستی؟ پس اشکال تصویر کودکان رو تو 3 ثانیه پیدا کنید!

تست شخصیت براساس نوع برداشت

تصاویر توهم نوری یک اثر هنری هستند، درست مانند این تست توهم نوری، که انجام آن نشان می دهد شما تا چه اندازه رقابتی و یا صادق هستید؟ ا ین تصاویر نه تنها ما را با خلاقیت خود جادو می کنند، بلکه برخی نیز نحوه ی دید ما از دنیای اطراف را روشن می کنند و تغییر می دهند. آیا می دانستید که برخی از این موارد حتی می توانند جنبه های پنهان شخصیت شما را آشکار کنند؟

شاید بپسندید:  اگه نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

این تست که با عنوان تست شخصیت براساس نوع برداشت در مجله خبری چشمک منتشر شده است، برگرفته از نقاشی سیاه و سفید هنرمند معاصر اولگا بلیاوا است. بیشتر نقاشی های او هماهنگی و هرج و مرج را به تصویر می کشد و یکی از این نقاشی ها در تست شخصیت براساس نوع برداشت زیر آمده است. برای انجام این تست کافی است که یک نگاه کلی به تصویر بیندازید. نیاز نیست که بر روی آن فکر کنید. برداشت اول مهم است.  با هم تصویر تست شخصیت براساس نوع برداشت را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: همین که عکس رو دیدی، چی توجه ات رو جلب کرد؟| بگو تا بگم اصلاً اهل حساب و کتاب هستی یا نه!؟

تست شخصیت براساس نوع برداشت

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زن قاتل: کدام زن همسرش رو به قنل رسونده است!؟

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید:آیا جزو 17 درصد افراد تیزبین هستی که خیلی راحت در 4 ثانیه عدد چهار را پیدا می کنند!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانما تظاهر می کنه بارداره!؟ کدومه!؟

پاسخ تست شخصیت براساس نوع برداشت

 

همانطور که اکنون متوجه شده اید، تصویر منظره ای از دو دختر را نشان می دهد که لباس های سفید پوشیده اند و با کارت های تاروت بازی می کنند. تاروت به عنوان ابزاری برای پیشگویی است. برخی از بینندگان هم برای اولین بار جمجمه را مشاهده کردند که توسط لباس ها و پاهای دختران تشکیل شده است. اما شما در این نقاشی توهم یا تست شخصیت براساس نوع برداشت چه چیزی را دیدید!؟

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا و نکته سنج ها، تو یه نگاه میتونن بگن که اشکال اصلی تصویر ماهیگیر چیه!؟

اگر دخترها را در حال ورق بازی دیدید

اگر دخترها را در حال ورق بازی دیدید

احتمالاً بپسندید:معمای سنجش ضریب هوش: اگه هوش کارآگاهی ات بالا باشه، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

اگر اولین چیزی که در تست شخصیت براساس نوع برداشت دو دختر کوچک بودند، پس شما شاد و خوش بین هستید اما همیشه احساسات خود را در مقابل همه نشان نمی دهید.محرک خاصی وجود دارد که شما را به حرکت نگه می دارد. شما دوست ندارید ببازید و به شدت رقابتی هستید. دوست دارید در همه چیز برنده شوید و از دیگران پیشی بگیرید.

اجازه ندهید نگرش شاد توسط رقابت شما کور شود. همانطور که گاهی اوقات می تواند به یک نگرش پرخاشگرانه یا خود شیفته منجر شود.

شاید بپسندید: اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی از این دو تا خانم عصبانی، همسر مایکله!؟

اگر ابتدا جمجمه را دیدید

تست شخصیت براساس نوع برداشت

اگر در تست شخصیت براساس نوع برداشت ابتدا جمجمه را دیدید، باید گفت که قابل اعتماد و صادق هستید. برای قرن ها در فرهنگ عامه و مدرنیته، جمجمه به عنوان نمادی از هشدار یا خطر در نظر گرفته شده است. بنابراین، هنگامی که یکی از نزدیکان شما تصمیمات بدی در زندگی خود می گیرد، سعی می کنید از قبل به او هشدار دهید.

صادق بودن بیش از اندازه می تواند یک خطر باشد، زیرا گاهی اوقات سخنان صادقانه و عاقلانه شما می تواند به عزیزانتان آسیب برساند، حتی وقتی می دانید که در تلاش برای کمک به آنها هستید. پس سعی کنید با مهربانی و همدلی بیشتر راه حل را در مقابل آنها قرار دهید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی نوزاد دختر، به نظر شما کدوم یکی از این نوزادان دختر است؟

امیدوارم از تست شخصیت براساس نوع برداشت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً یپسندید: یه نگاه به تصویر بنداز بعد بگو اول چی دیدی تا بهت بگم آیا آدم مسئولیت پذیری هستی یا نه!؟

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: همین که به تصویر انداختی، چی تو تصویر دیدی تا بگم آیا عاقبت بخیر میشی یا نه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از افراد تصویر به تازگی گروگان گرفته شده است!؟ فقط باهوشا میتونن جواب درست بدن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، پس تفاوت های این تصویر زیبا را در 5 ثانیه پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه خرس عروسکی رو تو این تصویر پیدا کردی،حتما بخاطر تیزبینی ات برا خودت اسپند دود کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: بازیکن متفاوت را در میان بازیکنان بازی مرکب شناسایی کنید!|قدرت دیدت را اثبات کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

برایتان جالب خواهد بود

کدوم یکی از این آدما از حرف زدن با شما خسته شده است!؟

یکی از این خانمای خوشکل یه جادوگر خبیث هست، قبل اینکه کسی رو گول بزنه پیداش کن!

بگو تو نگاه اول چی دیدی تا چیزایی درباره ات بگم که تا حالا خودت هم خبرنداشتی!

افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

 یکی از این زنا با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کنه اما تلاش می کنه به رو خودش نیاره، کدومه!؟

زبان بدن کدوم یکی از این مردا نشون می ده که اون از همه زنا فراریه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا