;
تفریح و سرگرمی

با دلیل بگو که کدومیکی دکتر نیست و داره ادای دکترها رو درمیاه!؟

معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه: با کمک آزمون و بازی های مختلف فکری می توانید مغز خود را هم تمرین دهید و هم میزان قدرت و کارآمدی آن را آزمایش کنید. معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه از جمله آزمون هایی است که می تواند شما را به یک چالش اساسی دعوت کند. شما باید به دنبال این پاسخ باشید که کدام یکی از این دو مرد واقعاً پزشک آزمایشگاه تصویر است!؟

به باور سازنده معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه یک معمای منطقی و تصویری دشوار است که واقعاً ذهن شما را متحیر می کند. در واقعیت، راه حل آنقدر ساده است که اکثر مردم حتی احتمال آن را در نظر نمی گیرند. بنابراین توصیه من این است که مسائل را پیچیده نکنید و به دنبال ساده ترین راه حل و یافتن نشانه باشید. با مجله خبری چشمک و معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه همراه باشید!

شاید بپسندید: اصطلاح جمع کن کاسه کوزه ات را از کجا آمده است!؟

معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه

امروز نیز مجله خبری چشمک با شماست و همان طور که اشاره شد معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه، یک معمای تصویری خاص است که هم می تواند شما را سرگرم کند و هم تمرین عالی برای برای مغز و ذهن شما باشد. فقط باهوش ترین فرد می تواند معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید.

به هر حال معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه یک بازی فکری سخت است، بنابراین ذهن خود را متمرکز کنید و منطق خود را روشن کنید! در تصویر شما یک آزمایشگاه داروسازی را مشاهده می کنید. دو مرد که روپوش سفید پوشیده اند در آزمایشگاه حضور دارند. اما یکی از این دو مرد، دکتر داروساز این آزمایشگاه نیست. فقط یک ذهن خلاق و تیزبین می تواند بلافاصله دکتر داروساز این آزماایشگاه را شناسایی کند.

پس با دقت به تصویر نگاه کنید. فقط یادتان باشد برای رمزگشایی معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: با جابجایی یک چوب کبریت، عبارت ریاضی را تصحیح کنید!

معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه

شاید بپسندید: اصطلاح جمع کن کاسه کوزه ات را از کجا آمده است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: کدام گل است که اگر حرف اولش را برداریم، باز هم اسم یک گل می‌شود!؟

پاسخ معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه

اگر هنوز نتوانستید پاسخ معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه را پیدا کنید، می توانید زمان بیشتری را برای بررسی این آزمون صرف کنید. اگر حوصله و فرصت دارید به بالا برگشته و باز هم تصویر را بررسی کنید.

شاید بپسندید: معما: سه آشپز مشهور مدعی شدند که آرش برادرشان است، اما آرش می‌گوید برادری ندارد؛ چه کسی دروغ می گوید!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان:کدام بازیکن فوتبال برزیلی است که اگر اسمش را برعکس کنی، اسم پسر فارسی می‌ شود!؟

پاسخ معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه: به تصویر خوب نگاه کنید. همان طور که اشاره شد تنها یک نشانه می تواند به شما کمک کند. به آرم روی دیوار آزمایشگاه، سربرگ ها و همچنین آرم بر روی روپوش های این دو مرد در آزمایشگاه دقت کنید. آرم لباس دکتر سمت راست با آرم آزمایشگاه، سربرگ ها و همچنین آروم روپوش دکتر سمت چپ متفاوت است. فرد سمت راستی، دکتر اصلی این آزمایشگاه نیست و داره ادای تکنسین آزمایشگاه را در میاره.

شاید بپسندید: مدادی که برای نوشتن انتخاب می کنی، ویژگی اصلی شخصیت‌تان را افشا می کند!

معما با شناسایی دکتر آزمایشگاه

امیدوارم از معمای تصویری با شناسایی دکتر آزمایشگاه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: کدام ماده غذایی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: کدام کلمه است که همه به دنبالش هستند ولی از برعکسش دوری می کنند!؟

تست هوش: فقط افراد باهوش متوجه اتفاقی که در تصویر افتاده است می شوند!

 اصطلاح کف گیر به ته دیگ خوردن از چه زمان رایج شد!؟

 داستان شنیدنی قوز بالا قوز | حکایتی کهن وشنیدنی درباره حضور جن ها در حمام!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا