;
تفریح و سرگرمی

سوال هوش: کدام درب بی خطر است تا فرد ربوده شده از اتاق فرار کند!

سوال هوش تصویری درب بی خطر: مغز ما برای سالم ماندن به ورزش مداوم نیاز دارد، درست مانند ماهیچه های بدن برای قوی ماندن و تناسب اندام. در واقع فعالیت مغز سلامت این عضو مهم بدن را تضمین می کند. بنابراین بیایید یک جلسه تمرین مهم برای این عنصر خاکستری خود داشته باشیم.بازی های فکری، پازل ها، تست ها و … می توانند فعالیت های مغز را افزایش دهند.

برخی از این معماها ممکن است ساده به نظر برسند، اما برخی دیگر ممکن است کمی پیچ و تاب داشته باشند. در سوالات هوش تصویری تصاویر جالب می توانید قدرت تحلیل، دقت و تمرکز را آزمایش کرده و میزان هوش خود را بسنجید. با مجله خبری چشمک و سوال هوش تصویری درب بی خطر همراه باشید.

مردی ربوده شد و در خانه ای محبوس شد. خانه 4 در داشت و او می توانست از یکی از درها فرار کند. در پشت درب اول،حوضی پر از ماهی های گوشتخوار گرسنه است، به طوری که هر فرد در ثانیه اول توسط ماهی ها خورده می شود. پشت درب دوم سیم برق با جریان برق فشار قوی حضور دارد. در پشت درب اتاق سوم یک نینجای قاتل است. پشت درب چهارمی هم یک تمساح بزرگ آدمخوار قرار دارد. حال او چگونه می تواند فرار کند؟

شاید بپسندید: تست روان شناسی: رنگی که برای درب خانه انتخاب می کنید شخصیت شما را لو می دهد!

سوال هوش تصویری درب بی خطر

علاقمندان به بازی ها و سوالات و تست های هوش از جمله مواردی است که در اینترنت طرفدارن زیادی دارد. بخشی از این مسئله موضوع سرگرمی است، اما بخش دیگر مربوط به تمرین دادن فعالیت های مغزی است. این سوالات هوش تصویری مجله خبری چشمک تلاش می کند تا ذهن خوانندگان خود را توسعه دهد. شما برای حل این سوالات، نیازمند دقت، توجه و تمرکز شماست. لذا این موضوع می تواند سبب افزایش عملکردهای مغزی شما شود.

شما اگربتوانید سوال هوش را حل کنید، نشانه بهره هوشی بالای شماست. لذا اگر توانستید این معما را حل کنید، به دوستان خود بگویید که نابغه هستید! اگر آماده هستید، سوال هوش تصویری درب بی خطر را مرور کنیم.

مردی ربوده شد و در خانه ای محبوس شد. خانه 4 در داشت و او می توانست از یکی از درها فرار کند. در پشت درب اول،حوضی پر از ماهی های گوشتخوار گرسنه است، به طوری که هر فرد در ثانیه اول توسط ماهی ها خورده می شود. پشت درب دوم سیم برق با جریان برق فشار قوی حضور دارد. در پشت درب اتاق سوم یک نینجای قاتل است. پشت درب چهارمی هم یک تمساح بزرگ آدمخوار قرار دارد. حال او چگونه می تواند فرار کند؟

بیشتر بخوانید: سوال هوش: با دلیل بگوئید که کدام یک از کودکان تصویر”3 مادر” دارد!؟

سوال هوش تصویری درب بی خطر

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل شریک دزد و رفیق قافله | داستان فردی که هم با کاروانیان و هم دزدان رفیق بود!

 

 

 

.

شاید بپسندید: تست هوش: با جابجایی و حرکت دادن 3 چوب کبریت، 4 مربع درست کنید!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: چگونه ممکن است که یک فرد 90 روز نخوابد، ولی همچنان سرحال باشد!؟

پاسخ سوال هوش تصویری درب بی خطر

قطعا با دیدن پاسخ های سوال هوش تصویری درب بی خطر، خواهید گفت که چقدر راحت! در واقع راز حل کردن سوالات هوش، دقت و توجه به صورت سوال و نیز جزئیات در تصاویر است. اگر آماده هستید، می توانید به پاسخ تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چیستان: نام شهر و جزیره معروفی است که اگر آن را برعکس بخوانیم یک برند معروف آدامس می شود!

.

.

.

.

 

احتمالا بپسندید: در این تصویر مرد خون آشام، چه اشتباهی وجود دارد!؟

پاسخ سوال هوش تصویری درب بی خطر: درب دوم بی خطر است. سیم های برق از سقف آویزان شده و با جریان آب ارتباطی ندارد. لذا فرد به راحتی می تواند از این درب فرار کند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: یک مسیر را برای پیاده روی انتخاب کن تا بگم رویا پردازی یا منطقی!؟

جواب سوال تصویری درب بی خطر

آیا این چالش تصویری را دوست داشتید؟ شاید برای شما خیلی راحت بود؟ امیدوارم از سوال هوش تصویری درب بی خطر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالا بپسندید: اگه رو دست همه باهوشا زدی، زود تند سریع بگو کی بستنی فروش را زخمی کرده!

 

 

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: با دلیل بگوئید که کدام مادر بی مسئولیت و بی خیال است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: کدام سطل آب زودتر پر می شود!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد تصویر، قدرت بینایی خود را ارزیابی کنید!

جذاب‌ترین ویژگی شخصیتی خود را با انجام این تست شخصیت شناسایی کنید!

آزمون تمرکز: آیا می توانید حرف A را در تصویر پیدا کنید؟

چیستان | کدام گیاه است که یک حیوان درون نامش پنهان شده‌است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. به نظر من دربی که شما به عنوان درب بیخطر و جواب درست دادین اصلا منطقی نیست
  الان میگین چرا؟ چون همانطور که خودتون گفتین سیم‌های برق فشار قوی از دیوار بطور پراکنده اویزارن است ، اگر دقت کنید منشأ سیم از سقف شروع میشود ینی سیمها از سقف برق میگرند که نزدیک به سمت چپ و دقیقا چسبیده به درب است و تعدادی از رشته‌های سیم ها از بالای در به سمت پشت درب به پایین کشیده شده‌اند و درب هم نیم باز و پشتش مشخص نیست و دید ندارد، پس از کجا میدونید که از پشت درب سیم برق به آب نیفتاده باشد؟؟؟؟؟ و تنها رشته سیم سمت راست مه به دیوار چسبیده رو ملاک جواب درست گرفتین, پس اصلا نمیشه گفت بطور قطعی جواب درست این در است
  و اما دربی که بیشترین درصد رو به جواب صحیح دارد دربی است که نینجا پشت درب وایساده است و درب باز است، و اما دلیلش ؟ چرا؟
  چون همه دربها باز هستند و پشت انها ماهی گوشت خوار و راهرو آب با سیم برق فشار قوی و تمساح اد خوار است، خب هسچ گروگانی در تصویر نیست که نشان بدهد گروگان از دست گروگانگیر فرار کرده باشد و درها رو باز کرده باشه پس نتیجه میگیریم درها از اول باز بوده اند و همه تله‌ای پشت خو دارند برای جلوگیری از فرار گرونگان هستندو گرونگان هنوز داخل اتاقه، ولی یک در امن و بدون تله برای ورود و خروج گرونگانگیر باید باشه که میشه همون دری که نینجا پشت اون وایساده و نینجا نمیتونه گرونگانگیر باشه،چون اولا نینجا پشت در است و قصد داخل شدن داره و گارد مبارزه گرفته و داخل نیست و قصد خروج نداره وگرنه پشت اون به طرف ما بود که همین نشون میده که اون گرونگانگیر نیست و از تنها دری که تله نداره و برای ورود و خروج گرونگانگیر هست قصد پارد شدن داره و حالت مبارزه و وارد ضدن که دارد نشون دهنده‌ی اینه که به قصد ازاد کردن و کروگان و فرار انها از همین در میباشد،
  پس با کمال احترام تنها دری که بیشترین درصد برای درست لودن جوای رو داره همین در میباشد که با اوردن دلالیل کاملا منطقی توضیح دادم که درصد درست بودن این در از اون دری که به عنوان جواب درست مشخص شده خیلی بیشتر است
  با تشکر از سایت واقعا خوبتون که تو این مشغله و گرفتاری‌های شدی روزمره با این معماهای جالبش به تقویت و از کار نیوفتادن مغز و ذهنمون واقعا کمک میکنه 😄😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا