;
تفریح و سرگرمی

در یک نگاه با جابجایی یک چوب کبریت، عبارت ریاضی فوق را اصلاح کنید!

سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی: آیا می توانید این معما را فقط با 1 حرکت حل کنید؟ اگر خوب نگاه کنید عبارت موجود در سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی صحیح نیست و یک نابغه ریاضی می تواند با حرکت دادن یک چوب کبریت آن را حل کند. انجام این معادله نشان می دهد که شما ضریب هوشی بالایی دارید! با مجله خبری چشمک و سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی همراه باشید.

آیا برای چالش یا سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی آماده ای؟ ضریب هوشی خود را آزمایش کن و با حل این معمای چوب کبریت در کمتر از 5 ثانیه تنها با 1 حرکت خود و نبوغ خود را ثابت کنید! آیا میتوانید آن را انجام دهید؟ خودتان را به چالش بکشید و ببینید آیا آنچه را که لازم است دارید یا نه!

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که چه کسی کیک را به سوی پسرک پرتاب کرده است!؟

سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی

به سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی خوش آمدید! اگر به دنبال راهی سرگرم کننده برای آزمایش چابکی ذهنی و مهارت های حل مسئله خود هستید، این چالش عالی برای شماست. تست‌های هوش، پازل‌ها و بازی‌های فکری در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند، زیرا مردم به دنبال راه‌هایی برای تیزبینی و درگیر ماندن هستند.

این به ویژه در شبکه های اجتماعی محبوب است، جایی که مردم این بازی های فکری را برای به چالش کشیدن دوستان خود ارسال می کنند. پازل امروز یک عبارت ریاضی است: 5+11=9. آیا می توانید خطای این معادله را تشخیص دهید؟ حداکثر 5 ثانیه وقت بگذارید و ببینید آیا می توانید بفهمید چه چیزی اشتباه است یا خیر. آیا برای مقابله با بازی فکری امروز آماده هستید؟ تمرکز کنید و از نزدیک نگاه کنید تا چالش را حل کنید!

شاید بپسندید: داستان کوتاه دروغگوترین اشخاص | مردی که در دروغگویی همتا نداشت!

سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی

شاید بپسندید: حکایت مرد دهن بین: داستان آدمی که حرف مردم برایش مهم بود!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: گرگی که خودش را میان گله گوسفندان پنهان کرده را شناسایی کنید!

.

.

.

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو زن در حماقت روی همه را سفید کرده است!؟

پاسخ سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی

برای حل موفقیت آمیز سوال ریاضی با چوب کبریت، باید تخیل داشته باشید و خارج از چارچوب فکر کنید. ما از شما دعوت می کنیم تا معادله چالش روز را انجام دهید، جایی که تنها با یک چوب کبریت، ممکن است پاسخ را بیابید. اگر موق نشدید اشکالی ندارد. با وجود اینکه زمان شما به پایان رسیده است. اما می توانید از زمان دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: بازی فکری: نوابغ اقتصادی بگن کدوم وسیله رو آقا دزده می دزده؟!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: کدام پرنده است که هم اسم یک غذای نانی خوشمزه است!؟

پاسخ سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی: پازل ها از ما می خواهند که هم از ذهن و هم از خلاقیت خود استفاده کنیم. برای حل این چالش، باید به دقت نگاه کنیم و تمرکز کنیم. این کار آسانی نیست، اما می توان آن را انجام داد! ما باید به روی احتمالات مختلف باز باشیم و از تخیل خود برای کشف راه حل استفاده کنیم. راه حل 5+5-4=6 است. اکنون که پاسخ را می دانید، چرا نمی بینید که چه کسی می تواند زمان شما را شکست دهد!

برخی ممکن است به یک راه حل دیگه رسیده باشند. 5+4=9 می شود. هر شکست فرصتی است برای یادگیری چیزهای جدید و بهتر شدن. به تلاش خود ادامه دهید و می توانید پازل های بعدی را حل کنید!

احتمالاً بپسندید: مرد حکیم و حاکم شهر | داستانی کهن درباره دوستی و ویژگی های دوست خوب!

سوال با اصلاح عبارت ریاضی

امیدوارم از سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالا بپسندید: با همه بله با ما هم بله، حکایتی جالب از روزگاران قدیم!

برایتان جالب خواهد بود

با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو زن، در صدد دزدیدن نوزاد است!؟

معما: گربه ای در یک اتاق شش گوش خوابیده است، این گربه چند زاویه می بیند!؟

کدامیک از این 3 مسافر، پالتوی مهماندار هواپیما را دزدیده است!؟

چیستان: کلمه ایی است که همه می توانند درست بنویسند!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. ۹=۵+۴ درواقع فقط با جابه جایی چوب کبریت سمت چپ یازده که اون بالایی هست میشه این کار رو انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 8 =

دکمه بازگشت به بالا