;
تفریح و سرگرمی

باهوشا بگن:علت مسمومیت مرد با آبمیوه و زنده ماندن زن چه بوده، در حالی که هر دو آبمیوه خوردند!؟

تست هوشنوشیدنی سمی: یکی از معماهای جذاب دیگر که شما را می تواند حسابی گیج کند. شما در تست هوش نوشیدنی سمی باید بفهمید که چگونه سم موجود در نوشیدنی بر مرد تأثیر گذاشت و سبب مرگ او شد، اما در زن تأثیری نداشته است!؟ باید بدانید که زمان پاسخگویی به این معما یا آزمون نیز بسیار محدود است. شما برای رمزگشایی تست هوش نوشیدنی سمی، فقط 4 ثانیه فرصت دارید. معمای نوشیدنی سمی هم در زمره آزمون ها و معماهایی است که توانسته است چایگاه خوبی در میان علاقمندان به سوالات و بازی های فکری پیدا کند. با مجله خبری چشمک و تست هوش نوشیدنی سمی همراه باشید.

مجله خبری چشمک با انتشار جدیدترین و جذاب ترین سوالات و معماهای تصویر تلاش دارد، لحضات خوشی را برای شما رقم بزند. شما با کمک این بازی ها می توانید سطح مهارت های شناختی و حتی هوش خود را بالا ببرید. لذا اگر به دنبال چالشی ترین و  پیچیده ترین چالش ها هستید، در جای خوبی قرار داربد. می توانید با کمک این سوالات هم خود را محک زده و هم اطرافیان و دوستان خود را مورد آزمایش قرار دهید.

شاید بپسندید: فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر اسکیمو پیدا کنند!؟

تست هوش نوشیدنی سمی

زن و مردی برای صرف شام به رستوران رفتند. داخل رستوران هوا نسبتاً گرم بود. در حالی که منتظر سفارش خود بودند، زن چون گرمش شده بود، درخواست کرد تا برای او آب میوه و یخ بیاورند. مهمانداران دو پاکت آب میوه و مقداری قالب یخ برای میز آنها فراهم کردند. همه شش لیوانی را که در میز بود را زن مورد استفاده قرار داد و درون همه آنها آب میوه ریخت. سپس زن یک قالب یخ درون یکی از لیوان ها ریخت و بلافاصله به سرعت نوشیدنی را نوشید. و همین کار را با سه لیوان دیگر انجام داد. یعنی قبل از نوشیدن یک قالب یخ ریخته و سپس نوشیدنی را می نوشید.

مرد یک لیوان را برداشت. 3 قالب یخ برداشت و به آرامی گذاشت تمام یخ ها در آمیوه آب شود. سپس آن را نوشید. به لیوان دوم و سوم نیز چند قالب یخ اضافه کرد. سپس لیوان دوم را به زن تعارف کرد و لیوان سوم را خودش برداشت. زن با این استدلال که آبمیوه زیاد خورده است، لیوان آبمیوه را به کنار گذاشت و دیگر آبمیوه نخورد. در حالی که مرد به آرامی لیوان دوم را می نوشید، او پس از مدتی علائم خاصی پیدا کرد و درگذشت. دکتر در کالبد شکافی اعلام کرد که در تمام لیوان های آب میوه، سم وجود داشته است.

حال سوالی که اینجا مطرح می گردد، این است که چطور شد که زن صدمه ای ندید، ولی مرد جان خود را از دست داد؟ با دقت جزئیات تصویر تست هوش نوشیدنی سمی را بررسی کنید. یادتان باشد که زمان شما برای پاسخگویی تنها 5 ثانیه خواهد بود.

شاید بپسندید:هوش بالای ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

تست هوش نوشیدنی سمی

احتمالاً بپسندید: هر کسی میگی من سخاوتمندم، شما چطور!؟ با انتخاب یه دونه از این دونات ها، همه چیز مشخص میشه!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!| خیلی ها فکر کردن ساده است!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پیشخدمت تقلبی: کدامیکی از این سه تا زن واقعاً یه پیشخدمت و یک قاتل اجیر شده است!؟

پاسخ تست هوش نوشیدنی سمی

جواب سوال را پیدا کردید؟ در صورت عدم دستیابی به پاسخ سوال تست هوش نوشیدنی سمی نگران نباشید. شما می توانید پاسخ طراح این آزمون را در پایین صفحه ببینید. اما قبل از آن بهتر است که برای بار دوم برای رمزگشایی تست هوش نوشیدنی سمی تلاش کنید.

احتمالاً بپسندید: ریشه ضرب المثل قمپز در کردن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تیزبین باشی تو 5 ثانیه صورتک خوک را میان صورت آدمک های تصویر پیدا می کنی! صورتک خوک کجاست؟

 

 

.

احتمالاً بپسندید: آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822: فقط نابغه ها تو یه نگاه 822 را در بین BZZ ها پیدا می کنند!

پاسخ تست هوش نوشیدنی سمی: به نظر می رسد سم ها به گونه ای در قالب های یخ بوده است. بود. زن به سرعت لیوان های آب میوه را می خورد و اجازه نمی داد سم قالب های یخ با آب شدنشان در آبمیوه پخش شوند. در حالی که همان طور که در توضیحات اشاره شد مرد به ارامی نوشیدنی خود را می نوشید. به این ترتیب قالب های یخ با آب شدنشان، تمام سم موجود در قالب های یخ را به آبمیوه منتقل کردند.

شاید بپسندید: کسی بهت خیانت کنه واکنش ات چیه!؟ با انجام تست می فهمی که چقدر تو زندگی قوی هستی!؟

تست نوشیدنی سمی

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی ریاضی ات خیلی خوبه، این معادله به ظاهر ساده رو تو 10 ثانیه حل کن!

امیدوارم از تست هوش نوشیدنی سمی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، بگو چند تا مربع تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه باهوش جواب درست رو میده!

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مثل خر در گل ماندن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید:باهوشا بگن!| چگونه ممکن است که زن تصویر روز دوشنبه در تصویر روز سه شنبه زنده است!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی خودت یا اطرافیانت چقدر منظم هستید، با انتخاب یک گل متوجه خواهید شد!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن اشتباهات کارگاه مکانیکی، اثبات کن که نابغه ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: قدرت هوش ریاضی خود را ارزیابی کنید!|  این چالش را با حرکت دادن یک چوب حل کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آدم منطقی و تحلیل گر هستی یا خلاق!/ | یه پروانه رو انتخاب کن تا متوجه بشی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی کی دروغ میگه: آیا مرده واقعاً به همسرش خیانت کرده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:تنها چشم عقابیا می تونن 609 را بین 909 ها پیدا کنند؟ فقط 10 درصد افراد موفق میشن!

شاید برایتان جالب باشد

 نکته سنجی و هرکول پوآرو بودن خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه پولداره، اثبات کن!

داستان ضرب المثل شریک دزد و رفیق قافله!

تست هوش چند وجهی: نام کودک ششم، چگونه با نام کودکان دیگر این خانواده مرتبط است؟

آزمون شناسایی عدد 626: اگه تیزبین باشی سریعاً عدد 626 رو میون اعداد پیدا می کنی!

شاید بپسندید: با 2 حرکت یک معادله صحیح درست کرده و ضریب هوشی خود را ثابت کنید!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا