;
تفریح و سرگرمی

اگه نابغه ریاضی هستی، با توجه به معادلات دیگر، عدد مربوط به معادله آخر را پیدا کنید!

تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد: با انجام تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد، هوش و قدرت مشاهده خود را آزمایش کنید. چالش امروز مهارت های تفکر شما را آزمایش خواهد کرد. از شما دعوت می شود به دقت به تصویر تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد نگاه کنید و به دنبال پیوندی بین اعداد ظاهر شده در آنجا بگردید. برای موفقیت در این پازل ریاضی باید از استدلال منطقی خود استفاده کنید. در واقع، بسیاری از کاربران اینترنت بدون یافتن پاسخ دقیق، منصرف شده اند.

این فرصتی برای شماست تا مهارت های حل مسئله خود را نشان دهید. پاراگراف بعدی را بخوانید تا قوانین و هدف این تست هوش را بدانید. به تصویر زیر خوب نگاه کنید. چهار معادله وجود دارد که یکی از آنها حل نشده است. شما باید هر شکل را به دقت تجزیه و تحلیل کنید تا یک پیوند منطقی بین آنها ایجاد کنید. از این قسمت مقداری که باید جایگزین علامت سوال شود را تعیین می کنید. شما هیچ محدودیت زمانی ندارید. با مجله خبری چشمک و تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد همراه شوید.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی شتر خوش باور، عاقبت ساده دلی و اعتماد به دشمن!

تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد

سعی کنید تمرکز خود را به حداکثر برسانید. از شر هر چیزی که می تواند حواس شما را پرت کند خلاص شوید. با انجام این چالش، مغز شما به دنبال راهی برای حل آن می گردد. بنابراین شما روی خلاقیت و استدلال منطقی خود کار می کنید. این راهی برای توسعه مهارت های تفکر انتقادی شماست.

علاوه بر این، این پازل ها خلاقیت شما را بهبود می بخشد. حل مشکلات برای شما خودکار می شود. متعاقباً در هر کاری که انجام می دهید بهره وری به دست خواهید آورد. همچنین این چالش به شناسایی کسانی که ضریب هوشی بالایی دارند کمک می کند. برای بررسی پاسخ خود به خواندن ادامه دهید. اگر آماده هستید تلاش کنید پاسخ معادله آخر در تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد را پیدا کنید.

شاید بپسندید: تیز و دقیق مثل عقاب باشی در 1 دقیقه تمام تفاوت های تصویر مغازه نانوایی را پیدا می کنی!

تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد

شاید بپسندید:کدومیکی از مسافرا بارداره!؟ | افراد با ضریب هوشی بالا تو یه نگاه متوجه میشن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: آیا می دانید دیگران شما را با کدام ویژگی خاص می شناسند!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز:4 تفاوت میان دو تصویر کودکان را پیدا کن!

پاسخ تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد

آیا سعی کرده اید عدد گم شده را پیدا کنید؟ آیا از پاسخ خود متقاعد شده اید؟ یا هنوز به دنبال دست یافتن به عدد مورد نظر هستید؟ می توانید بیشتر تلاش کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام کشور است که سه حرف اولش نام یک کشور است!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه 3 تفاوت تصویر جوجه تیغی را در 10 ثانیه پیدا می کنی!

پاسخ تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد:   عدد مورد انتظار 14 است. برای یافتن این نتیجه، معادلات قبلاً تأیید شده را با دقت مشاهده کنید. هر یک از آنها از قانون زیر پیروی می کند: رقم اول به اضافه آخرین رقم، منهای وسط. برای درک بهتر، بیایید حالت معادله اول را در نظر بگیریم: 4 + 3 – 1 = 6. بنابراین، آیا پاسخ درست را پیدا کرده اید؟

شاید بپسندید:با انتخاب یکی از این 3 درخت سبک رابطه خود با دیگران را شناسایی کنید!

پاسخ تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد

امیدوارم از تست هوش رباضی یافتن ارتباط اعداد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: 10 ثانیه فرصت دارید تا تعداد کرگدن های تصویر را پیدا کنید!

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون هوش: کی عروس خانم رو کشته!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: کدومیک از این سه زن تنها، متهم فراری را تو خونه اش پنهون کرده!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با حل این معادله تصویری در کمتر از 10 ثانیه می توانید ضریب هوشی خودتان را ارزیابی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا در یک نگاه میتونن بگن چند نفر در این کمپینگ حضور دارند!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

با پیدا کردن حرف بعدی در تصویر اثبات کن که یه باهوش نابغه ای!

یکی از 3 پرنده را انتخاب کنید تا بگم در کل آدم سخاوتمندی یا خسیس!

پدر واقعی نوزاد گرگینه است یا مرد!؟

آنچه در ابتدا می بینید بهترین ویژگی های شخصیتی شما را آشکار می کند!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. اگه با حل این مسئله ساده اسم کسی رو گذاشت نابغه، پس نابغه ها کیا هستند و چکار میکنند😂😂😂
    مجموع یکان و صدگان منهای دهگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا