;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: چند دایره در تصویر وجود دارد!

تست هوش تصویری تعداد دایره: اگر فکر می کنید دید خوبی داری و ضریب هوشی متوسط رو به بالا داری، پس به جای درستی آمدی؛ به این معنا که می توانی این تصور را اثبات کنی. این تست IQ که امروز ارائه می شود، روشی موثر برای اندازه گیری و ارزیابی هوش و همچنین حس مشاهده شماست. با مجله خبری چشمک و تست هوش تصویری تعداد دایره همراه شوید.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

به نظر می رسد چالش ساده است، اما بدانید که بسیاری آن را از دست داده اند. آیا در جایی که اکثریت شکست خورده اند موفق می شوید؟  اولین کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر با دقت نگاه کنید.شما در تصویر دایره های متعددی را خواهید دید. از بزرگ تا کوچک که درون هم قرار دارند. هدف از تست هوش تصویری تعداد دایره مجله خبری چشمک، یافتن تعداد دایره های موجود در شکل است. با تست هوش تصویری تعداد دایره و بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آیا می توانید تفاوت های دو تصویر راسوی بدبو را پیدا کنید!

تست هوش تصویری تعداد دایره

تنها کاری که باید انجام دهید این است که عدد دقیق دایره ها را در تست هوش تصویری تعداد دایره شناسایی کنید. اگر می خواهید در این آزمون هوش و دید قبول شوید، باید تمرکز کنید. برای انجام این کار، از نشستن در مکانی آرام و راحت، به دور از همه حواس پرتی ها قرار بگیرید. باید بدانید که پازل های تصویری مثل تست هوش تصویری تعداد دایره، می توانند به تقویت حافظه کوتاه مدت و تمرکز کمک کنند، زیرا اغلب به یادآوری جزئیات بصری و دستکاری ذهنی آنها نیاز دارند.

تست های هوش و پازل های تصویری باعث تقویت تفکر خلاق و حل مسئله می شود. آنها بازیکنان را به یافتن راه حل های جایگزین و تفکر غیر خطی تشویق می کنند. پس اگر آماده هستید به تصویر تست هوش تصویری تعداد دایره نگاه کنید. این تصویر می تواند به خوبی شما را مورد امتحان قرار دهد.

شاید بپسندید:با دلیل بگو کدوم خانم معلم وضع مالی بهتری داره!؟

تست هوش تصویری تعداد دایره

شاید بپسندید: معمای هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر گدا نیست!

.

.

.

.

.

 

 

.

.

.

پاسخ تست هوش تصویری تعداد دایره

اگر درست فهمیده اید به شما تبریک می گویم! این به سادگی نشان می دهد که شما هنوز بینایی عالی دارید. در هر صورت چیزی از چشم شما دور نمی ماند. این موفقیت همچنین نشان می دهد که شما به جزئیات توجه زیادی دارید. بدانید که این کیفیتی است که در بسیاری از زمینه های زندگی به شدت مورد توجه قرار گرفته است. اگر شکست خوردید، نگران نباشید. این لزوما به این معنی نیست که شما مشکل بینایی دارید. ممکن است مغز شما به این نوع موقعیت ها عادت نداشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: افرادی که قصد دزدیدن گاو زن کشاورز را دارند، پیدا کنید!

.

.

.

.

پاسخ 9 دایره است.

شاید بپسندید: کدومیکی از افراد پارک، داره ادای افراد نابینا را در میاره!؟

جواب تست تصویری تعداد دایره

امیدوارم از تست هوش تصویری تعداد دایره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

 از آسمان به روی زمین می آید و اگر حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

در نگاه اول چه چیزی در تصویر دیدید | این تست وِیژگی اصلی شخصیتی شما را افشا می کند!

سوال هوش تصویری: با دلیل بگوئید صاحب سگ چه کسی است!؟

 تست هوش: اگر 1+4=5، 2+5=12 و 3+6=21 باشد 8+11=؟ چند می شود!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا