;
تفریح و سرگرمی

فقط تیزبین ها می توانند قلب کوچک را در تصویر شناسایی کنند!

تست قدرت دید با قلب کوچک: قلب در این تصویر هوشمندانه پنهان شده است. آن را در 8 ثانیه پیدا کنید! یک قلب کوچک جایی در این تصویر است. آیا می توانید او را به موقع تشخیص دهید؟ تست قدرت دید با قلب کوچک یک سرگرمی فریبنده برای همه افراد در تمام سنین است. این یک فعالیت آرامش بخش است که به شما این امکان را می دهد که استراحت کنید و از لحظات دلپذیری لذت ببرید. تصویر پر از جزئیات دقیق است و برای تشخیص قلب پنهان باید مراقب باشید. پس با تست قدرت دید با قلب کوچک و مجله خبری چشمک همراه باشید.

برای قبولی در این آزمون، باید از مهارت های تصویری و حس مشاهده خود استفاده کنید. برای کاوش در هر گوشه از تصویر وقت بگذارید و برای موفقیت هر عنصر را به دقت بررسی کنید. هر شکل و الگوهایی را کاوش کنید که می توانند شما را به هدف نهایی راهنمایی کنند: جستجوی قلب پنهان. شما همچنین باید در تجزیه و تحلیل بخش های مختلف تصویر دقت داشته باشید. به جزئیاتی که می تواند حضور قلب را آشکار کند توجه کنید. به روی همه احتمالات باز بمانید، قلب لزوماً جایی نیست که فکر می کنید.

شاید بپسندید: ضریب هوشی خود را تست و بگید کدامیک از این سه زن، مادر این دختر است؟

تست قدرت دید با قلب کوچک

سرعت در تست قدرت دید با قلب کوچک مهم است. در واقع، شما 8 ثانیه فرصت دارید تا آن را پیدا کنید. سریع باشید و از اعتماد به اولین برداشت های خود دریغ نکنید.برای تشخیص قلب پنهان، در اینجا چند نکته وجود دارد. مهمتر از همه، روی مناطقی از تصویر تمرکز کنید که اشکالی شبیه قلب وجود دارد.

همچنین هر سنگی را که تصویر را تشکیل می دهد مشاهده کنید. به دنبال منحنی ها یا الگوهایی باشید که می توانند طرح کلی یک قلب را تشکیل دهند. دل به گونه ای لطیف پنهان است، باید هوشیار بود. مشاهده دقیق به شما این امکان را می دهد که آن را در میان تمام این سنگ ها کشف کنید.

با نگاه کردن به تصویر به طور کلی، قلب را می توان راحت تر تشخیص داد. برای دید بهتر، از زوم روی تصویر شک نکنید. اکنون که همه کارت ها را در کنار خود دارید، می توانید بازی را شروع کنید. برای شما آرزوی موفقیت داریم!

شاید بپسندید: حکایت مرد شترسوار و مار، بازنوشت حكایتی از جوامع الحكایات

تست قدرت دید با قلب کوچک

شاید بپسندید: پدر نوزاد کدوم یکی از این دو تا مرد هست!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدامیک از این 3 زن، مرد تصویر را به قتل رسانده است!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: 5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن 2 چوب کبریت، معادله غلط را اصلاح کنند!

پاسخ تست قدرت دید با قلب کوچک

اگر قلب را پیدا کردید به شما تبریک می گویم! توانایی های تصویری، قدرت تشخیص و سرعت شما پاداش داده شده است. اگر نتوانسته اید دل را پیدا کنید، مطمئن باشید این بازی تصویری یا تست قدرت دید با قلب کوچک برای سرگرمی شما طراحی شده است. ما به شما 8  ثانیه دیگه فرصت می دهیم تا آن را پیدا کنید.

برایتان جالب خواهد بود: خرس قطبی تصویر را پیدا کن!| فقط تیزبین ها موفق میشن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: یک پرنده است که اگر نامش را به دو نیم تقسیم کنیم، نام دو شهر می شود!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: اگه بینایی و دقت ات مشکلی نداره ساعت متفاوت را شناسایی کن!

پاسخ تست قدرت دید با قلب کوچک: آیا هنوز آن را پیدا نکرده اید؟ برای یافتن راه حل کافیست تصویر زیر را مشاهده کنید. امیدواریم تست بعدی برای شما راحت تر باشد.

شاید بپسندید: باهوشا جواب بدن: با جابجایی دو چوب کبریت، بزرگترین عدد ممکن را بدست بیار!

قدرت دید با قلب کوچک

احتمالا بپسندید: عکس کودک درون تان چه شکلیه؟ براساس ماه تولدتان عکس کودک درون تان را ببینید!

امیدوارم از تست قدرت دید با قلب کوچک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: تست هوش: با کمک دو تکه چوبی که شاه آرتور در جزیره دارد به او کمک کنید که از آنجا فرار کند!

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

چقدر کم رو هستی، هر کدوم از این پلنگ ها میزان خجالتی بودن شما را آشکار می کنه!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اولین چیزی که در تصویر می بینی نگاه شما به محیط زیست رو منعکس می کنه!  

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم دانش آموز از درس و مدرسه و معلم فراری هست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: دانش آموز بی ادبی که لباس خانم معلم رو کثیف کرده، شناسایی کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: بگو کدوم فصل متولد شدی تا بهت بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: در روز از آن یکی را می بینی، ولی در شب چهار تا!

تست شخصیت: کدوم زن، بچه خودشو بغل کرده!؟

 تست هوش: با کمک دو تکه چوبی که شاه آرتور در جزیره دارد به او کمک کنید که از آنجا فرار کند!

فقط یه با هوش نابغه تو یه نگاه متوجه میشه بابای واقعی بچه کیه و کودک ربا کیه!؟

چیستان: جانوری خطرناک اسن که اگر وارونه اش کنید واحد اندازه گیری می شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا