;
تفریح و سرگرمی

اگه بتونی دو پرنده مخفی تصویر رو پیدا کنی دقت و تمرکزت عالیه!؟

تست قدرت بینایی دو پرنده بیشتر از آنکه یک تست باشند، تمرینی هستند برای افزایش تمرکز و دقت. شما با کمک این تست ها مغز خود را به فعالت بیشتر وادار می کنید. افزایش عملکرد مغز مساوی است با افزایش قدرت تمرکز، دقت و حتی جزئی نگری. امروز با تست قدرت بینایی دو پرنده با مجله خبری چشمک همراه باشید. شما باید در این تست بتوانید دو پرنده را که در تصویر زیر پنهان شده اند را پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی دو پرنده، دقت، تمرکز و بینایی خود را محک بزنید.

ما دقت و تمرکز شما را با تست قدرت بینایی دو پرنده که باید در مدت کوتاهی حل شود را آزمایش می کنیم، تنها در این صورت می توانید خود را به عنوان یک متخصص در حل پازل ها و سوالات هوش و تمرینات مغز معرفی کنید. حال از شما می پرسیم که این معما یا آزمون در مورد چیست؟ تمرکز کنید و آنچه از شما خواسته می شود را در تست قدرت بینایی دو پرنده پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی دو پرنده همراه باشید.

بیشتر بخوانید:داستان شنیدنی ابن سیرین و زن هوس باز!

تست قدرت بینایی دو پرنده

طبق گزارش‌ها، تنها یک درصد از مردم می‌توانند دو پرنده را که در تصویر زیر پنهان شده‌اند پیدا کنند. اما نترسید زیرا برای حل و یافتن دو پرنده در تست قدرت بینایی دو پرنده یک ترفند ساده برای کمک به شما وجود دارد. سازنده این تصویر ادعا می کند که تنها یک درصد از مردم می توانند این دو پرنده را در تصویر ببینند. اگر آماده اید با دقت به تصویر نگاه کنید.

این تصویر شگفت‌انگیز توسط ستاره TikTok، Hectic Nick، به اشتراک گذاشته شده است. او با انتشار این تصویر گفت: فقط یک درصد از مردم می‌توانند حیوان دوم را در این تصویر پیدا کنند. شما در حال دیدن یک دلفین هستید، اما در واقع یک حیوان یا حیواات دیگری هم در تصویر موجود هستند.

بیشتر بخوانید: حکایت جالب و شنیدنی حکم نا حق از مثنوی مولانا | حکایت مردی که از پس گردنی زدن پول در آورد!

تست قدرت بینایی دو پرنده

شاید بپسندید: حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت مرد دباغ در بازار عطر فروشان!

 

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید:چیستان : چهارتا کبوتر رو درخت نشستن؛ دوتاشون می خوان پرواز کنن، چندتا کبوتر رو درخت مونده!؟

جواب تست قدرت بینایی دو پرنده

آیا شما توانستید دو پرنده را تشخیص دهید!؟ اگر نتوانستید می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید.

شاید بپسندید: کدامیک از این سه نفر دکتر نیست و یک خون آشام است، چرا!؟

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام جزیره است که اگر وارونه اش کنیم، بچه ها می نویسند!؟

 

 

 

.

شاید بپسندید: حکایت سلمان کر و شعبان کر از مثنوی معنوی

کافی است گوشی را بر عکس کنید. اکنون دو پرنده را به این صورت خواهید دید. امیدوارم از این آزمون خوشتان آمده باشد. شما می توانید این آزمون را با خانواده و دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید و آن ها را به چالش دعوت کنید.

بیشتر بخوانید: اگه دقت ات بالا بشه تو یه نگاه خرس قطبی رو میون یخ های قطبی تشخیص میدی!

پاسخ تست قدرت بینایی دو پرنده

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل از ریش به سبیل پیوند زدن!

شما می توانید تست قدرت بینایی دو پرنده را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل ریش گرو گذاشتن!

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 آزمون خطای دید: آیا دو خط مشکی در این شکل یک اندازه هستند؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:اگه شکلک بامزه متفاوت رو تو 5 ثانیه پیدا کنی بعدش به قدرت چشمات شک نکن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جمع گرایی یا فردگرایی!؟ | به عکس نگاه کن و بگو چی اول نظرت رو جلب کرد!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:فقط 1 چوب کبریت را حرکت دهید تا در هر دو طرف، مجموع اعداد یکی شود!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

اگه هرکول پوآرو هستی بگو که کی راننده بخت برگشته رو کشته!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: معنی خط عشق کف دست شما، چه می گوید!؟ | تست شخصیت با خطوط کف دست

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یکی از اسب های دریایی را انتخاب کن تا استعدادت رو کشف کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: دقت و تمرکز خوب باشه، خرگوش رو میون موش ها پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: ضریب هوشی خود را با مجموع عددی سگ های بامزه ارزیابی کن!| فقط نابغه ها موفق می شوند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آدم عملگرا هستی یا گوشه گیر و منزوی، یکی از سایه ها را انتخاب کن تا بفهمی!

شاید برایتان جالب باشد

بگو کدوم فصل متولد شدی تا بهت بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!

اگر تفاوت های تصویر جری را در 10 ثانیه پیدا کنی، معلوم میشه چشای تیز مثل عقاب داری!

شاید بپسندید:اگه بتونی عدد گمشده را در یک نگاه پیدا کنی، آخر باهوشایی!

حکایت بی عقل و با عقل از سری داستان های آموزنده مثنوی معنوی!

چیستان: کدام شهر است که اگر حرف اول آن را برداریم، نام یک غذای خوشمزه می شود!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا