;
تفریح و سرگرمی

آزمون تمرکز: تعداد الاغ های تصویر را در 10 ثانیه شناسایی کن!

تست قدرت بینایی با تعداد الاغ: آیا به جزئیات توجه دارید؟ اگر چنین است، سعی کنید تعداد الاغ های این تصویر را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید. پیدا کردن چند الاغ در این تصویر یک چالش واقعی است! در این بازی تصویری، مهارت های مشاهده، تمرکز و مهارت های بصری شما مورد آزمایش قرار می گیرد. هدف این است که بدانید دقیقاً چند الاغ در این تصویر پنهان شده اند. در نگاه اول، این تست ساده به نظر می رسد، اما مراقب باشید، نباید آن را دست کم گرفت.

این آزمایش می تواند به خصوص دشوار باشد زیرا ببر ها می توانند به روش های مختلفی با پس زمینه ترکیب شوند. بنابراین، آیا شما آماده هستید تا چالش را قبول کنید و این بازی را انجام دهید؟ این بازی یک راه عالی برای گذراندن زمان و سرگرم کردن خود به شیوه ای سرگرم کننده است. هر کسی می تواند آن را بازی کند، به شرطی که چند دقیقه فرصت داشته باشید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با تعداد الاغ همراه شوید.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی چهل دروغ: حکایت چوپانی که با گفتن 40 دروغ، داماد پادشاه شد!

تست قدرت بینایی با تعداد الاغ

شما می توانید این بازی را به تنهایی یا با دیگران بازی کنید، نکته اصلی این است که اوقات خوبی داشته باشید، چه برای استراحت و چه برای به چالش کشیدن دوستان خود، می توان آن را به طرق مختلف بازی کرد.

علاوه بر این، این بازی می تواند برخی از مهارت های شما را تقویت کند. با بررسی دقیق هر قسمت از تصویر، توانایی خود را برای تشخیص جزئیات ظریف و شناسایی اشکال در صحنه های پیچیده توسعه می دهید. این یک راه سرگرم کننده برای کار بر روی مهارت های خود در حین تفریح ​​است. پس اگر آماده هستید به دقت به تصویر تست قدرت بینایی با تعداد الاغ نگاه کنید.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که همسر واقعی مرد تصویر کدوم یکی از این خانماست!؟

تست قدرت بینایی با تعداد الاغ

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر خودش را پلیس جا زده!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید: تست شخصیت: یکی از 8 حیوان تصویر را انتخاب و روحیات اصلی خود را کشف کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از کاپ کیک ها با بقیه فرق داره که فقط افراد چشم عقابی متوجه اش میشن!

پاسخ تست قدرت بینایی با تعداد الاغ

آیا موفق به شمارش تمام الاغ ها شدید؟ در اینجا نحوه شمارش موفقیت آمیز آمده است. قبل از شروع به شمارش، لحظه ای به کل تصویر نگاه کنید. این به شما یک ایده کلی از چینش ببر ها می دهد. ببر ها می توانند از نظر اندازه و شکل متفاوت باشند، اما برخی از آنها ویژگی های متمایزی دارند که می توانید آنها را راحت تر تشخیص دهید. در صورت لزوم روی تصویر زوم کنید تا کوچکترین جزئیات را بررسی کنید.

این می تواند به شما کمک کند الاغ های کوچکتر را تشخیص دهید. هنگامی که همه الاغ ها را شمردید و به یک عدد رسیدید، آخرین بار به تصویر کامل نگاه کنید و مطمئن شوید که چیزی را از دست نداده ا

شاید بپسندید: از میان این 6 گونه دریایی انتخاب کنید و کشف کنید چه اندازه عمیق و متفکرید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر تارزان را پیدا کنید!.

پاسخ تست قدرت بینایی با تعداد الاغ: در این تصویر در مجموع 15 الاغ وجود دارد. اگر جواب را پیدا کردید به شما تبریک می گویم! این بازی تمرینی برای صبر و مشاهده است و شما به خوبی موفق به شناسایی هر یک از الاغ ها شدید! توجه شما به جزئیات و پشتکار شما نتیجه داد. به تقویت مهارت های مشاهده خود ادامه دهید، زیرا این می تواند در موقعیت های مختلف مفید باشد!

شاید بپسندید: اعتماد به نفس داری یا نه | برای فهمیدن پاسخ کافی است یکی از درخت ها را انتخاب کنی!

جواب تست بینایی با تعداد الاغ

امیدوارم از تست قدرت بینایی با تعداد الاغ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مرغ همسایه غاز است!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: کدام فرد تصویر، تازه از زندان آزاد شده است!؟| زن جوان یا بابانوئل!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان دو خواهر و پسر هوس باز | حکایت پسری که هر لحظه عاشق دختری می شد!

 آزمون قدرت بینایی: گربه دختر گردشگر را پیدا کن!

چیستان: کدام خوراکی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

 آزمون تمرکز: کدام لیوان زودتر با قهوه پر می شود!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا