;
تفریح و سرگرمی

آزمون تمرکز: به لحاظ منطقی کدام ظرف آب زودتر پر می شود!؟

تست ضریب هوشی با ظرف آب: آیا می توانید با بررسی تصویر زیر بعد از 15 ثانیه بگوئید که کدام ظرف زودتر پر می شود!؟ آیا می توانید آن را انجام دهید؟ آیا برای یک چالش جدید آمادگی دارید!؟ شما با کمک تست ضریب هوشی با ظرف آب می توانید توانائیهای ذهنی خود را مورد آزمایش قرار دهید. سوال هم همان طور که اشاره شد، بررسی و شناسایی ظرفی است که در کمترین زمان از اب پر می شود.پس مهارت های حل مسئله خود را امتحان کنید و ثابت کنید که می توانید بر این چالش منطقی پیروز شوید.

آیا می توانید از زمان خود جلوتر رفته و حتی کمتر از 15 ثانیه نیز به پاسخ برسید و رکورد جدیدی را در حل چالش های تصویری به جا بگذارید.  با مجله خبری چشمک و تست ضریب هوشی با ظرف آب همراه شوید. تست های منطقی، پازل های مخزن آب و پازل های ریاضی راه های عالی برای به چالش کشیدن ضریب هوشی و تقویت مهارت های تفکر منطقی شما هستند. حل این نوع پازل ها می تواند به افزایش توانایی حل مسئله، حافظه و مهارت های تحلیلی کمک کند که می تواند در زندگی روزمره کاربرد داشته باشد.

شاید بپسندید: کدام راننده ناشی هست و رستوران را بهم ریخته!؟ | از کی باید خسارت گرفت!؟

تست ضریب هوشی با ظرف آب

پس با توجه به آنچه در بالا اشاره شد، اگر به دنبال یک چالش سرگرم کننده برای آزمایش مهارت های منطقی خود هستید، در جای مناسبی قرار گرفته اید. بهتر است سریعاً به سمت پاسخ نروید. زمانی را صرف کنید و سلول های خاکستری و تمام مهارت های شناختی خود را به کار برید. این کار سبب می شود که ذهن و مغز شما به خوبی ورزش کند. ورزش مغز می تواند سبب حفظ سلامت این اندام حیاتی شده و مانع از درگیر شدن فرد به بیماری هایی همچون فراموشی و آلزایمر شود.

چالش‌هایی از این دست در بین افراد در هر سن و پیشینه بسیار محبوب شده‌اند، زیرا به بهبود مهارت‌های حل مسئله و تفکر منطقی کمک می‌کنند. بنابراین، آماده باشید تا مغز خود را به کار ببندید و از یک تجربه سرگرم کننده و پر ارزش حل مسئله لذت ببرید! پس سطح توانایی و دانش خود را بیازمایید: کدام ظرف آب اول پر می شود؟ یادتان باشد 15 ثانیه شما از هم اکنون آغاز شد.

شاید بپسندید:داستان کوتاه یک جفت جوراب زنانه | حکایت جوراب زنانه‌ایی که مرد جوان را به خاک سیاه نشاند!

تست ضریب هوشی با ظرف آب

شاید بپسندید: معمای هوش: کدام مخزن برای برداشتن شمش طلا ایمن است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن مداد میان هویج ها اثبات کن که چشمان تیز مثل عقاب داری!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: اگه آهوی مخفی تصویر را در یک نگاه شناسایی کنی، چشمات مثل شاهینه!

پاسخ تست ضریب هوشی با ظرف آب

برای پاسخ به این سوال، باید تصویر را از نزدیک بررسی کنید و روی تعیین اینکه کدام ظرف گیرنده آب ابتدا پر می شود تمرکز کنید. اگر هنوز به پاسخ دست پیدا نکردید می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: تست هوش: با توجه به دو عبارت دیگر، پاسخ عبارت 33×33=؟ چند می شود!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدامیک از این تابلوهای نقاشی ها تقلبی و فیک است!؟

پاسخ تست ضریب هوشی با ظرف آب: برای رسیدن به پاسخ باید تصویر و جایگاه لوله ها (پایین ظرف و بالای ظرف) را به خوبی بررسی می کردید. توجه داشته باشید که برخی از لوله ها ممکن است گرفتگی داشته باشند. فرض بر این است که جریان اولیه ثابت است، بنابراین ظرفیت اولین ظرف در مبدا جریان مایع نادیده گرفته می شود. راه حل این معما این است: ظرف شماره 11.

در تست ضریب هوشی با ظرف آب، برخی از لوله های منتهی به ظرف ها، مسدود شده بودند، همانطور که در تصویر مشاهده می شود. برای حل معما باید به همه جزئیات توجه می شد.با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که این فقط یک بازی بود و اگر آن را درست انجام ندهید، پایان دنیا نیست.

شاید بپسندید:چیستان: اون چیه که از آسمون میاد و اگه حرف اولش رو برداریم اسم یه حیوون میشه!؟

پاسخ تست هوشی با ظرف آب

امیدوارم از تست ضریب هوشی با ظرف آب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

اگر قدرت دیدت مثل عقاب باشه پلنگ تصویر را شناسایی می کنی!

چه اشتباهی در تصویر استخر می بینید | تیزبین ها در یک نگاه متوجه میشن!

حیوانات درنده ای که در کمین گاو میش ها هستند را شناسایی کنید!

حکایت کوتاه تاریخی گرگ طمعکار | روزنه های کوچک زندگی ات را به طمع آینده نبند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =

دکمه بازگشت به بالا