;
تفریح و سرگرمی

میخای بفهمی دوست‌ات عاشق پیشه است یا نه، به انگشت کوچیک دستش نگاه کن!


تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت: امروز با یک تست جالب با شما همراه هستیم. این تست کوتاه را می توانید با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید و لحظات خوشی را رقم بزنید. در تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت، شما می توانید با توجه به فم و اندازه انگشت کوچک خود و دوستانتان متوجه شوید که چه اندازه عاشق پیشه هستید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت همراه شوید.

شاید بپسندید: نبوغ ریاضی خود را با اصلاح این معادله ریاضی تنها با حرکت دادن 2 چوب کبریت آزمایش کنید!

تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت

همانطور که اشاره شد فرم و اندازه انگشت کوچک شما روشن می کند که ماهیت اصلی شما وقتی عاشق می شوید چگونه است. به عبارت دیگر چقدر عاشق پیشه است. برای انجام تست کافی است ببنید فرم انگشتان شما به خصوص وضعیت انگشت کوچک شما چگونه است. آن را با تصویر مطابقت داده و سپس به تفاسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید: از جمله آدمایی هستی که راحت اعتماد می‌کنی،اگه نمیدونی بگو که تو تصویر چی نظرت رو جلب کرد!؟

تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت

شاید بپسندید:یکی از این دو خواستگار قصد صدمه زدن به دختر بیچاره را داره، کدومیکی هست!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: حکایت کار از محکم کاری عیب نمی کند!

.

.

.

.

شاید بپسندید: معمای شناخت فرد فقیر: کدومیکی از آدمای تصویر تظاهر می کنه که ثروتمنده!؟| پسره یا زن و مرده!؟

پاسخ تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت

آیا می دانستید که هر جزئیات بدن معنای خاص خود را دارد. چرا؟ زیرا بدن انسان یک دنیای کوچک است که همه چیز به آن متصل است.این، جزئیات بدن حتی می تواند شخصیت شما را نشان دهد. همانطور که اشاره شد یکی از آنها اندازه انگشت کوچک شماست. بله، فقط با نگاه کردن به اندازه انگشت کوچک خود می توانید شخصیت خود را بفهمید که چگونه عاشق می شوید. اکنون تفاسیر را بخوانیم.

احتمالاً بپسندید: یکی از گل ها را انتخاب و مهمترین ویژگی شخصیتی خودت را بشناس!| نتایج عجیبه!

.

.

.

.

شاید بپسندید:معمای شناسایی اشکال ساعت: فقط باهوشا، اشکال تصاویر ساعت را در 3 ثانیه پیدا می کنند!

 

 

 

 

شاید بپسندید: با کمک تست شخصیت براساس انتخاب مسیر رانندگی، میتونی خودت رو بهتر بشناسی!

تست کوتاه براساس فرم انگشت

احتمالاً بپسندید: کدوم ویژگی ات تو رو متفاوت کرده، اگه خبر نداری کافیه بگی تو تصویر اول چی نظرت رو جلب کرد!؟

تصویر 1 از سمت چپ

اگر فرم انگشت کوچک شما همانند تصویر 1 در تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت باشد به این معنی است که شما در برقراری ارتباط و باز شدن با دیگران مشکل دارید. همیشه بر اساس آنچه در سرتان است زندگی می کنید و احساسات خود را کنترل می کنید. بنابراین در ابراز عشق مشکل دارید و نمی توانید به اسانی عاشق شوید.

شما باید یاد بگیرید که بر ترس غلبه کنید و احساس خود را به اشتراک بگذارید.

احتمالاً بپسندید: معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

تصویر 2 از سمت چپ

اگر انگشت کوچک شما همانند تصویر 2 در تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت باشد، به این معنی است که شما آدم بسیار راحتی هستید. احتمالاً برای شما آسان است که با دیگران باز شوید.به آسانی می توانید احساسات خود را بدون ترس بیان کنید. بر همین اساس شما فرد بسیار عاشق پیشه ای هستید و ممکن است در طول زندگی بارها عاشق شده باشید.

از این فرصت استفاده کنید و همیشه به شخص خاص خود بگویید که چقدر دوستش دارید.

شاید بپسندید: بگو دوست داری کدوم هدفون را داشته باشی تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

تصویر 3 از سمت چپ

اگر انگشت کوچک شما همانند تصویر 3 در تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت باشد، به این معناست که تو قلب بزرگی داری. همچنین بسیار مهربان هستید و نبوغ زیادی دارید.اما گاهی اوقات مردم به نیت و احساسات خوب شما اعتقاد نداشته و شک پیدا می کنند. اما مهم نیست.مطمئن شوید که صادق و ثابت قدم هستید تا دیگران بتوانند به شما اعتماد کنند.

احتمالاً بپسندید: احساست رو چه جوری ابراز می کنی؟ | یه دسته گل را انتخاب کن تا بفهمی چه جور عاشق دل خسته ای!؟

مهربانی شما باعث می شود که گاهی خود را فراموش کنید. شما به عشق اعتقاد چندانی ندارید، اما مطمئناً وقتی در کنار کسی قرار بگیرید که او را دوست داشته باشید برای فرد مقابل خود هر گونه فداکاری انجام خواهید داد.

احتمالاً بپسندید: چقدر زبل و تیزی!؟| اگه میخای بدونی در 7 ثانیه 3 تا تفاوت تصویر رو پیدا کن!

امیدوارم از تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: کدوم ویژگی ات تو رو متفاوت کرده، اگه خبر نداری کافیه بگی تو تصویر اول چی نظرت رو جلب کرد!؟

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: فقط تیزبین ها تو یه نگاه عدد 1822 رو میون 1823 ها پیدا می کنن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه هفت تا اختلاف رو تو این تصویر برفی پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کسی بهت خیانت کنه واکنش ات چیه!؟ با انجام تست می فهمی که چقدر تو زندگی قوی هستی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

برایتان جالب خواهد بود:  با به دست آوردن مقادیر عددی اشکال هندسی و حل آخرین معادله،ثابت کن ضریب هوشی‌ات بالاست!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود: دو تا چوب کبریت را جابجا کن تا یک معادله درست بدست آوری!| اگه تو 6 ثانیه این کارو کنی نابغه ریاضیاتی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: دوست داری قدرت دیدت رو بسنجی، پس خرگوش متفاوت رو تو این تصویر پیدا کن!

شاید برایتان جالب باشد

فقط افراد چشم عقابی و زبل میتونن، تو 7 ثانیه تفاوت های تصویر میمونای بامزه را پیدا کنند!

معمای شناسایی گرگینه: تیز و زبل باشی، گرگینه واقعی را در 3 ثانیه شناسایی می کنی!

حکایت آنقدر شور بود که خان هم فهمید !

یه اشتباه کوچیک تو مزرعه این دختر و پسر خوشکل هست، اون چیه!؟

تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا