;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت وابسته به فهم: وقتی یه اتفاق غیرقابل توضیح برات میوفته، چیکار می کنی!؟

تست شخصیت وابسته به فهم: آیا کنجکاو هستید که واکنش شما به ماوراء طبیعی چیست؟ این تست جالب را انجام دهید تا متوجه شوید! آسان است. با شرکت در این آزمون، درک بهتری از واکنش خود خواهید داشت و حتی ممکن است از نتایج شگفت زده شوید! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت وابسته به فهم همراه شوید.

شاید بپسندید: یه تیزبین واقعی می‌تونه تو 5 ثانیه تفاوت های دو تصویر لاک پشت را پیدا کنه!

تست شخصیت وابسته به فهم

آیا کنجکاو هستید که بدانید واکنش شما به ماوراء طبیعی چه خواهد بود؟ این تست شخصیت وب سایت چشمک برای کمک به کشف و درک افکار و احساسات خود نسبت به رویدادهای غیرقابل توضیح طراحی شده است. این یک راه سرگرم کننده و آموزشی برای کشف بیشتر در مورد خودتان و نحوه تعامل شما با دنیای اطرافتان است.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو تا مرد، یک زندانی است که برای مرخصی از زندان آزاد شده!؟

تست شخصیت وابسته به فهم

شاید بپسندید: تیزبین باشی تو 5 ثانیه صورتک خوک را میان صورت آدمک های تصویر پیدا می کنی! صورتک خوک کجاست؟

.

.

.

 

بیشتر بخوانید: اگه 3 تا تفاوت رو تو تصویر مهندسای راه و ساختمان پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه همین که تصویر را دیدی و متوجه حیوان درون تصویر شدی، بینایی ات مشکلی نداره!| فقط تقلب نکنید!

پاسخ تست شخصیت وابسته به فهم

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به این تصویر نگاه کنید و ابتدا آنچه را که می بینید به ما بگویید. سعی نکنید بر درک خود تأثیر بگذارید. اجازه دهید ناخودآگاه خود را بیان کند.

شاید بپسندید: چابکی ذهنی و نبوغ ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و تصحیح معادله، اثبات کن!

.

.

.

.

احتمالا  بپسندید: اولین چیزی که می بینی نشون می ده که اهل تحلیل و منطقی یا احساس و تخیل!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل گاو بی شاخ و دم!

تست شخصیت وابسته به فهم

قارچ

افرادی که قارچ ها را در تست شخصیت وابسته به فهم وب سایت چشمک می بینند ابتدا با شوک به اتفاقات غیرقابل توضیح یا ماوراء طبیعی واکنش نشان می دهند. آنها تمایل دارند افرادی بسیار تحلیل گر و کنجکاو باشند که می خواهند موقعیت را درک کنند. آنها اغلب دارای ذهن باز هستند و مایل به بررسی گزینه های خارج از هنجار هستند.

این افراد همچنین احتمالاً مراقب و آگاه از محیط اطراف خود هستند و همچنین از خطرات احتمالی آگاهی بیشتری دارند.افرادی که این نوع واکنش را دارند احتمالاً بسیار خلاق هستند و تخیل روشنی دارند که به آنها اجازه می دهد خارج از چارچوب فکر کنند.

شاید بپسندید:اگه تو یه نگاه بفهمی که نوزاد برای کدومیکی از افراد تصویره، میتونی یه کارآگاه فوق العاده بشی!

چهره ای در درخت

افرادی که چهره‌ای را در درخت می‌بینند، وقتی با رویدادهای غیرقابل توضیح یا ماوراء طبیعی روبرو می‌شوند، ابتدا با تعجب واکنش نشان می‌دهند. آنها اغلب شخصیت های کنجکاوی دارند. آن‌ها اغلب پرشور و خلاق هستند و می‌توانند به موقعیت‌ها از دیدگاه‌های مختلف نگاه کنند.

چنین افرادی ذهنی باز دارند و دارای قوه تخیل و همچنین قدردانی از ناشناخته ها هستند. آنها اغلب به اسرار زندگی و کیهان کشیده می شوند و نسبت به زیبایی که فراتر از قلمرو فیزیکی قرار دارد، احساس هیبت و تحسین قوی دارند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی صاحب آثار هنری: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این سه هنرمند است؟

پروانه ها

افرادی که پروانه ها را در تست شخصیت وابسته به فهم وب سایت چشمک می بینند ابتدا با شیفتگی به رویدادهای غیرقابل توضیح یا نیروهای ماوراء طبیعی واکنش نشان می دهند. آنها اغلب شخصیتی کنجکاو دارند. آنها پذیرای تجربیات و ایده های جدید هستند و با حس ماجراجویی و میل به یادگیری بیشتر هدایت می شوند. چنین افرادی علاقه زیادی به کشف ناشناخته ها دارند و از کشف پتانسیل ناشناخته ها نمی ترسند.

آنها اغلب خلاق، تخیلی و شهودی هستند و حس کنجکاوی قوی دارند. اغلب به سمت امور مرموز و ماوراء طبیعی کشیده می شوند و به دنبال درک و کشف این پدیده ها هستند.

شاید بپسندید: بازی ریاضی با چوب کبریت: با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

ستاره ها

افرادی که ابتدا ستاره ها را در تست شخصیت وابسته به فهم وب سایت چشمک می بینند، در مواجهه با رویدادهای غیرقابل توضیح یا ماوراء طبیعی، با هیبت واکنش نشان می دهند. آنها تمایل دارند افرادی با ذهن باز، خلاق و کنجکاو باشند. احتمالاً مجذوب ناشناخته ها می شوند و برای کشف اسرار زندگی هیجان زده می شوند. این نوع از افراد به راحتی از عدم اطمینان دلسرد نمی شوند و به راحتی ناشناخته را در آغوش می گیرند.

آنها اغلب مشتاق یادگیری هستند و ممکن است به موضوعاتی مانند فلسفه و معنویت گرایش پیدا کنند. اغلب از آن دسته افرادی هستند که حاضرند در زندگی خود ریسک کنند و به دنبال چیزهایی بروند که آنها را هیجان زده می کند.

شاید بپسندید: تیزبینا میتونن اشتباه تصویر دخترکی که در حال شستن ظروف است رو تو یه نگاه پیدا کنن!

برگها

افرادی که برگ ها را در تست شخصیت وابسته به فهم می بینند ابتدا در مواجهه با رویدادهای غیرقابل توضیح یا ماوراء طبیعی با ترس واکنش نشان می دهند. آنها در رویکرد خود به زندگی محتاط تر و محتاط تر هستند. اغلب نسبت به محیط خود حساس تر هستند و ممکن است بیشتر در معرض نگرانی و نشخوار فکری باشند. آنها همچنین ممکن است بیشتر مستعد خرافات باشند و ممکن است در تشریفات و کارهای روزمره آرامش پیدا کنند. همچنین ممکن است تمایل بیشتری به جستجوی توضیحات و تحلیل دقیق‌تر موقعیت‌ها داشته باشند.

امیدوارم از تست شخصیت وابسته به فهم وب سایت چشمک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر اردک و جوجه هاش رو تو برکه پیدا می کنی!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگه دقت ات بالاست، تفاوت های این تصویر زیبای هیزم شکن را در 10 ثانیه پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اختلاف خرمن: اگه 6 تا اختلاف خرمن سمت راست و چپ رو پیدا کنی، خیلی تیزی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: نکته سنج و باهوشا بگن: مرد تصویر با کدومیکی از این خانم خوشکلا عروسی می کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:اگه هوش و نبوغ ات مثل هرکول پوآروست، باید بگی کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل رفته آب خنک بخوره!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر سگ بامزه پیدا کنند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

شاید برایتان جالب باشد

اگه هفت تا اختلاف رو تو این تصویر برفی پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

این معادله را حل کن تا متوجه بشی که ریاضی دبستان رو خوب یاد گرفتی یا نه!؟

 آیا آدم متزلزل و بی طرفی یا اینکه وفاداری و پرتلاش؟ کافیه یکی از درب ها را انتخاب کنی تا بگم!

کدامیک از این دانش آموزان، ژاکت بافت همکلاسی خودش را برداشته است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا