;
تفریح و سرگرمی

اعتماد به نفس داری یا نه | برای فهمیدن پاسخ کافی است یکی از درخت ها را انتخاب کنی!

تست شخصیت وابسته به درخت : نتایح این تست شخصیت شناسی بسیار شگفت انگیز است. این تست می تواند به خوبی ویژگی ها و عیوب شما را تعریف کند؟ فقط کافی است درخت مورد علاقه خود را در تست شخصیت وابسته به درخت انتخاب کنید تا نتیجه انتخاب خود را ببینید.

یکی از این درختان می تواند درختی باشد که به شما پاسخ هایی را می دهد که خیلی دنبال آن هستید، آیا جرات دارید که در این تست شخصیت شناسی شرکت کنید. تلاش کنید این تست را با حضور دیگران انجام دهید.با مجله خبری چشمک و تست شخصیت وابسته به درخت همراه باشید.

شاید بپسندید: داستان دو خواهر و پسر هوس باز | حکایت پسری که هر لحظه عاشق دختری می شد!

تست شخصیت وابسته به درخت

آیا دوست دارید تا ماجراجویی های جدیدی را امتحان کنید؟ در تست شخصیت وابسته به درخت، تنها با پاسخ دادن به یک سوال ساده، در مدت زمان کوتاه می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خود کسب کنید. امروز یک تمرین تصویری را به شما معرفی می کنیم که به دلیل نتایج باورنکردنی خود می تواند شما را ناامید کند.

درخت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و چیز جدیدی در مورد خود بیاموزید.تبریک می گویم که تصمیم گرفتید این تست شخصیت سرگرم کننده را حل کنید!

شاید بپسندید: آزمون قدرت بینایی: گربه دختر گردشگر را پیدا کن!

تست شخصیت وابسته به درخت

شاید بپسندید: با دلیل بگو که همسر واقعی مرد تصویر کدوم یکی از این خانماست!؟

.

.

.

.

.

 

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: یکی از 8 حیوان تصویر را انتخاب و روحیات اصلی خود را کشف کنید!

پاسختست شخصیت وابسته به درخت

درختی را انتخاب کنید و ویژگی ها و عیوب خود را کشف کنید. آماده باشید تا بدانید چه ویژگی ها و نقص های شخصیتی شما در پشت 3 شکل درختان آشکار می شود (از چپ به راست شروع می کنیم))

شاید بپسندید: یکی از کاپ کیک ها با بقیه فرق داره که فقط افراد چشم عقابی متوجه اش میشن!

.

.

.

.

.

 

 

 

شاید بپسندید: چیستان: کدام خوراکی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

تست شخصیت وابسته به درخت

درخت شماره 1

اگر در تصاویر موجود در تست شخصیت وابسته به درخت، درخت شماره 1 مورد علاقه شما بود، باید گفت که شما فردی با اعتماد به نفس بالا هستید که برای رسیدن به اهدافتان بسیار خوب است.

از طرف دیگر، انتخاب این درخت نشان می دهد که شما فردی هستید که تخیل زیادی دارید و میل دائم به ماجراجویی دارید. در نهایت، جزئیات خاک نشان می دهد که شما از دوستان و کسانی که با آنها ارتباطات دارید، قدردانی می کنید، اما نه آنقدر که خود را فدای آنها کنید. کسانی که می خواهند در زندگی شما بمانند باید برای ماندن در آن بجنگند.

شاید بپسندید: از میان این 6 گونه دریایی انتخاب کنید و کشف کنید چه اندازه عمیق و متفکرید!

درخت شماره 2

اگر درخت وسط را در تست شخصیت وابسته به درخت انتخاب کردید به این معنی است که شما فردی هستید که همواره احساس ناامنی دارید. چنین شخصیتی باعث می شود که با شرایط کنار آمده و به عبارت دیگر به راحتی مطیع شوید. لذا ممکن است به راحتی شخصیت تان دستکاری شود.

علاوه بر این، تاج درخت نشان می دهد که شما فردی جزئیات گرا، خلاق و کمال گرا هستید. در نهایت، باید گفت که دوست دارید چندان مورد توجه قرار نگیرید. دوستان زیادی دارید اما دوستان واقعی بسیار کمی دارید، به یاد داشته باشید که در بدترین لحظات زمانی است که با افرادی ملاقات می کنید که واقعاً ارزش آن را دارند.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر تارزان را پیدا کنید!

درخت شماره 3

اگر این مدل، درختی است که شما در تست شخصیت وابسته به درخت انتخاب کرده اید، باید گفت که شما فردی پیچیده هستید و دیگران شما را مستبد می بینند، اگر چه واقعاً اینطور نیستید. تاج این درخت نشان می دهد که شما توجه را دوست دارید، آنها از نیازهای شما آگاه هستند و گاهی اوقات می توانید یک خودشیفته باشید.

در نهایت، ریشه های نقاشی نشان می دهد که شما فردی با روابط طولانی مدت و محکم هستید. شما مطمئن هستید که آن افراد واقعی که شما را دوست دارند و به شما اهمیت می دهند، چه کسانی هستند. بنابراین طوری از آنها مراقبت می کنید که گویی آنها مهمترین چیز هستند.

امیدوارم از تست شخصیت وابسته به درخت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان: دهان بزرگ و صدا بلندی دارد، می بلعد و تمیز می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: کدام فرد تصویر، تازه از زندان آزاد شده است!؟| زن جوان یا بابانوئل!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

 آزمون تمرکز: کدام لیوان زودتر با قهوه پر می شود!؟

با شناسایی گرگ در کمین بزها اثبات کن چشمات مثل عقاب تیزه!

آزمون تمرکز: اگر تیزبین باشی 139 رو در یک نگاه پیدا می کنی!

با دلیل بگو که کدامیک از این دو زن عصبانی همسر مرد است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا