;
تفریح و سرگرمی

آیا احساسات خودت رو راحت کنترل می کنی!؟ | اگه نمی دونی یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

تست شخصیت وابسته به انتخاب کاکتوس: آیا به دنبال درک بهتری از خود هستید؟ اگر اینگونه است تست های شخصیت شناسی از جمله تست شخصیت وابسته به انتخاب کاکتوس می تواند به خوبی به شما کمک کند. این تست شخصیت به شما این امکان را می دهد که احساسات خودت را راحت تجزیه و تحلیل کنید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت وابسته به انتخاب کاکتوس همراه باشید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو تا خانم، اتومبیلی که زیرپاشه سرقتی هست!؟ |پیرزنه یا زن جوان!؟

تست شخصیت وابسته به انتخاب کاکتوس

با انتخاب یکی از پنج کاکتوس ارائه شده، نحوه بیان و مدیریت احساسات خود را بهتر درک خواهید کرد. تست های شخصیت روشی موثر برای شناخت ویژگی ها و عیوب خود و در نتیجه بهبود روابط خود با دیگران است. آنها معمولاً توسط متخصصان روانشناسی و روان درمانی برای کمک به افراد برای شناخت بهتر خود استفاده می شوند. پس یکی از کاکتوس ها را انتخاب کنید.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل هرچه کنی به خود کنی!

تست شخصیت وابسته به انتخاب کاکتوس

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا میتونن مشخص کنن که زن باردار کدومیکی هست!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: خود را آرام می بینی یا عصبانی!؟ | یکی از این قورباغه های بامزه را انتخاب کن تا از نتیجه شگفت زده شی!

تفسیرهای تست شخصیت وابسته به انتخاب کاکتوس

هر کاکتوس نشان دهنده نوع خاصی از مدیریت عاطفی است. هنگامی که موقعیت خود را انتخاب کردید، توضیح خواهیم داد که چگونه نمادی از نحوه مواجهه و مدیریت موقعیت های عاطفی شماست. پس در انتخاب خود تردید نکنید و ببینید این تست چه چیزی را در مورد شما نشان می دهد!

شاید بپسندید: قابل توجه نابغه ها: به توالی اعداد دقت کرده و بگوئید چه عددی باید به جای علامت سوال قرار بگیرد!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از مسیرها را یرای پیاده روی انتخاب کن تا بفهمی بزرگترین ترست تو زندگی چیه!؟

تست وابسته به انتخاب کاکتوس

کاکتوس شماره 1

افرادی که کاکتوس شماره 1 را انتخاب می کنند به دلیل توانایی خود در کنترل احساسات و حفظ ثبات در زندگی خود شناخته شده اند. آنها می دانند که چگونه با شرایط دشوار سازگار شوند و در عین حال حداقل سطح استرس را حفظ کنند. آنها از احساسات و واکنش های خود آگاه هستند و کنترل عاطفی زیادی از خود نشان می دهند.

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانما می خواهد از فروشگاه لباس چیزی را سرقت کند، کی دزده و میخاد چی بدزده!؟

کاکتوس شماره 2

اشخاصی که کاکتوس شماره 2 را انتخاب می کنند معمولاً متعادل هستند. آنها می دانند که چگونه موقعیت ها را ارزیابی کنند و چگونه اقدامات مناسب را برای مقابله با آنها انجام دهند. آنها آرام و کنترل شده هستند و همین امر باعث می شود تا با مشکلات روزمره راحت تر کنار بیایند. توانایی حفظ تعادل بین عمل و انفعال یک ویژگی مهم در این افراد است.

احتمالاً بپسندید: چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نه! من چیستم!؟

کاکتوس شماره 3

افرادی که کاکتوس شماره 3 را انتخاب می کنند، تسلط عاطفی بالاتری دارند. این افراد چیزها را با چشم‌اندازی وسیع‌تر می‌بینند و می‌توانند به دیدگاه‌های دیگران احترام بگذارند بدون اینکه نیازی به اشتراک‌گذاری یا اتخاذ آن‌ها داشته باشند. آنها همچنین می توانند ناامیدی های مربوط به زندگی روزمره را بپذیرند و مدیریت کنند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: سریع بگو، کلمه ایی که همه می تونند درست بنویسنش!

کاکتوس شماره 4

اشخاصی که کاکتوس شماره 4 را انتخاب می کنند بسیار منظم و دارای اراده قوی برای رسیدن به اهداف خود هستند. آنها می توانند موقعیت های دشوار را پشت سر بگذارند و اغلب نگرش مثبتی نسبت به زندگی دارند که به آنها کمک می کند برای رسیدن به اهداف خود انگیزه داشته باشند.

شاید بپسندید: یه دونه از این برگ های فانتزی رو انتخاب کن و بعد تفسیرش رو بخون! نکات جالبی را برات رو می کنه!

کاکتوس شماره 5

افرادی که کاکتوس شماره 5 را انتخاب می کنند، توانایی قابل توجهی در غلبه بر مشکلات و بهبودی پس از آسیب دیدگی یا ناامیدی در زندگی دارند. آنها می توانند برای مشکلاتی که با آن روبرو می شوند راه حل پیدا کنند و حتی اگر مجبور به انجام ریسک باشند می توانند برای رسیدن به اهداف خود گام های جسورانه بردارند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد!

امیدوارم از تست شخصیت وابسته به انتخاب کاکتوس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: سه تا هندونه رو طوری انتخاب کن که جمع شون 30 بشه!؟

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

داستان خر آوازخوان و شتر رقاص!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

داستان ضرب المثل شتر دیدی ندیدی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب خواهد بود: داستان ضرب المثل صد رحمت به دزد سرِ گردنه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: علت تعجب کردن خانمه چیه!؟ | فقط باهوشا تو یه نگاه متوجه میشن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی شکلک خندانی که با بقیه متفاوته پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: برداشتت از دیگران در برخورد اول همیشه درسته!؟|چیزی که اول می بینی مسئله رو روشن می کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام حیوان را اگر برعکس کنید قرمز می شود!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیک از این خانم خوشکلا به لحاظ مالی اوضاع خوبی نداره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:  چیستان: آن چیست که متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: تو برادر من هستی اما من برادر تو نیستم. من کی هستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

این تصویر از قرن هیجدهم است، آیا می توانید در آن اشیایی را پیدا کنید که با دوره تاریخی مطابقت ندارد!؟

یکی تو فروشگاه سرقت انجام داده، به نظر شما کدومیکی از این 3 زن سارق هست!؟

معمای منطقی ریاضی: باهوشا می تونن این تست هوش ریاضی را در 20 ثانیه حل کنند!

وقتی عصبانی میشی، چیکار می کنی، از کنترل خارج میشی یا …..!؟| یه منظره رو انتخاب کن تا بهت بگم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شش =

دکمه بازگشت به بالا