;
تفریح و سرگرمی

میخای بدونی شخصیت ات به صورت کلی چه جوریه، کافیه یه تصویر از سایه ها رو انتخاب کنی!

تست شخصیت نوع انتخاب اول: چه جور آدمی هستی؟ یک چهره را انتخاب کنید و مکاشفه های باورنکردنی را کشف کنید! آیا تا به حال، تصویر بیرونی شما ظاهری مرموز را منعکس می کند که ممکن است ندانید. با شرکت در این تست که با عنوان تست شخصیت نوع انتخاب اول در مجله خبری چشمک منتشر شده است، خود را بهتر خواهید شناخت. علاوه بر این، چیزهای جدیدی فراتر از آنچه قبلاً می دانید کشف خواهید کرد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت نوع انتخاب اول همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت دسته گل به آب داده!

تست شخصیت نوع انتخاب اول

این تست تصویری شامل انتخاب یکی از تصاویر سایه است. در نگاه اول، این تصویر هیچ رازی ندارد و هیچ چیز مرموزی را فاش نمی کند. اما همانطور که انتخاب می کنید، متوجه خواهید شد که هر گزینه یک مکاشفه جالب را ارائه می دهد. بنابراین، آیا توانستید اولین شکلی را که توجه شما را جلب کرد انتخاب کنید؟ پاسخ انتخاب خود در تست شخصیت نوع انتخاب اول را در زیر بررسی کنید.

احتمالاً بپسندید: یکی از بیمارای حاضر در بخش رادیولوژی، بزودی می میره!| تیزبین باشی سریع متوجه میشی!

تست شخصیت نوع انتخاب اول

شاید بپسندید:  حکایت خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو !

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: قابل توجه افراد تیزبین: اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی واقعا تیزبین و نابغه ای!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آیا راحت برای کارهات تصمیم می گیری!؟| اگه نمی دونی فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!

پاسخ تست شخصیت نوع انتخاب اول

در صورتی که انتخاب خود را در تست شخصیت نوع انتخاب اول انجام دادید، می توانید به تفاسیر مراجعه کنید. تفسیر هر انتخاب در ذیل آمده است.

شاید بپسندید: اگه خیلی باهوشی، بگو چند تا مثلث تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه باهوش جواب درست رو میده!

.

.

.

شاید بپسندید:معمای ریاضی چالشی سخت: ضریب هوشی خود را با حرکت 2 چوب کبریت و تصحیح معادله اثبات کنید!

تست نوع انتخاب

تصویر 1

تصویر اول در تست شخصیت نوع انتخاب اول، یک فرد منطقی و عملگرا را نشان می دهد. اگر تصویر اول را انتخاب کردید، از آن دسته افرادی هستید که چیزها را همانطور که هستند مشاهده می کنید. شما حاضر نیستید اجازه دهید قضاوت شما به قیمت ضرر دیگران تمام شود. به طور کلی بسیاری از افراد این دسته در زندگی موفق و در هر کاری موثر هستند.

شاید بپسندید: اگه باهوش و زرنگی 5 تفاوت بین دو تا تصویر “اما واتسون” را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کن!

تصویر 2

این تصویر در تست شخصیت نوع انتخاب اول، یک کیفیت گوشه گیر و مستقل را در یک فرد نشان می دهد. اگر این تصویر را انتخاب کرده اید، از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند زندگی خود را کنترل کنند. اگر چه این فرد نزدیک شماست، اما وقتی شخصی به فضای شخصی شما حمله می کند از آن متنفر هستید. افرادی که به این دسته تعلق دارند بسیار با استعداد و درونگرا هستند.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش تصویری: با حل این معادله ریاضی، میزان هوش خود را محک بزنید!

تصویر 3

این تصویر در تست شخصیت نوع انتخاب اول، رفتار شخصی را نشان می دهد که از چیزها و افراد اطراف خود صداقت می خواهد. اگر شما یکی از آنها هستید، به این معنی است که کمی خلاقیت دارید. هنر احتمالا یکی از علایق مورد علاقه شماست. شما همیشه خود را به روشی نوآورانه بیان می کنید.

احتمالاً بپسندید: تست هوش ریاضی با چوب کبریت: اگه ریاضی‌ات خوبه با حرکت دادن 2 چوب کبریت معادله صحیح درست کن!

تصویر 4

اگر این تصویر آخر را در تست شخصیت نوع انتخاب اول انتخاب کرده اید، این انتخاب به این معنی است که شما فردی پر از حیا هستید. شما می توانید آرامش خود را حفظ کنید، در هر شرایطی. علاوه بر این، شما پس از انعکاس فروتنانه در مورد موقعیت های خاص زندگی خود واکنش نشان می دهید. این نیز نشان می دهد که شما هرگز تصمیمات عجولانه نمی گیرید. یک شخصیت غیرقابل انکار وقتی درگیری ها یا مشکلاتی وجود دارد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

امیدوارم از تست شخصیت نوع انتخاب اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه باهوشا: تو این شیرینی فروشی یه اشتباه وجود داره، اون اشتباه چیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت پا را از گلیم خود درازتر کردن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:یه چهره تو این تصویر مخفی شده، تیزبین باشی می تونی تو یه نگاه پیداش کنی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت ماستمالی کردن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

شاید برایتان جالب باشد

تو دوستی چه جور هستی!؟ | کافیه بگی اول تو تصویر چی دیدی تا نتیجه شگفت زده ات کنه!

تیزبین و دقیق باشی خیلی راحت، سه تا تفاوت تصویر پنگوئن شال و کلاه کرده را پیدا می کنی!

آزمون شناسایی نوزاد واقعی: فقط یه تیزبین نابغه میتونه تو یه نگاه عروسک را بین نوزادا شناسایی کنه!

 حکایت خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا