;
تفریح و سرگرمی

 با انتخاب یکی از این سگ ها متوجه شوید که چه اندازه مسئولیت پذیر هستید!

تست شخصیت مسئولیت پذیری: آیا شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه به موقع مایل به انجام مسئولیت های خود هستید؟ یا از آن دسته ای هستید که دوست دارید مسخره بازی کنید و فقط اوقات خوشی داشته باشید؟ تست شخصیت مسئولیت پذیری سرگرم کننده را انجام دهید و با انتخاب یکی از این سگ ها به میزان مسئولیت خود پی ببرید! این یک راه عالی برای شناخت شخصیت شماست، پس چرا آن را امتحان نکنید؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مسئولیت پذیری همراه شوید.

شاید بپسندید: چیستان: نام کدام پرنده است که اگر یک حرف به آخرش اضافه کنی نام پرنده دیگری می شود!؟

تست شخصیت مسئولیت پذیری

باید بدانید که تست شخصیت مسئولیت پذیری با درخواست از شما برای انتخاب یکی از این سگ ها به شما کمک می کند تا سطح مسئولیت خود را درک کنید. این آزمون برای درک بهتری از میزان مسئولیت پذیری شما و تأثیر این امر بر روابط شما با دیگران طراحی شده است.

شاید بپسندید:قدرت بینایی خود را آزمایش و 5 تفاوت تصویر را در کمتر از 20 ثانیه پیدا کنید (اگر می توانید!)

تست شخصیت مسئولیت پذیری

شاید بپسندید: چیستان:  آن چیست که سر ندارد، کلاه دارد، یک پا دارد و کفش ندارد؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از دروازه ها را که دوست داری باز کنی انتخاب کن تا از پتانسیل های بالقوه خودت باخبر بشی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام دو شهر است که بخش اول اسم آن هم نام خاک است!؟

تفسیر تست شخصیت مسئولیت پذیری

اکنون که انتخاب خود را انجام دادید بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که نتایج شما را شگفت زده خواهد کرد.

شاید بپسندید: دقت ات خوب باشه تو 10 ثانیه 5 تفاوت دو تصویر را پیدا می کنی!| 90 درصد افراد موفق نمیشن!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: زن بیمار مدعی است که دکتر پای دیگری را به او پیوند زده است!؟ آیا راست می گوید!

 

 

 

 

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از این دو تا زن قاتل هست!؟

تفسیر تست شخصیت مسئولیت پذیری

سگ A:

اگر سگ A را انتخاب کردید، احساس مسئولیت و رهبری قوی دارید. شما چالش مدیریت وظایف را با اشتیاق و تعهد به عهده می گیرید.

شما قابل اعتماد هستید و به انجام کارها و پروژه ها به نحو احسن افتخار می کنید. شما استعداد حل مسئله دارید و احتمالاً در انجام کارها فرد مورد علاقه ای خواهید بود. احساس مسئولیت قوی شما به این معنی است که به شما اعتماد می شود تا وظایف خود را با صداقت انجام دهید.

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی ابن سیرین و زن هوس باز!

سگ B:

اگر سگ B را انتخاب کردید، مسئولیت پذیری را با نگرش مراقبت می پذیرید. می‌دانید که مسئولیت فقط انجام دادن کارها نیست، بلکه در مورد حمایت از دیگران نیز هست.شما از آن دسته افرادی هستید که مایلید برای کمک به کسی تلاش بیشتری کنید و به هر شکل ممکن کمک خود را ارائه دهید.

احساس مسئولیت شما به این معنی است که با حساسیت و دقت به وظایف خود برخورد می کنید و همیشه دیگران را در اولویت قرار می دهید.

شاید بپسندید:آیا احساساتی و عاطفی هستی، کافیه بگی در نگاه اول در تصویر چه دیدی!؟

سگ C:

اگر سگ C را انتخاب کردید، با یک ذهنیت بازیگوش و شاد به مسئولیت نزدیک می شوید. برای شما، پذیرفتن مسئولیت‌ها بیش از یک وظیفه است. این فرصتی برای رشد و یادگیری است. شما مشتاق هستید که با هر چالشی که برایتان پیش می‌آید مقابله کنید، زیرا می‌دانید که در نهایت به قوی‌تر شدن شما کمک می‌کند.

نگرش شما نسبت به زندگی به این معنی است که حتی کارهای پیش پا افتاده برای شما هیجان انگیز می شوند.

امیدوارم از تست شخصیت مسئولیت پذیری استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر دخترک، تیزی خودت رو اثبات کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:قدرت دیدت رو با پیدا کردن یوزپلنگ تصویر محک بزن! | فقط چشم عقابیا متوجه میشن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط تیزبین ها میتونن بز کوهی که خودش رو میون صخره ها استتار کرده، شناسایی کنند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: درخت گیلاسی که در این تست انتخاب می کنید، شخصیت آرام یا هیجانی شما را آشکار می کند!

شاید برایتان جالب باشد

فقط افراد باهوش می توانند با حرکت دادن 1 چوب کبریت، معادله غلط را اصلاح کنند!

حکایت شنیدنی حساب به دینار بخشش به خروار!

چابکی ذهنی‌ات رو با پیدا کردن عدد 219 اثبات کن! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

خرس قطبی تصویر را پیدا کن!| فقط تیزبین ها موفق میشن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا