;
تفریح و سرگرمی

آیا احساساتی و عاطفی هستی، کافیه بگی در نگاه اول در تصویر چه دیدی!؟

تست شخصیت مخصوص افراد حساس: آیا می خواهید بدانید چه چیزی می تواند حساسیت شما را بیدار کند؟ تست شخصیت مخصوص افراد حساس را انجام دهید و متوجه شوید! وقتی عمیقاً به درون خود نگاه کنید از آنچه کشف می کنید شگفت زده خواهید شد. ببینید چه چیزی را می توانید کشف کنید و درونی ترین احساسات و عواطف خود را کشف کنید.  با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مخصوص افراد حساس همراه شوید!

شاید بپسندید: دانش آموز بی ادبی که لباس خانم معلم رو کثیف کرده، شناسایی کن!

تست شخصیت مخصوص افراد حساس

تست های شخصیت راهی عالی برای شناخت بهتر خود هستند. با شرکت در این آزمون، می توانید بینش خود را نسبت به حساسیت های خود به دست آورید و در مورد نحوه تعامل خود با دنیای اطراف خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در این تست تصویری به شما ارائه می شود و بر اساس آنچه ابتدا می بینید، می توانید با حساسیت های درونی خود بیشتر آشنا شوید. امروز در تست شخصیت مخصوص افراد حساس شرکت کنید تا کشف کنید که در زیر آگاهی خودآگاه شما چه چیزی نهفته است!

شاید بپسندید:چشمان تیزبین داشته باشی 25 حیوان مخفی تصویر را در 1 دقیقه پیدا می کنی!

تست شخصیت مخصوص افراد حساس

شاید بپسندید:چیستان: سه تا رفیق (یک کور، یک لال و یک کر) با هم میرن جزیره ای که هیچ کسی توش نیست. کر به قتل میرسه، لال چطور به رفیق کورش بفهمونه که کر مرده!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: درخت گیلاسی که در این تست انتخاب می کنید، شخصیت آرام یا هیجانی شما را آشکار می کند!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

جواب تست شخصیت مخصوص افراد حساس

اکنون که تصویر تست شخصیت مخصوص افراد حساس را بررسی کرده و برداشت منحصر به فرد خود را داشته اید بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید:اگه چشات تیز باشه 5 تفاوت تصویر باغچه رو تو 10 ثانیه تشخیص میدی!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

تفسیر تست شخصیت مخصوص افراد حساس

یک زن

افرادی که ابتدا یک زن را دیدند، بسیار حساس و شهودی هستند و نشانه های ظریفی را در محیط اطراف خود دریافت می کنند. آنها نسبت به احساسات دیگران باز و پاسخگو هستند و می توانند تحت تأثیر جو عاطفی اطرافشان قرار بگیرند. آنها نسبت به افراد نیازمند احساس همدلی قوی دارند و اغلب قادر به حمایت و راحتی در صورت نیاز هستند.

آنها تمایل به حل خلاق مشکلات دارند و اغلب قادر به شناسایی راه حل برای موقعیت های دشوار هستند. افراد با این تیپ شخصیتی نیز تمایل زیادی به خودآگاهی دارند، محرک‌های عاطفی خود را درک می‌کنند و به نحوه واکنش خود به استرس‌های مختلف توجه دارند.

احتمالاً بپسندید: تست هوش: کدام یک از تساوی های زیر نادرست است!؟

گل ها

افرادی که برای اولین بار گل ها را دیدند، اغلب دارای توانایی ذاتی برای ارتباط با درون خود و دنیای اطراف خود هستند. آنها معمولاً مملو از قدردانی از زیبایی در همه اشکال هستند و اغلب در طبیعت یا هنر آرامش می یابند.

آنهایی که این تیپ شخصیتی دارند معمولاً متفکر هستند و اغلب اوقات خود را برای لحظات آرام درون نگری اختصاص می دهند. هنگامی که با از دست دادن شخصی یا غم و اندوه مواجه می شوند، می توانند عمیقاً تحت تأثیر احساسات درگیر قرار گیرند.

آنها ممکن است خود را در تلاش برای درک احساسات خود یا دیگران بیابند، با این حال آنها همچنین دارای انعطاف‌پذیری درونی قوی هستند که به آنها اجازه می‌دهد در نهایت راه خود را به جریان زندگی پیدا کنند.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل از ریش به سبیل پیوند زدن!

یک پرنده

افرادی که برای اولین بار پرنده ای را دیدند تمایل دارند با احساسات خود و اطرافیانشان هماهنگ باشند. آنها دارای ظرفیت قوی برای همدلی و شفقت هستند و اغلب جزو اولین افرادی هستند که در مواقع نیاز به کمک می آیند.

افراد با این تیپ شخصیتی تمایل دارند عمیقاً در مورد دنیای اطراف خود فکر کنند و از پیوستگی همه موجودات زنده قدردانی کنند. آنها همچنین ممکن است در لذت های ساده مانند قدم زدن در طبیعت یا کاوش در یک مکان جدید لذت ببرند. کسانی که برای اولین بار پرنده ای را دیدند، از کمک به دیگران نیز لذت زیادی می برند و اغلب وقت یا پول را به اهدافی که به آن اعتقاد دارند اختصاص می دهند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل ریش گرو گذاشتن!

امیدوارم از تست شخصیت مخصوص افراد حساس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: چیزی است که هم در آشپزخانه وجود دارد هم اتومبیل!

 

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:با حل معمای قتل مرد تصویر اثبات کن که لیاقت استخدام شدن در FBI داری!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: داستان کوتاه و شنیدنی کلوچه های خانم!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:اگه شکلک بامزه متفاوت رو تو 5 ثانیه پیدا کنی بعدش به قدرت چشمات شک نکن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

جمع گرایی یا فردگرایی!؟ | به عکس نگاه کن و بگو چی اول نظرت رو جلب کرد!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: آیا خاله زنک تصویر، داره واقعیت رو میگه و زن سمت راستی واقعاً هندونه دزدیده!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه بتونی عدد گمشده را در یک نگاه پیدا کنی، آخر باهوشایی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

با پیدا کردن جغد درختی ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معنی خط عشق کف دست شما، چه می گوید!؟ | تست شخصیت با خطوط کف دست

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: کدومیکی تظاهر می کند زن است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: تنها 12 درصد از افراد موفق به اصلاح معادله غلط با حرکت دادن 2 چوب کبریت می شوند!

برایتان جالب خواهد بود

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که مدام راه می رود و مدام سرش به سنگ می خورد؟

کدامیک از این سه نفر دکتر نیست و یک خون آشام است، چرا!؟

فقط یه زبل نابغه در یک نگاه، خوکچه رو بین مرغ ها تشخیص میده!

 تست قدرت دید: آیا می توانی تمام پروانه های تصویر را در 11 ثانیه شناسایی کنی!؟

حکایت سلمان کر و شعبان کر از مثنوی معنوی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا