;
تفریح و سرگرمی

دونستن نقاط قوت‌ات تو روابط اجتماعی سبب پیشرفت میشه،اگه ازشون خبر نداری یه منظره رو انتخاب کن!

تست شخصیت متکی به گزینش منظره: با انتخاب منظره ای که به سمت آن جذب شدید خواهید توانست که مهارت های اجتماعی خود را کشف کنید! این تست یک راه عالی برای بهبود روابط شما است! با تست شخصیت متکی به گزینش منظره و مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی آخر تیزبینایی، تفاوت های تصویر زنی که تو فروشگاه لباسه را پیدا کن!

تست شخصیت متکی به گزینش منظره

آیا دوست دارید بدانید چگونه می توانید روابط خود را حتی بهتر کنید؟ این تست شخصیتی جالب و آسان را انجام دهید. این یک راه عالی برای به دست آوردن بینش در مورد چگونگی بهبود ارتباطات و ارتباط خود با دیگران است. پس چرا آن را امتحان نمی کنید و ببینید چه چیزی می توانید در مورد خودتان بیاموزید؟

آیا تا به حال خواسته اید بیشتر بدانید که چه کسی هستید و چگونه با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می کنید؟ آیا می‌خواستید مهارت‌های اجتماعی و نحوه برخوردتان با زندگی را کشف کنید؟انجام تست شخصیت می تواند نقطه شروع خوبی برای خودکاوی باشد، زیرا می تواند بینشی از رفتارها، نقاط قوت و ضعف شما ارائه دهد. پس تصویر تست شخصیت متکی به گزینش منظره را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید:اگه خیلی زبل باشی، می تونی در یک نگاه نکته اصلی تصویر این فروشگاه را پیدا کنی!

تست شخصیت متکی به گزینش منظره

بازی فکری چوب کبریت: اگه ریاضی ات خوبه با یه حرکت چوب کبریت معادله ای صحیح درست کن!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت حنایش دیگر رنگی ندارد !

.

.

.

شاید بپسندید: قسم حضرت عباست را باور کنم یا دم خروس را

تفسیر تست شخصیت متکی به گزینش منظره

این تست شخصیت راهی سرگرم کننده و منحصر به فرد برای کشف مهارت های اجتماعی شماست. شما با پنج منظره مختلف روبرو خواهید شد که هر کدام ویژگی های متمایز خود را دارند.با انتخاب منظره ای که بیشتر با شما صحبت می کند، می توانید بینشی در مورد نحوه تعامل خود با اطرافیان خود به دست آورید.

چه به دنبال تقویت روابط فعلی خود باشید و چه به دنبال ایجاد روابط جدید باشید، این تست شخصیت یک نقطه شروع عالی است. با این شناخت از خود، می توانید بهتر درک کنید که چگونه رفتار خود را تنظیم کنید تا ارتباطات معناداری در زندگی خود ایجاد کنید. بیایید کشف کنیم که هر منظره چه معنایی برای زندگی اجتماعی شما دارد!

احتمالاً بپسندید: تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی اشتباه تصویر اداره: اگه نبوغ کارآگاهی داری، اشتباهات این اداره و کارمنداش را پیدا کن!

 

 

 

شاید بپسندید: حکایت گاوی که نان گدایی بخورد دیگر زمین را شخم نمی زند!

تست متکی به گزینش منظره

منظره شماره 1

افرادی که اولین منظره را در تست شخصیت متکی به گزینش منظره انتخاب می کنند اغلب حس خوش بینی و اشتیاق شدید به زندگی دارند. آنها تمایل دارند در مورد اهداف خود مصمم و پرشور باشند و هرگز از ریسک کردن برای رسیدن به آنها نمی ترسند.

این افراد اغلب از بودن در کنار دیگران لذت می برند، زیرا آنها دوست دارند اشتیاق و احساسات مثبت خود را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارند. این افراد ذاتاً جاه طلب هستند و سعی می کنند از هر روز بهترین استفاده را ببرند.

احتمالاً بپسندید: تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

منظره شماره 2

افرادی که منظره دوم را در تست شخصیت متکی به گزینش منظره انتخاب کردند، طبیعتی راحت و نگرش مثبت به زندگی دارند. آنها اغلب در محاصره مردم یافت می شوند، زیرا افرادی خونگرم، مهربان و خوش برخورد هستند.

از خنداندن مردم لذت می برند و حتی در موقعیت های استرس زا به ندرت آرامش خود را از دست می دهند. این افراد خودآگاهی بالایی دارند که به آنها اجازه می دهد به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

شاید بپسندید: میخای بفهمی دوست‌ات عاشق پیشه است یا نه، به انگشت کوچیک دستش نگاه کن!

منظره شماره 3

کسانی که منظره سوم را در تست شخصیت متکی به گزینش منظره انتخاب می کنند، تمایل دارند افرادی درون نگر و متفکر باشند. آنها قبل از اینکه به نتیجه برسند، برای تفکر عمیق در مورد چیزها وقت می گذارند، زیرا ترجیح می دهند قبل از تصمیم گیری یا اقدام، درک روشنی از همه جوانب یک موقعیت داشته باشند.

این افراد اغلب به عنوان مشاوران عاقل دیده می شوند، زیرا قادر به ارائه دیدگاه های منحصر به فرد در زندگی هستند.

شاید بپسندید: باهوشا و نوابغ ریاضی بیان جلو: با حرکت دادن 1 چوب کبریت، یک معادله ریاضی درست بدست آورید!

منظره شماره 4

افرادی که منظره چهارم را انتخاب می کنند، رویاپردازانی با تخیل بزرگ هستند. آنها اغلب ایده های بزرگی در مورد نحوه انجام کارها دارند، اما ممکن است به دلیل تمایل آنها به رویاپردازی، در اجرای برنامه های خود با دشواری روبرو شوند.

این افراد از خلاق بودن و استفاده از ذهن خود در راه های منحصر به فرد لذت می برند.

شاید بپسندید:فقط یه تیزبین میتونه تو 5 ثانیه نامزد واقعی عروس خانم رو شناسایی کنه!

منظره شماره 5

افرادی که منظره پنجم را انتخاب می کنند معمولاً طبیعتی مرموز دارند و دوست دارند برخی چیزها را خصوصی نگه دارند. این افراد ممکن است گاهی کاملاً درونگرا باشند و پس از گذراندن زمان طولانی در محیط های اجتماعی، زمان تنهایی را برای شارژ مجدد ترجیح می دهند. این افراد از مستقل بودن لذت می برند و در درک دیگران می توانند کاملاً شهودی باشند.

احتمالاً بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه 5 تا تفاوت بین دو تصویر را پیدا می کنی!

امیدوارم از تست شخصیت متکی به گزینش منظره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: چقدر زبل و تیزی!؟| اگه میخای بدونی در 7 ثانیه 3 تا تفاوت تصویر رو پیدا کن!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل شریک دزد و رفیق قافله!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: این معادله را حل کن تا متوجه بشی که ریاضی دبستان رو خوب یاد گرفتی یا نه!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: شاید عجیب باشه، اما اگه میخای بدونی استعداد چه شغلی رو داری فقط بگو سمت کدوم پل جذب شدی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: دیگران درباره‌ات چطوری فکر می کنند!؟| یه گل رو انتخاب و از نتیجه شگفت زده شو!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت: اگر یک جعبه 10 تایی و 4 تا تخم مرغ داشته باشی، چه جوری اونا را داخل جعبه میذازی!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این خانم های دزد تازه کار تشریف دارن و احتمالاً اولین بارش هست که دزدی می کنه!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی 5 تفاوت الاغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کنی، باید برای خودت اسپند دود کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید برایتان جالب باشد

کدام درب به خوشبختی باز می‌شود: انتخاب درب،شخصیت شما را آشکار می‌کند!

قدرت دید و تمرکز خود را بسنجید: آیا می توانید 8 تفاوت دو تصویر را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید؟

 تا حالا بهت گفتن چه ویژگی مثبتی داری، اکه نگفتن یه منظره رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

قابل توجه باهوشا: با جابجایی دو چوب کبریت، بزرگترین عدد ممکن را بدست بیاورید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا