;
تفریح و سرگرمی

تست روان شناسی: ویژگی اصلی شخصیتی ات چیه!؟

تست شخصیت متکی به چشم: قطعاً حالات رفتاری آدمها نکات مهمی از وضعیت روانی و شخصیتی افراد به ما ارائه می دهند.  با نگاه کردن به چشمان یک شخص می توانید چیزهای زیادی در مورد او یاد بگیرید. این صمیمی ترین و عمیق ترین راه برای برقراری ارتباط با دیگری است. آنچه می‌بینیم و آنچه ترجیح می‌دهیم ، می‌تواند حاوی نکات مهمی درباره عملکرد درونی ضمیر ناخودآگاه ما باشد. به این ترتیب شکل چشمان می تواند درباره شخصیت افراد اطلاعات جالبی ارائه دهد. با بخش تفریح و سرگرمی همراه باشید با تست شخصیت متکی به چشم همراه باشید!

شاید بپسندید: فقط افراد تیز 3 تفاوت تصویر تعمیرکار را پیدا می کنند!

تست شخصیت متکی به چشم

از نظر فیزیولوژیکی، عملکرد چشم ما دیدن جهان است. ضمیر ناخودآگاه آنچه را که چشمان ما می بیند رصد می کند. همچنین آنچه را که آموخته ایم و با چیزهای خاصی مرتبط کرده ایم، قبل از اینکه به ذهن خودآگاه ما برسد، دسته بندی می کند. لذا ما در موقعیت های مختلف ممکن است علیرغم خواست باطنی، رفتاری دیگری از خود بروز دهیم. در این تست جالب، ما ضمیرناخودآگاه شما را به چالش می کشیم. شما با انتخاب یکی از این چشم ها در تست شخصیت متکی به چشم، ضمیر ناخودآگاهتان را بیدار می کنید.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل جنگ زرگری به راه انداختن!

تست شخصیت متکی به چشم

شاید بپسندید:خرگوش خودش رو از شعبده باز پنهان کرده، آیا تو میتونی پیداش کنی!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آدم جاه طلبی یا قانع | برای پاسخ کافیه یکی از درختان تصویر را انتخاب کنی!

 

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلای شبیه هم، همسر واقعی مرد تصویره!؟

تفسیر تست شخصیت متکی به چشم

در واقع انتخاب شما، توسط ضمیر ناخودآگاه انجام می گیرد. ما براساس همین انتخاب می توانیم شما را بهتر شناسایی کنیم. این انتخاب می تواند، اطلاعات زیادی از زوایای پنهان شخصیت شما را آشکار کند.

بیشتر بخوانید: آیا کشیش راست میگه و آقای داماد قبلاً ازدواج کرده!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه پرنده مخفی تصویر را پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

تست شخصیت متکی به چشم

انتخاب چشم شماره 1

اگر چشم شماره یک انتخاب شما در تست شخصیت متکی به چشم بوده است، به این معنا است که شما نیازمند معنویات هستید. روح شما همواره به دنبال تغذیه معنوی است. شما نیاز خود  به ارتباط با کیهان را احساس می کنید. در واقع این ارتباط فراتر از قلمرو فیزیکی است و شما را ترغیب می کند چیزهای جدید را امتحان کنید و به سفرهای هیجان انگیز بروید. شما باید چیزهایی زیاد بیاموزید، به خصوص اینکه چگونه خود را آزاد و رها کنید از تمام دل مشغولی های زندگی. به این ترتیب شما زندگانی بهتری را تجربه خواهید کرد.

احتمالاً بپسندید: دقیق و تیز باشی میتونی تو 10 ثانیه تفاوت های دو تصویر دخترک رو پیدا کنی!

انتخاب چشم شماره 2

چشم جهان‌بین یا چشم ایزدی نمادی است که یک چشم را در یک مثلث محصور شده به تصویر می کشد. به منظور نشان دادن مشیت الهی، به موجب این نماد، چشم خدا مراقب بشریت است. با انتخاب این چشم، دانش زندگی های گذشته شما مانند یک دایره المعارف معنوی به شما منتقل می شود. پیش بروید و این دانش را گسترش دهید تا شما توسط افراد جامعه و شاید حتی جهان شناخته شوید. در واقع شما با مطالعه فراوان می توانید، فرد بهتری شوید.

احتمالا خواهید گفت مطالعه راز موفقیت همه افراد است. اما باید در نظر گرفت که افرادی که این نماد را انتخاب می کنند در واقع این استعداد را دارند که در آینده نزدیک افراد بسیار موثر در حوزه معارف و علوم شوند.

انتخاب چشم شماره 3

شما فرد بسیار خاص هستید. باید بتوانید این مسئله را درک و باور کنید. رفتار و شخصیت شما به گونه ای است که هر کسی در کنار شما باشد، می تواند شاد باشد. به واقع شما دارای هاله ای هستید که شفا دهنده است و به شدت می درخشد! این هاله را در آغوش بگیرید و شاهد افزایش ارتعاش خود باشید. شما می توانید رهبر خوبی باشید. شما باید بتوانید از این ویژگی و قدرت درمانی خود به خوبی استفاده کنید. دنیا به شما نیاز دارد!

انتخاب چشم شماره 4

شما از جمله کسانی هستید که قبل از انجام هر کاری، در مورد آن کار فکر می کنید. ذهنی پر از ایده های فوق العاده به شما هدیه داده شده است. پس بهتر است به نحو احسن از آن استفاده کنید. گاهی ممکن است از مسیر اصلی که به آن فکر کرده بودید، منحرف شوید؛ اما نگران نباشید. به غرایز خود اطمینان کنید و به مسیر خود برای رسیدن به هدف ادامه دهید. راهی را بروید که فکر می کنید درست است. چون مطمئنا از قبل درباره آن بسیار فکر کرده اید.

انتخاب چشم شماره 5

مطالعه از جمله ویژگی های اصلی شماست. همین مسئله سبب شده است که اطلاعات فراوانی داشته باشید. شما مطمئنا در بسیاری از مسائل بیشتر از دیگران می دانید اما آن را برای خود نگه می دارید. شما تمایل دارید در گوشه ای باشید و تمام داشته ها و رازهای خود را برای خودتان نگه دارید. همین موضوع باعث شده که مردم به سوی متمایل شوند. مردم ذاتاً علاقمند به فضولی در کار دیگران هستند. اما شما علاقه ای به نمایش گذاشتن خود ندارید. خود را در آغوش بگیرید و از یادگیری دست نکشید.

انتخاب چشم شماره 6

شما وقتی قدم می زنید به اطرافتان به دقت نگاه می کنید. همین مسئله باعث شده که دیدگاه و جهان بینی شما کاملا متفاوت با هر کس دیگری باشد. لذا طبیعی است که دیدگاه شما نسبت به وضعیت موجود با آنچه دیگران می بینند متفاوت است. شما به خود و هدف خود شک دارید و احتمالاً اعتماد به نفس کمتری دارید. احتمالا برای رفع این نقص باید فقط با پشتکار کار کنید و در نهایت معنایی را پشت همه اینها ایت خواهید یافت.

انتخاب چشم شماره 7

جغذ پرنده شب است و در شب می تواند هر چیزی را تشخیص دهد. شما نیز قادر هستید در مسائل مختلف حلال مشکلات باشید. در واقع شما جنگجوی شب هستی و تاریکی جایگاه توست. چه شب باشد و چه روز، شما همراهی با سایه ها را ترجیح می دهید. شما از آن دسته افرادی هستید که فقط آنچه را که دیگران می خواهند ببینند و بشنوند را نشان می دهید.

امیدوارم از تست شخصیت متکی به چشم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: گرگی را که در کمین بزهاست را شناسایی کنی، چشات مثل عقابه!

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:معمای هوش: کی بچه گربه رو دزدیده !؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: ماهیت واقعی خود را کشف کنید: درون گرا هستید یا برون گرا؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: سرباز مخفی که در کمین سرباز اصلی است را پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون قدرت دید: آناناس در کجای تصویر است!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: محافظه کاری یا ماجراجو؟ انتخاب یکی از گل های سفید پاسخ را افشا می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: یکی از درخت های پائیزی را انتخاب کن تا بفهمی آدم احساسی هستی یا منطقی!؟

برایتان جالب خواهد بود

فقط باهوشا متوجه میشن: همسر مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

تا چه اندازه منظم و مرتب هستی!؟ | فقط کافیه بگی چه جوری از خمیردندان استفاده می کنی!

 این معادله را در 10 ثانیه حل کن و اثبات کن در حل معادلات ریاضی رو دست نداری!

فقط باهوشا در یک نگاه میتونن بگن چند نفر در این کمپینگ حضور دارند!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا