;
تفریح و سرگرمی

تو زندگی و انجام کارها مستقل هستی یا وابسته به دیگران!؟ یکی از این 3 گلدان را انتخاب تا مطمئن بشی!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب گلدان: آیا کنجکاو هستید که درباره خودتان بیشتر بدانید؟ این تست سریع شخصیت را انجام دهید و دریابید که چگونه وظایف و مسئولیت‌ها را مدیریت می‌کنید. با انتخاب یکی از سه گلدان، بینشی در مورد رویکرد خود برای تفویض اختیار به دست خواهید آورد. بیشتر از این منتظر نمانید – همین حالا در آزمون شرکت کنید!

آیا آماده هستید که عمیقاً در شخصیت خود فرو بروید؟ تست شخصیت مبتنی به انتخاب گلدان می تواند به شما کمک کند تا خودتان را بهتر بشناسید و بینش ارزشمندی را در مورد نحوه تعامل شما با دیگران در جهان ارائه دهد.

شاید بپسندید: با پیدا کردن اشتباه کلاس درس، مهارت های مشاهده ای خودت رو اثبات کن!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب گلدان

در این تست شخصیتی ویژه، به موضوع مهم تفویض اختیار می پردازیم. آیا می دانید چگونه وظایف و مسئولیت ها را به طور موثر تفویض کنید؟ ما یک روش منحصر به فرد و تعاملی برای شما طراحی کرده ایم تا پاسخ خود را پیدا کنید: یکی از سه گلدان را انتخاب کنید. انتخاب شما پاسخ شما را آشکار خواهد کرد. در نظر بگیرید که کدام یک بیشتر با شما صحبت می کند.

شاید بپسندید: یک معمای دلخراش: کدام یک از این سه زن به زودی جان خود را از دست داده و می میرد!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب گلدان

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو اینفلوئنسر اینستاگرام، یه آدم واقعی نیست و بواقع یه خون آشامه!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: قدرت دید و چابکی ذهنی فوق العاده خودت رو با پیدا کردن عدد 119 اثبات کن! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

 

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از سه کودک تصویر پسر نیست و یک دختر بچه است، اما کدومیکیه!؟ فقط باهوشا متوجه میشن!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به انتخاب گلدان

آیا شما کنجکاو هستید؟ بیایید شروع کنیم! در انتخاب خود زیاد فکر نکنید هنگامی که تصمیم گرفتید، بینش ارزشمندی در مورد اینکه چقدر خوب می دانید چگونه تفویض اختیار را دارید به دست خواهید آورد.

احتمالاً بپسندید: چقدر دقیق و نکته بین هستی!؟ با پیدا کردن سگی که با بقیه متفاوته دقت ات رو امتحان کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط یه تیزبین میتونه 3 تا تفاوت تصویر کوآلا رو تو 8 ثانیه پیدا کنه!| دقت و بینایی ات رو امتحان کن!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب گلدان

گلدان A: نماد استقلال

اگر گلدان A را انتخاب کردید، ممکن است فردی با اراده قوی باشید که به استقلال خود از دیگران اهمیت می دهد و از تکیه بر دیگران اجتناب می کند. شما فردی ریسک پذیر هستید که دوست دارید مسئولیت تصمیمات خود را به عهده بگیرید و دوست ندارید از قوانین پیروی کنید یا به دیگران اعتماد زیادی داشته باشید.

ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که به جای یاد گرفتن نحوه واگذاری و راحت بودن در انجام کارها یا درخواست کمک، دوست دارید کارهای زیادی را همزمان انجام دهید.

شما جاه طلب و با انگیزه هستید، اما باید یاد بگیرید که برای دستیابی به اهدافتان، تکیه بر دیگران اشکالی ندارد. به یاد داشته باشید، درک این نکته مهم است که تفویض اختیار می تواند به آزادسازی زمان و انرژی برای پروژه های دیگر کمک کند.

شاید بپسندید:کدومیکی از این خانم خانما، همسر این آقای مافیاست!؟

گلدان B: نمادی از وابستگی متقابل

اگر گلدان دو توجه شما را جلب کرد، ممکن است از آن دسته افرادی باشید که می دانید چگونه استقلال را با وابستگی متقابل متعادل کنید. شما در صورت لزوم ابتکار عمل می کنید، اما تشخیص می دهید که چه زمانی لازم است که از دیگران مشاوره یا کمک بخواهید.

شما می‌دانید که تفویض اختیار بخش مهمی از هر پروژه موفق است، بنابراین برای ایجاد یک سیستم پشتیبانی تلاش می‌کنید با افرادی که به آنها اعتماد دارید، ارتباطات معناداری ایجاد کنید. بالاخره دو دست بهتر از یک دست است! می‌دانید که همکاری می‌تواند قدرت بزرگی داشته باشد، اگر به صورت استراتژیک انجام شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از مسیرها را یرای پیاده روی انتخاب کن تا بفهمی بزرگترین ترست تو زندگی چیه!؟

گلدان C: نمادی از کار گروهی

اگر گلدان سه را انتخاب کردید، ممکن است فردی باشید که بیش از هر چیز به کار تیمی اهمیت می دهد. به جای تلاش برای انجام آن به تنهایی، متوجه می شوید که کار با هم به عنوان یک تیم می تواند هر کاری را آسان تر و لذت بخش تر کند.

شما اهمیت تفویض اختیار را درک می‌کنید و از آن به عنوان ابزاری برای موفقیت استفاده می‌کنید.  نه تنها می‌دانید چگونه وظایف را هدایت کنید و وظایف را کامل کنید، بلکه می‌دانید چگونه وظایف را تعیین کنید و مسئولیت‌ها را محول کنید.

شما یک رهبر طبیعی هستید و این توانایی را دارید که با تعیین انتظارات واضح و همکاری الهام بخش، بهترین ها را در اطرافیان خود به نمایش بگذارید. شما درک می کنید که با کار با هم به عنوان یک تیم، همه سود می برند.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی بینایی‌ات مشکلی نداره باید تو یه نگاه گل متفاوت رو شناسایی کنی!

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به انتخاب گلدان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آیا احساسات خودت رو راحت کنترل می کنی!؟ | اگه نمی دونی یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

 

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:قرار باشه یکی از  این 5 میوه رو انتخاب کنی، کدومه!؟ | چقدر  میتونی احساسات بقیه رو درک کنی!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آقای داماد برای دیدن عروس خانم اونقدر عجله داشته که رفته سالن آرایش اونو ببینه، داماد کیه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید:با پیدا کردن نکته تصویر قطار و مسافراش، ثابت کنید که کارآگاهی تیزبین هستید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: چه کسی کیف دستی زن تصویر رو دزدیده!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید:  اگه مقدار عددی گل ها را در معادله آخر پیدا کنی، باید گفت که نابغه ریاضیاتی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی رو دست همه باهوشا زدی، با حرکت دادن 2 چوب کبریت 6 تا مربع درست کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدام خودرو باید حرکت کند تا ترافیک از بین بره؟ | فقط یه نابغه میتونه ترافیک رو تو 10 ثانیه حل کنه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:کدوم زن، کودک رباست!؟ | قبل از اینکه به هدفش برسد او را شناسایی کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست هوش شناسایی صاحب گربه: کدومیکی صاحب گربه است؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا میتونن بگن که کدومیکی از این عروس خانم های عصبانی، عروس اقای داماده!؟

شاید برایتان جالب باشد

داستان ضرب المثل زیر آب زدن!؟

اگر 1=4، 2=16، 3=64، 4=؟ | باهوشا این معمای ریاضی را حل کنند!

با انتخاب یکی از سنگ ها، خود واقعی‌ات را کشف کن! آیا برای کشف شخصیت درونی‌ات آماده ای؟

آیا کسی رو که به عنوان دیوونه گرفتن، واقعا یه دیوونه است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا