;
تفریح و سرگرمی

کدوم یکی از این افراد اولویت دارند که درمان شوند!؟ | پاسخ تان نکات جالبی را درباره تان روشن می کند!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم: انتخاب شما مبارزه ای را که بیشتر به آن اهمیت می دهید آشکار می کند. انجام تست شخصیت راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودتان و کشف آنچه واقعاً به آن اهمیت می دهید است. این هم سرگرم کننده است! با پاسخ‌هایتان، می‌توانید بفهمید که کدام ارزش‌ها را بیشتر در اولویت قرار می‌دهید و بفهمید که چگونه تصمیم‌هایتان شما را شکل می‌دهند، مثلاً اگر پزشک بودید و مجبور بودید ابتدا چه کسی را درمان کنید. تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم را انجام دهید و کشف کنید که چه چیزی برای شما مهم است!

شاید بپسندید: فقط تیزبین ها میتونن بز کوهی که خودش رو میون صخره ها استتار کرده، شناسایی کنند!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم

آیا بر اساس ارزش ها و باورهای شخصی خود تصمیم می گیرید؟ اگر چنین است، پس این تست شخصیت ممکن است ابزار مفیدی برای شما باشد. این آزمون برای اندازه‌گیری نگرش‌ها و باورهای شما در مورد موقعیت‌های خاص طراحی شده است و پاسخ‌های شما می‌تواند بینشی در مورد ارزش‌های اصلی شما و نحوه اولویت‌بندی آن‌ها ارائه دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم همراه شوید.

شاید بپسندید: کدام زوج یک قاتل فراری را در خانه خود مخفی کرده اند!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم

شاید بپسندید: ضریب هوشی خود را با مجموع عددی سگ های بامزه ارزیابی کن!| فقط نابغه ها موفق می شوند!

.

.

.

 

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهینه، در یک نگاه جغد متفاوت تصویر را پیدا می کنی!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم

از شما خواسته می شود تصمیم بگیرید که کدام فرد باید ابتدا تحت درمان قرار گیرد. انتخاب های شما نشان می دهد که در زندگی به چه چیزی بیشتر اهمیت می دهید. برای آزمون آماده اید؟

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اطرافیان تو رو احساساتی می شناسند یا فرد قابل اعتماد!؟ | بگو اول چی دیدی!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم

پیرمرد: مبارزه برای احترام

افرادی که پیرمرد را در تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم، گزینش می کنند تمایل به احترام دارند. آنها معمولاً کاملاً مستقل هستند و با کسی که سعی می کند آزادی های آنها را محدود کند یا صدای آنها را خاموش کند، مهربانی نمی کنند. برای این افراد، احترام همه چیز است و آنها برای اطمینان از دریافت آن با چنگ و دندان مبارزه خواهند کرد.

آنها صداقت و صراحت را هم در خود و هم در دیگران به عنوان ارزش قائل هستند و برای فریب یا دستکاری صبر کمی دارند. آنها گاهی اوقات می توانند کاملاً سرسخت باشند، اما هرگز حاضر نیستند اصول خود را به خطر بیندازند.

شاید بپسندید: حکایت دو همسایه و ترس شان از مرگ!

زن: مبارزه برای عدالت

کسانی که زن را در تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم، گزینش می کنند اغلب با احساس قوی انصاف مشخص می شوند. آنها مشتاق عدالت اجتماعی هستند و تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه فرصت های برابر در زندگی دارند.

این افراد درک عمیقی از پویایی قدرت در هر موقعیت خاص دارند و برای اطمینان از اینکه از کسانی که قدرت کمتری دارند سوء استفاده نمی‌کنند مبارزه خواهند کرد.آنها تمایل دارند در برخورد با دیگران کاملاً کاریزماتیک، متقاعد کننده و دیپلماتیک باشند.

مرد: برای حرفه خود می جنگید

کسانی که این مرد را در تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم، گزینش می کنند، معمولاً افرادی بسیار جاه طلب و حرفه ای هستند. آنها به کار خود افتخار می کنند و هر کاری که لازم باشد برای موفقیت انجام می دهند.

این افراد بر روی دستیابی به اهداف خود بسیار متمرکز هستند و اجازه نمی دهند چیزی مانع از آن شود. آن‌ها برای آنچه می‌خواهند سخت کار می‌کنند، اما در عین حال درک می‌کنند که گاهی اوقات برای پیشرفت باید ریسک کرد. آنها اغلب استراتژیست های بسیار خوبی هستند که در شبکه سازی مهارت دارند.

بیشتر بخوانید: تو تصویر ابتدا چی دیدی تا بگم آدم جاه طلبی یا حساس و گوشه گیر!؟

بچه: مبارزه برای خانواده و عزیزانت:

کسانی که بچه را در تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم، گزینش می کنند، خانواده را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار می دهند. آنها اهمیت روابط را درک می کنند و هر کاری که می توانند برای محافظت از کسانی که دوستشان دارند انجام می دهند.

این افراد در مورد مسائل خانوادگی بسیار دلسوز و فداکار هستند. آنها ممکن است همیشه آن را به صورت ظاهری بیان نکنند، اما عمیقا متعهد به مراقبت از نزدیکترین افراد خود هستند.

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به انتخاب مصدوم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: چه چیزی می تواند یک اتاق را پر کند اما فضایی را اشغال نمی کند!؟

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی ادای نقاشا رو در میاره!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

(ویدیو)تهیه بستنی جلو چشم مشتری با میوه‌های تازه، خیلی هم بهداشتی و خوشمزه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:چیستان: یک واژه بگوید که همه حروف در آن باشد!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان جالب: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: یکی از این دو مرد مدعی هست که بازیگره مرد هست، آیا درسته!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: فقط یه نابغه ریاضی میتونه این معادله را رمزگشایی و عدد گمشده را پیدا کند!

برایتان جالب خواهد بود

قابل توجه باهوشا: مصرع یا جمله مربوط به این تصویر را پیدا کنید!

چیستان: چیزی است که هم در آشپزخانه وجود دارد هم اتومبیل!

معمای باحال تصویری: آن چیست که سوزن دارد نخ ندارد صابون دارد کف ندارد؟

آدم عملگرا هستی یا گوشه گیر و منزوی، یکی از سایه ها را انتخاب کن تا بفهمی!

داستان ضرب المثل ریش گرو گذاشتن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا