;
تفریح و سرگرمی

یه مسیر رو برای پیاده روی ات انتخاب کن تا بگم موقع شکست و مشکلات چیکاره ای!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب مسیر: اگه تو کارات شکست بخوری چیکار می کنی، اگه نمی دونی آیا به سرعت از شکست ها عقب نشینی می کنید؟ خود را با این 3 مسیر چوبی آزمایش کنید! آیا کنجکاو هستید که بدانید در مواجهه با موانع چقدر انعطاف پذیر هستید؟ اکنون خود را با این 3 راهروی چوبی آزمایش کنید!

پس تست شخصیت مبتنی به انتخاب مسیر را انجام دهید و ببینید با چه سرعتی می توانید از شکست ها عقب نشینی کنید. این یک فرصت عالی برای به چالش کشیدن خودتان است و ببینید از چه چیزی ساخته شده اید. پس با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی به انتخاب مسیر همراه شوید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو تا خوشتیپ، تو عکس تظاهر می کنه که پولداره!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب مسیر

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که به سرعت از شکست های زندگی عقب نشینی می کنید؟ این تست شخصیت به شما کمک می کند به این سوال پاسخ دهید. این آزمون شامل انتخاب 1 از 3 راهروی چوبی و کشف آنچه این انتخاب در مورد شما به ما می گوید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دانش آموز لباس بافت همکلاسی اش رو برداشته!؟| تیزبینا سریع تشخیص میدن!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب مسیر.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا یه راز بزرگ داره یا اینکه تلاش می کنه چیزی رو قایم کنه!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه منظره رو انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی!؟

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

پاسخ تست شخصیت مبتنی به انتخاب مسیر

اکنون که انتخاب خود را انجام دادید، بیایید نتایح این آزمایش را بخوانید.

برایتان جالب خواهد بود: زن باردار به همراه برادر و شوهرش به بیمارستان مراجعه کرده، حالا کدومیکی شوهرشه و کدوم برادرش!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل کره را روغن کرده!

تست مبتنی به انتخاب مسیر

مسیر  1: افراد تاب‌آور

کسانی که اولین مسیر چوبی را انتخاب می کنند، قدرت و انعطاف درونی خود را نشان می دهند.آنها درک می کنند که زندگی می تواند پر از پیچ و تاب ها و چرخش های غیرمنتظره باشد و راحت با تغییرات کنار می آیند. چنین افرادی با داشتن نگرش «می‌توانم» به سرعت از شکست‌ها عقب نشینی می‌کنند.آنها به راحتی تسلیم نمی شوند، در عوض نفس عمیقی می کشند و دوباره تلاش می کنند.

احتمالاً بپسندید: چقدر تو زندگی مستقل و آزادی!؟| کافیه یکی از کبوترها را انتخاب کنی تا متوجه بشی!

مسیر 2: مردم پشتکار

کسانی که مسیر چوبی دوم را انتخاب می کنند سطحی از پشتکار را نشان می دهند. آنها سرسختی دارند که هر چالشی را که برایشان پیش می آید، مهم نیست که چقدر سخت باشد، پشت سر بگذارند. چنین افرادی ممکن است در گذشته با ناملایماتی مواجه شده باشند، اما عزم خود را برای ادامه راه و ساختن چیزی از خود دارند، با وجود همه اینها.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاه سر کسی گذاشتن!

مسیر 3: افراد سرسخت

کسانی که سومین مسیر چوبی را انتخاب می کنند، سرسختی زیادی از خود نشان می دهند. آنها مصمم و با اراده هستند و هرگز از رویاهای خود دست نمی کشند، مهم نیست که شرایط چقدر سخت باشد. چیزی که چنین افرادی را متمایز می کند، تعهد تزلزل ناپذیر آنها برای دستیابی به اهدافشان است – ویژگی که باید تحسین شود!

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از معلمای تصویر میتونه معلم بهتری برای دانش آموزا باشه!؟

امیدوارم از پاسخ تست شخصیت مبتنی به انتخاب مسیر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب خواهد بود: چیستان: گربه ای در یک اتاق شش گوشه خوابیده است این گربه چند زاویه می بیند!؟

 

 

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: فقط زبل ها میتونن تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر پلیکان را پیدا کنند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چیستان: می تونی اون رو اندازه بگیری، اما قابل مشاهده نیست، اون چیه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

تا حالا فکر کردی بهترین ویژگی شخصیتی ات چیه!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا متوجه بشی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

چند تا تفاوت بین دو تا کرم خاکی هست!؟| تیزبین باشی همه رو پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:  چیستان: آن چیست می خورد خون سیاه می رود راه سفید!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

چقدر نسبت به دوستان تان وفادارید!؟ | با انتخاب یه دونه از این گربه ها متوجه خواهید شد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید برایتان جالب باشد

در نگاه اول به این درخت، چی کم داره چی زیاد داره!؟| پاسخت خیلی چیزا درباره ات رو میکنه!؟

چیستان: آن چیست که متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

کدومیکی احتمال زنده موندنش بیشتره؟|مرد زنده به گور شده یا مردی که کوسه بهش حمله کرده!؟

اگه مقدار عددی گل ها را در معادله آخر پیدا کنی، باید گفت که نابغه ریاضیاتی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا