;
تفریح و سرگرمی

اطرافیان تو رو احساساتی می شناسند یا فرد قابل اعتماد!؟ | بگو اول چی دیدی!؟

تست شخصیت قلب و درخت: آیا به دنبال ارتباط عاطفی یا ثبات در یک رابطه هستید؟ این تست سریع را انجام دهید تا بفهمید کدام یک برای شما مهمتر است و چگونه می توانید مطمئن شوید که روابط شما سالم و رضایت بخش است. ببینید اولین واکنش شما در مورد آنچه از روابط خود نیاز دارید چه چیزی را نشان می دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت قلب و درخت همراه شوید.

شاید بپسندید: قابل توجه با هوشا: عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کن!

تست شخصیت قلب و درخت

آیا در مورد ترجیحات خود در مورد روابط فکر می کنید؟ کشف انگیزه ها و خواسته های اصلی شما می تواند کار دشواری باشد. این تست به شما کمک می کند تا شخصیت خود را کشف کنید و بفهمید به دنبال چه نوع رابطه ای هستید. این آزمون بینش هایی را در مورد نحوه تصمیم گیری، نحوه برخورد با روابط و نحوه نگاه شما به جهان ارائه می دهد. با شرکت در این آزمون، درک بهتری از خود به دست خواهید آورد و می توانید تصمیمات آگاهانه تری در رابطه با روابط بگیرید.

شاید بپسندید: چیستان:دیده و چشیده نمیشه، با دستا لمس نمیشه، اما همه جا هست و همه بهش نیاز دارند!

تست شخصیت قلب و درخت

شاید بپسندید: با پیدا کردن جغد درختی ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط یه نابغه میتونه 3 تفاوت تصویر عکاس و گوزن رو تو 10 ثانیه پیدا کنه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل روغن ریخته را نذر امامزاده کرده!

تفسیر تست شخصیت قلب و درخت

اکنون می توانید به بخش تفسیر مراجعه کنید و مفهوم آنچه را ابتدا برداشت کنید  را بررسی کنید.

شاید بپسندید:فقط تیزبین ترین چشم ها می توانند در یک نگاه 969 را در میان 959 تشخیص دهند!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش: با پیدا کردن پاسخ معادله سوم، ثابت کن خیلی باهوشی!

پاسخ تست شخصیت قلب و درخت

افرادی که ابتدا یک قلب را دیدند

افرادی که در ابتدا به یک قلب نگاه می کنند معمولاً بسیار دلسوز و احساساتی هستند. آنها از آن دسته افرادی هستند که مسائل را در سطح عمیق تری احساس می کنند و به راحتی می توانند در سطح عاطفی با مردم ارتباط برقرار کنند. آنها حس همدلی بالایی دارند و می تواننداحساسات دیگران را به خوبی درک کنند.

این افراد با احساسات خود در تماس هستند و درک می کنند که چگونه آنها را به بهترین شکل بیان کنند. آنها همچنین شنوندگان خوبی هستند و می توان با اعتماد به نفس به آنها اعتماد کرد.

شاید بپسندید: آیا خاله زنک تصویر، داره واقعیت رو میگه و زن سمت راستی واقعاً هندونه دزدیده!؟

افرادی که ابتدا یک درخت را دیدند

افرادی که ابتدا درخت را مشاهده می کنند، افراد بسیار پایدار و قابل اعتمادی هستند. آنها دوست دارند قبل از تصمیم گیری آگاهانه وقت خود را صرف فکر کردن به مسائل کنند، زیرا به امنیت و ثبات بیش از هر چیز دیگری ارزش قائل هستند. آنها دارای حس قوی خودکنترلی هستند و تسلیم تصمیمات عجولانه یا رفتار تکانشی نمی شوند. آنها همچنین از طبیعت و زیبایی آن قدردانی می کنند و در بی زمانی و خرد آن آرامش می یابند.

امیدوارم از تست شخصیت قلب و درخت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل تب کرد و مرد!

 

 

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:بگو دوست داری روی کدام نیمکت بنشینی تا بگم چقدر با دیگران همدلی داری!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: گربه از پله ها بالا میرود یا پائین!؟ |پاسخ سطح خوش بینی شما به آینده را افشا می کند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

حکایت جالب و شنیدنی ضرب‌المثل نه شیر شتر نه دیدار عرب!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: وقتی میگن چینی ها اعجوبه ان، الکی نیست| میخوای بدونی چرا این فیلمو ببین!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

 احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن دو موش مخفی در تصویر شیر اثبات کن که خیلی زبل و تیزی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریگ به کفش داشتن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه آخر زرنگایی، بگو کدوم کارمند بخاطر فراز از کار تظاهر می کنه که حالش خوب نیست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آنچه در نگاه اول در تصویر می بینی ترس واقعی‌ات رو آشکار می کنه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:چیستان: کدام شهر است که هم نام شهر است و هم زیورآلات پا!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

حکایت شنیدنی و آموزنده گروه 99

اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

اگه سیب متفاوت رو تو یه نگاه تشخیص بدی، دقت و دیدت عالیه!

یکی از گل های آفتابگردان را انتخاب کن تا بفهمی که آیا آدم خوش بینی یا بدبین!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا