;
تفریح و سرگرمی

در تصویر چه چیزی نظرت را جلب کرد!؟ نوع دید شما نشان می دهد که رویاپردازی یا واقع گرا!؟

تست شخصیت شناسی نگاه اول: آنچه در ابتدا می بینید نشان می دهد که بیشتر رویاپرداز هستید یا واقع گرا! این مسابقه سرگرم کننده را انجام دهید تا متوجه شوید! کافی است نگاهی به تصویر ارائه شده بیندازید تا برداشت و تفسیر مورد نظر شما از این تست شخصیت ارائه شود. پس چرا صبر کنیم؟ تست شخصیت شناسی نگاه اول را انجام دهید و بدانید که آیا رویاپرداز هستید یا واقع بین!

شاید بپسندید: شخصیت محافظه کار یا ماجرا جوی خود را با این تست شخصیت کشف کنید!

تست شخصیت شناسی نگاه اول

همان طور که اشاره شد با کمک این تست خواهید فهمید که آیا شما یک رویاپرداز هستید یا یک واقع گرا؟ با بررسی آنچه در ابتدا در تصاویر زیر می بینید، می توانید تعیین کنید که آیا بیشتر رویاپرداز هستید یا یک دیدگاه واقع گرایانه به زندگی. این تست بینشی را در مورد ضمیر ناخودآگاه شما ارائه می دهد و بازتاب دقیقی از ماهیت واقعی شما ارائه می دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت شناسی نگاه اول همراه شوید.

شاید بپسندید: کدام پنگوئن با بقیه فرق دارد!؟ | اکثر افراد نمی توانند این پنگوئن را شناسایی کنند!

تست شخصیت شناسی نگاه اول

شاید بپسندید: اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر بازیگر تئاتر چیه!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل به جمالت نناز به تبی بند است!

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط یک نابغه می تواند با جابجایی یک چوب کبریت معادله 511-2=309 را تصحیح کند!

تفسیر تست شخصیت شناسی نگاه اول

بنابراین، نگاهی بیندازید و رازی را در مورد خودتان که ممکن است نمی دانستید کشف کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل جواب ابلهان خاموشی است!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: در میان حیوانات موجود یک حیوان از یک جهت با بقیه ارتباطی ندارد، با دلیل منطقی بگو کدام حیوان!؟

تست شخصیت شناسی نگاه اول

دست

افرادی که ابتدا یک دست را می بینند، اغلب نسبت به همتایان رویاپرداز خود واقع بین و تحلیل گرتر هستند. آنها رویکردی منطقی به زندگی دارند و آن را به تصمیمات و اعمال مختلف تقسیم می کنند.

آنها متمرکز بر کار و سازماندهی هستند و می دانند چگونه کارها را انجام دهند. آنها معمولاً  در مشکلات حل کننده خوبی هستند و عملگرا بودن به آنها اجازه می دهد تا قضاوت درستی داشته باشند. در عین حال، آنها همچنین می توانند در صورت لزوم خلاق و شهودی باشند.

گل

افرادی که متوجه یک گل می شوند، ابتدا مظهر اندیشمندی هستند. آنها دارای روح های لطیف هستند. این افراد قدرت مهربانی و شفقت را درک می کنند.

همچنین ممکن است خلاق باشند، اما حساسیت آنها به این معنی است که ترجیح می دهند خود را از طریق اشکال ظریف تر مانند هنر یا موسیقی ابراز کنند. آنها ممکن است درونگرا باشند، اما ظرفیت عمیقی برای همدلی دارند.

شاید بپسندید: یکی از ساعت ها را انتخاب کن: نکات جالبی را درباره شخصیت و نگاهت به زندگی خواهی فهمید!

حلقه

کسانی که ابتدا یک حلقه را می بینند، جاه طلب هستند. آنها با موفقیت هدایت می شوند و با پاداش های ملموس انگیزه می گیرند. آنها به سخت کوشی و فداکاری اعتقاد دارند و معتقدند که اگر ذهن خود را روی آن بگذارید هیچ چیز غیرممکن نیست.

آنها به جزئیات توجه دارند و برای رسیدن به اهداف خود خارج از چارچوب فکر می کنند. اگرچه ممکن است به نظر برسند که بر منافع مادی متمرکز هستند، اما اهمیت روابط را نیز درک می کنند.

ناخن

برای کسانی که ابتدا ناخن ها را می بینند، استحکام اغلب کلمه کلیدی است. این افراد مستقل و متکی به خود هستند. آنها برای اینکه احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند، نیازی به تایید شخص دیگری ندارند.

آنها در پوست خود راحت هستند، به توانایی های خود اطمینان دارند و از تصمیمات خود مطمئن هستند. آنها دوستان قابل اعتمادی هستند که بدون توجه به هر چیزی همیشه پشت شما هستند.

امیدوارم از تست شخصیت شناسی نگاه اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این 3 نفر در لحظات اخیر گروگان گرفته شده است، اون کیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بگم آیا روی اطرافیانت تأثیرگذار هستی یا خیر!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید با عدد 36: آیا می توانید عدد 36 را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان زبان خوش مار را از سوراخ بیرون می‌ آورد

 

 

برایتان جالب خواهد بود

با دلیل منطقی بگو کدومیکی از این سه زن می تواند یک جادوگر خبیث باشد!

داستان ضرب المثل هنوز زرده را بالا نکشیده قدقد می کند!

اگه سه تفاوت تصویر سگ شکاری را در 6 ثانیه پیدا کردی، حتماً برای خودت اسپند دود کن!

چیستان: یک از ابزارهای کشاورزی است که دو حرف اولش یک حیوان است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا