;
تفریح و سرگرمی

تا حالا کسی بهت گفته چه اخلاقای زشتی داری!؟ این تست رو انجام بده تا خودت بفهمی!

تست شخصیت شناسی تابلو زیبا: گفته می‌شود که تست های شخصیت شناسی تصویری نقش مهمی برای شناخت آدمی دارند. این تست ها و تفسیرهایشان بینش‌هایی را در مورد شخصیت شما آشکار می‌کند. شاید همه ما از نقاط قوت شخصیت خود آگاهی داشته باشیم، اما نقاط ضعف را کمتر درک می کنیم. شاید هم نمی خواهیم آنها را بشناسیم.

این تست به شما کمک می کند که زوایای شخصیتی خود را به طور کامل مورد شناسایی قرار دهید. با تست شخصیت شناسی تابلو زیبا با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید. مطمئنا چشمک بدنبال این داست که شما خود را بهتر بشناسید.حتی اخلاق و ویژگی های منفی خودتان.

شاید بپسندید: بگو چه چیزی در تصویر نظرت رو جلب کرد تا بگم واقعاً در مواجه با دیگران آدم مهربانی هستید یا خیر!؟

تست شخصیت شناسی تابلو زیبا

گفته می شود که افراد دارای ذهن خلاق بیشتر از سمت راست مغز خود استفاده می کنند. این یعنی آنکه این افراد شهودی تر هستند. در مقایسه، کسانی که بیشتر از سمت چپ کغز خود استفاده می کنند، بیشتر تفکر منطقی و تحلیلی دارند و به جزئیات بیشتر توجه می کنند.

گفته می شود که تست های شخصیت شناسی تصویری، به ما در مورد ویژگی های ما می گویند. مانند اینکه آیا ما بیشتر درونگرا هستیم یا برونگرا. همچنین اینکه دیگران در مورد ما چه فکر می کنند. چهار تصویر مختلف درون این تست تصویری پنهان شده است، آنچه که می‌بینید بدترین ویژگی شخصیتی شما را آشکار کند. به تصویر زیر خوب نگاه کنید.

شاید بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فکر می کنید تیزبین مثل عقابید، پلنگ استتار شده را تو 3 ثانیه پیدا کنید!

تست شخصیت شناسی تابلو زیبا

احتمالاً بپسندید:تست قدرت بینایی با استتار پلنگ: اگر قدرت دیدت عالی باشه،پلنگ مخفی را در تصویر پیدا می کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون بینایی ثور رو در 5 ثانیه پیدا کن و ثابت کن خوره مارولی!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زوج فقیر: اگه فکر می کنی باهوش تو یه نگاه بگو کدوم زوج فقیرند!؟

پاسخ تست شخصیت شناسی تابلو زیبا

اکنون که تصویر را دیده و اولین دید خود را بدست آورده اید، بهتر است سری به پاسخ ها و تفاسیر بزنیم.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پدر واقعی نوزاد: کدامیک از این دو مرد، نوزاد را از بیمارستان ربوده است!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

 

 

 

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندان: گرگ ناقلایی رو که خودشو بین گوسفندا پنهون کرده پیدا کنید!

دیدن چهره شکسپیر

اگر اولین چیزی که در تست شخصیت شناسی تابلو زیبا مشاهده کردید، چهره ویلیام شکسپیر بود، گفته می‌شود که جذاب‌ترین ویژگی شما، عزت نفس شماست. این افراد احتمالاً کاملاً با اعتماد به نفس هستند، اما اغلب می‌توان آنها را به‌داشتن اعتماد به نفس بیش از اندازه متهم کرد. گاهی اعتماد به نفس فراوان این افراد می تواند سبب ناراحتی اطرافیان آنها شود. تحمیل عقاید به دیگران می تواند برای دیگران آزاردهنده باشد و به طور بالقوه می تواند علایق عشقی را از شما دور نگه دارد. لذا باید تلاش کرد که اعتماد به نفس را به دیگران تسری نداد. گاهی تواضع لازم است. به خصوص در مقابل دوستان و آشنایان و عزیزان.

شاید بپسندید: الان که داری عکس رو نگاه می کنی یه گربه داره دیدت میزنه، اگه تیزبین باشی می بینیش!

دیدن زنی که روی تخت دراز کشیده است

اگر در نگاه اول در تست شخصیت شناسی تابلو زیبا، زنی را دیدید که در رختخواب دراز کشیده است، گفته می شود که کمترین جذابیت شما شلختگی شماست. شما احتمالاً فرد خیلی منظمی نیستید و تمایل به آشفتگی می‌تواند باعث دور شدن افراد از شما شود. شاید بزرگترین انتقاد از شما همین مورد باشد. اما شما خود معتقدید درون بی نظمی، نظمی نهفته است. گاهی آنقدر خود را مشغول می کنید که نمی توانید به اطراف خود برسید. لذا باید برنامه ریزی را باید در دستور کار خود قرار دهید.

شاید بپسندید: نکته سنجی خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه خیلی پولداره، اثبات کن!

دیدن مردی که عمامه بر سر دارد

اگر برای اولین بار به تصویر تست شخصیت شناسی تابلو زیبا نگاه کردید و مردی را دیدید که عمامه بر سر دارد، گفته می شود که شما می توانید یک فرد حسود باشید و این می تواند برای دیگران یک ویژگی غیر جذاب باشد. هر چند واقعیت این است که هر کدام از ما آدمها دارای درجه ای از حسادت هستیم. حسادت می تواند ما را از فکر کردن و عمل کردن درست باز دارد. حسادت باعث می شود آرامش را از دست بدهیم و این مسئله بر روح و روان تأثیرات منفی خواهد گذاشت.

تمایل به حسادت در شما، در روابطی که هم شریک زندگی شما و هم اطرافیان تان احساس ناراحتی کند، مضر است. روابط شما را تاریک می کند و اعتماد دو جانبه را از میان می برد. لذا باید تلاش کرد که این ویژگی زشت را از خود دور کنیم.

شاید بپسندید:حکایت مرد دستفروش و الاغ حیله گری که فکر می کرد می تواند مرد دستفروش را خر کند!

گل رز در کف صحنه تصویر

اگر در نگاه اول در تست شخصیت شناسی تابلو زیبا متوجه گل رز روی زمین صحنه شدید، ساده بودن شما کم جذاب ترین ویژگی شماست. گاهی اوقات مکمکن است حرف های نسنجیده ای بزنید که بعدا خود نیز از ادای آن پشیمان می شوید. صحبت کردن قبل از اینکه فکر کنید می تواند به مردم احساس بی گناهی یا عدم آگاهی بدهد. یک لحظه وقت گذاشتن برای جمع‌آوری افکارتان به شما کمک می‌کند تا آنچه را که می‌خواهید بگویید را بهتر سازماندهی کنید و بدون نیاز به درخواست کمک از دیگران، خودتان به همه چیز پی ببرید. لذا باید تلاش کنید همیشه قبل از حرف زدن، فکر کنید.

شاید بپسندید:به نظرتان کدام گاو قوی تر است، بگو تا بگم چه اندازه بین اطرافیانت فرد موثری هستی

ویلیام شکسپیر و ارتباط او با تست شخصیت شناسی

ویلیام شکسپیر که اغلب شاعر ملی انگلستان نامیده می شود، بزرگترین نمایشنامه نویس تمام دوران محسوب می شود. آثار او در سراسر جهان محبوبیت فراوان دارند، اما زندگی شخصی شکسپیر در هاله ای از رمز و راز است. وی شاعر، نمایشنامه نویس و بازیگر انگلیسی عصر رنسانس بود.

احتمالاً بپسندید: اگه دقت و تمرکزت بالا باشه در 5 ثانیه، تفاوتهای دو تصویر سگ بامزه را پیدا می کنی!

نوشته‌های شکسپیر که در سراسر جهان شناخته شده است، طیفی از احساسات و درگیری‌های انسانی را به تصویر می‌کشد. در واقع روانشناسی نمایشنامه های شکسپیر از نظر شخصیت و داستان، نام او را مطرح نگه می دارند. گرچه علم روانشناسی و روانکاوی تا قرن بیستم عملاً بوجود نیامد، اما قطعا قبل از این زمان وجود داشته است. چرا که شکشپییر به خوبی از مضامین روان شناختی و جامعه شناسی در نوشته هایش استفاده کرده است. او چندین نمایشنامه ی ماندگار نوشت و قهرمانانی را آفرید که مسائل روز بشر را با خود و شخصیت خود حمل می کردند.

مخاطب آثار شکسپیر در طول مطالعه نوشته هایش چند مأموریت همزمان پیدا می کند: او همزمان باید نمایشنامه را به پیش ببرد و هم مسئول است که  ویژگی های شخصیت ها، انگیزه ها، اعمال و واکنش های آنان را بررسی کند.  شخصیت های نمایسنامه های شکسپییر، ذهنی ناخودآگاه دارند و درنتیجه مستعد همان اختلافات اخلاقی هستند که هر انسان دیگری با احساسات و هوشی پیچیده در معرض آن ها قرار دارد.

این تست  تصویری شخصیت شناسی که با تصویر شکسپیر مزین شده است، شاید به دلیل غلبه مسائل روان شناختی در آثارش، توسط هنرمندان و یا احتمالا روان شناسان ایجاد شده است. شما با کمک این تست خواهید توانست، ویژگی های زشت خود را بیابید و در مرتفع ساختن آنها تلاش کنید.

شاید بپسندید: تو عکس چی دیدی تا بفهمی که آیا به عشق واقعی اعتقاد دارید یا خیر!؟

امیدوارم از تست شخصیت شناسی تابلو زیبا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدام بطری آب معدنی، اول پر می شود؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: حکایت نه خانی آمده نه خانی رفته!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: معمای شناسایی خون آشام در منزل: اگه باهوشی، بگو که خون آشام واقعی تصویر چه کسی است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت دو قورت و نیمش باقی مانده!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:  چشات قویه، پس ببین کدوم سیب گازخورده با بقیه فرق داره!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: فنچ تصویر رو تو 5 ثانیه پیدا کنید! | فقط اونایی که ادعای تیزبینی دارند و فکر می‌کنند چشم عقابین، بیان!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:کدوم منظره نظرت رو جلب کرد تا بگم چه چیزی مانع پیشرفت‌ات هست و تو رو عقب نگه میداره !؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی جوجه های کرکی جغد شاخدار را تو تصویر تشخیص بدی، واقعاً چشای تیزی داری!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است.

احتمالاً بپسندید: آزمون بینایی با پیدا کردن آهو: اگر فکر می‌کنی تیزبین‌ هستی،آهو را در تصویر پیدا کن!

در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: همین که تصویر رو دیدی چی چیزی رو درک کردی!؟| سریع بگو تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه فکر می کنی آخر باهوشایی، بگو که چه کسی قرص های پیرزن بیمار را برداشته!؟

برایتان جالب خواهد بود

آیا عشق شما واقعاً متقابل است!؟ کافیه شکلاتی که بهش جذب شدی را انتخاب کنی تا متوجه بشی!

کسی که تیزبینی‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه کسی که چاقو طلایی را برداشته پیدا می کنه!

حکایت شنیدنی و جالب دو همسایه و ترس از مرگ!| حتماً بخوانید!

آزمون تشخیص خدمتکار قاتل: یکی از این سه تا زن کسی رو تو هتل کشته، اگه باهوشی پیداش کن!

قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا