;
تفریح و سرگرمی

اول چه حیوونی تو عکس دیدی تا بگم در برابر انتقاد، واکنشت چیه!؟

تست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر: وقتی از تو  انتقاد می شود چه واکنشی نشان می دهید؟ اولین حیوانی که در این عکس تست شخصیت براساس فهم تصویر می بینید می تواند به شما در فهم این موضوع کمک کند. انتقاد ممکن است سخت باشد، اما می تواند فرصتی عالی برای رشد باشد. با صرف زمان برای انعکاس انتقاد و استفاده از آن به عنوان بازخورد سازنده، می توانید چیزهای زیادی در مورد خودتان و نحوه پیشرفت خود بیاموزید.

در تست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر شرکت کنید تا درباره نحوه واکنش شما در هنگام انتقاد بیشتر بدانید و بینشی در مورد نحوه استفاده حداکثری از بازخورد کسب کنید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر همراه شوید.

شاید بپسندید: باهوشا میتونن تو 15 ثانیه عدد گمشده تصویر را پیدا کنند!

تست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر

آیا کنجکاو هستید که بدانید در هنگام انتقاد چه واکنشی نشان می دهید؟ تتست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر می تواند به شما کمک کند تا خود واقعی خود را کشف کنید و بینشی در مورد نحوه برخورد با انتقاد به دست آورید. این آزمایش خاص بر اساس اولین حیوانی است که در یک عکس می بینید. با مشاهده دقیق تصویر و تفسیر معنای حیوان، می توانید بینشی نسبت به واکنش خود به انتقاد به دست آورید.

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بگم که آیا برای رفع مشکلات، ذهن تحلیلی و منطقی داری!؟

تست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر

احتمالاً بپسندید: اگه باهوشی تو یه نگاه کودک ربا را شناسایی کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از مناظر کوهستانی را انتخاب کن تا بفهمی رویاپردازی یا منطقی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:با جابجایی یک چوب کبریت، معادله اشتباه 8+5-6=4 را تصحیح کنید!

تفسر و پاسخ تست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر

اکنون که تصویر را دیده و برداشت خود را از تفسیر بدست آورده اید، می توانید به بخش پاسخ ها مراجعه کنید. تست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر و نتایج آن شگفت انگیز است و توانسته است طرفداران زیادی در شبکه اجتماعی پیدا کند.

شاید بپسندید:چیستان: دهان بزرگ و صدا بلندی دارد، می بلعد و تمیز می کند!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: از هر گربه دو تا تو تصویر هست، گربه تک و تنها را تو تصویر پیدا کن!

 

 

 

 

شاید بپسندید: تیز بودن خودت رو با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر دخترک آشپز، اثبات کن!

تست شخصیت براساس فهم تصویر

عقاب

افرادی که ابتدا عقاب را دیدند، احساس غرور و جاه طلبی قوی دارند. آنها مستقل و مصمم هستند و هیچ مانعی نمی تواند آنها را از رسیدن به اهدافشان باز دارد. آنها دوست ندارند به آنها گفته شود که چه کاری انجام دهند، و از راه خود برای اثبات اشتباه مردم تلاش می کنند. غرور آنها باعث می شود که بخواهند به دنیا نشان دهند که می توانند بیش از آنچه از آنها انتظار می رود انجام دهند.

شاید بپسندید: اولویت زندگی ات چیه!؟ اگه نمیدونی فقط بگو کدوم فلامینگو نظرت رو جلب کرد!؟

ببر

افرادی که ابتدا ببر را دیدند، پرشور و با اراده هستند. آنها مبارزانی مصمم هستند که در برابر مشکلات به راحتی تسلیم نمی شوند. آنها می توانند در هنگام دستیابی به اهدافشان رقابتی و محرک باشند، با این حال آنها دارای خلق و خوی آتشینی هستند که اگر چیزی به دلخواهشان پیش نرود می تواند شعله ور شود. وقتی همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود، ممکن است به سرعت عصبانیت خود را از دست بدهند.

احتمالاً بپسندید: شکل دست ها می تواند اطلاعات جالبی درباره شخصیت کلی افراد و ارتباط با اطرافیانشان ارائه دهد!

کبرا

افرادی که ابتدا یک مار کبری را دیدند، به شدت حالت دفاعی دارند. آنها به نیات دیگران مشکوک هستند و مراقب احساسات خود هستند. آنها تغییر را دوست ندارند و ممکن است در مورد ایده ها یا روش های جدید تفکر مقاومت کنند. آنها در هنگام به چالش کشیدن یا مواجهه با انتقاد تمایل دارند حالت تدافعی بگیرند. هیچ کس از مورد انتقاد قرار گرفتن لذت نمی برد، اما نحوه واکنش ما به آن می تواند تفاوت بین یادگیری و رشد یا گیرکردن در چرخه آسیب و ناامیدی باشد.

تجربه هر کس در مورد انتقاد متفاوت است، بنابراین مهم است که مراقب واکنش های خود باشیم و تلاش کنیم به گونه ای پاسخ دهیم که رشد را تشویق کند، حتی اگر دشوار باشد.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مردی که از داروخانه دیب می خواست!

امیدوارم از تست شخصیت شناسی براساس فهم تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان انیشتین و راننده اش!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

قاتل تصویر را پیدا کنی دست شرلوک هولمز رو در باهوشی از پشت بستی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آنچه در ابتدا می بینید، دیدگاه شما را نسبت به دوستی آشکار می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید برایتان جالب باشد

آقا گیج شده، کدومیکی از این خانم خوشکلا همسر اونه!

آیا می توانید حرف I را در میان P ها در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

حکایت بهلول و مرد کفشدوز دزد از سری داستان های بهلول عاقل!

هر شی آرایشی دارای مقدار مشخصی است، در کمتر از 20 ثانیه آن را پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا