;
تفریح و سرگرمی

اولین برداشت شما از تصویر مشخص می کند که انسان محافظه کاری یا شجاع و بی باک!؟

تست شخصیت شناسی اولین برداشت: آیا شما به آسانی از هر چیزی می ترسید؟ این تست جالب را انجام دهید تا متوجه شوید! تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر تست شخصیت شناسی اولین برداشت نگاه کنید و هر آنچه را که ابتدا می بینید، یادداشت کنید. سپس به تفاسیر مراجعه کنید تا متوجه پاسخ خود شوید. این یک راه آسان، سریع و سرگرم کننده برای کشف سطح ترس شما است. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت شناسی اولین برداشت همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون دقت ذهن: کدام پرنده با بقیه فرق دارد!؟

تست شخصیت شناسی اولین برداشت

شناخت ویژگی های شخصیتی افراد از جمله دغدغه هایی بوده است که همواره بشر به آن فکر کرده است. روان شناسان و جامعه شناسان همواره تلاش کرده اند تا نسخه ای در این زمینه ارائه دهند. بوجود آمدن ابزارهای مختلف سنجش شخصیت و رفتارها و … از جمله فعالیت هایی بوده است که در این زمینه داشته اند. روان شناسان معتقدند که تست های شخصیت شناسی تصویری قادرند برخی از ابعاد شخصیتی آدمها را افشا کنند.

بنا به گفته ایشان، این تصاویر براساس یک رویکرد مطالعه ای بوجود آمده است. رویکردی که در آن، هر فردی ممکن است واکنشی یکسان از خود نشان دهد. بر همین اساس می شود ویژگی شخصیتی آدمها را تا اندازه ای شناخت و تعریف نمود.

آیا شما شجاع هستید یا به راحتی می ترسید؟ تست شخصیت شناسی اولین برداشت را انجام دهید تا متوجه شوید! این نشان می دهد که اولین واکنش غریزی شما در مواجهه با یک موقعیت ترسناک چیست؟

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدامیک از افراد تصویر با دو نفر دیگر نسبتی ندارد!؟

تست شخصیت شناسی اولین برداشت

شاید بپسندید: در این شرایط، اول چه کار می کنید | اقدام‌تان نشان می دهد که عجول هستید یا آرام!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: پاسخ صحیح عبارت 5+6×3-7×2=؟ را پیدا کنید | خیلی ها موفق نشدند!

تفسیر تست شخصیت شناسی اولین برداشت

به سادگی به تصویر زیر نگاه کنید و اولین چیزی که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید. نتیجه را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید چه چیزی در مورد شخصیت شما نشان می دهد.

شاید بپسندید: داستان مرد بدبخت و بداقبال | حکایت مردی که در بدشانس بودن مثل او نبود!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: عددی که باید جایگزین علامت سوال شود را پیدا کنید!

تست شخصیت شناسی اولین برداشت

خرس

افرادی که ابتدا خرس را دیدند به راحتی نمی ترسند. آنها اعتماد به نفس و شجاعت قوی دارند. این افراد در تصمیمات خود مطمئن هستند و اجازه نمی دهند ترس آنها را از ریسک کردن باز دارد.

آنها اغلب خودانگیخته و در رسیدن به اهداف خود پیگیر هستند. آنها همچنین دیدگاهی خوش بینانه دارند و می دانند که ممکن است همیشه همه چیز طبق برنامه پیش نرود، اما اجازه نمی دهند که آنها را از تلاش باز دارد. چنین افرادی در جستجوی موفقیت انعطاف پذیر، مصمم و سرسخت هستند.

شاید بپسندید: کدام خوراکی است که بیرون آن را دور می اندازید و داخلش را می پزید. بعد بیرون را می خورید و داخلش را دور می ریزید!

ماهی

افرادی که ابتدا ماهی را دیدند به راحتی می ترسند. آنها بیشتر محتاط و هوشیارتر هستند. آن‌ها معمولاً متفکر و تحلیل‌گر هستند و قبل از هر اقدامی، زمان می‌گذارند تا تمام نتایج احتمالی یک موقعیت را در نظر بگیرند.

این افراد تمایل دارند نسبت به محیط اطراف خود آگاهی بیشتری داشته باشند و هنگام تصمیم گیری محتاط تر باشند. آنها همچنین تمایل بیشتری به همدلی دارند و اغلب احساسات اطرافیان خود را احساس می کنند. افرادی که به راحتی می ترسند اغلب در شرکت خود آرامش پیدا می کنند و برای تفکر و تأمل در زندگی خود وقت می گذارند.

شاید بپسندید:تست قدرت تمرکز: چند پرنده در این تصویر وجود دارد!؟

امیدوارم از تست شخصیت شناسی اولین برداشت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان: نام حیوانی است که دو حرف اول آن نام عضوی از بدن و سه حرف آخرش نام دخترانه است!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: سوال هوش: با دلیل بگو که کدامیک از خدمتکارها وضعیت مالی خوبی ندارد!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: آن چیست که قابل اندازه گیری است، اما قابل مشاهده نیست!؟

سوال هوش: کدومیکی واقعاً گدا نیست!؟

آزمون قدرت تمرکز: تفاوت های دو تصویر کوالای بامزه را در 7 ثانیه پیدا کن!

سوال هوش ریاضی: اگر 4+5=9، 6+12=36 و 8+13=49 باشد 10+17=؟ است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفده =

دکمه بازگشت به بالا