;
تفریح و سرگرمی

کلا آدم خوش بین هستی یا بدبین، کافیه یکی از زرافه ها را انتخاب کنی تا بفهمی!

تست شخصیت خوش بینی: شاید عحیب باشد، اما انتخاب های شما از ضمیرناخودآگاه شما مطالب بی شماری را روشن می کند.  در این میان تست های تصویری یک راه هیجان انگیز و منحصر به فرد برای به دست آوردن بینش در مورد خود واقعی شما است. باید گفت که این تست ها، یک راه موثر برای به دست آوردن بینش نسبت به خود واقعی است.

با صرف چند دقیقه از وقت خود برای پاسخ دادن به مجموعه ای از سؤالات، می توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد اینکه چه کسی هستید و اینکه چگونه با دنیا سازگار هستید به دست آورید. این فرصتی است تا با روشی سرگرم کننده بیشتر در مورد خود بیاموزید و دریابید که چگونه شخصیت شما بر زندگی شما تأثیر می گذارد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت خوش بینی همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوبه، ارزش عددی هر نوشیدنی را در تصویر پیدا کن!

تست شخصیت خوش بینی

تست شخصیت امروز یک راه هیجان انگیز و منحصر به فرد برای کشف درون خود است. این آزمایش به سادگی شامل انتخاب یکی از سه تصویر زرافه است.با شرکت در این آزمون، می‌توانید بینشی در مورد خود بدست آورید. دانشی که کمتر از آن باخبر بوده و احتمالا از فهمیدن آن شگفت زده خواهید شد.

شاید بپسندید:قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم

تست شخصیت خوش بینی

شاید بپسندید: اگه چشات مثل شاهین تیزه، 3 تفاوت تصویر سگ شکاری رو تو 6 ثانیه پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: دو نفر در خیابان به همدیگر می رسند اولی پسر دومی است در حالی که دومی پدر اولی نیست. این دو چه نسبتی با هم دارند!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آدم عملگرا هستی یا گوشه گیر و منزوی، یکی از سایه ها را انتخاب کن تا بفهمی!

تفسیر تست شخصیت خوش بینی

با توجه به آنکه تصویر را مشاهده کرده و انتخاب خود را کرده اید، بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که نتایج تست شخصیت خوش بینی شما را شگفت زده خواهد کرد.

شاید بپسندید: معمای ریاضی خفن: اگه این معادله را با حرکت دادن یه چوب کبریت اصلاح کنی، نابغه ای!

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت دو همسایه و ترس شان از مرگ!

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه 5 تفاوت در تصویر دو خرگوش بامزه را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

تفسیر تست شخصیت خوش بینی

افرادی که زرافه 1 را انتخاب می کنند

طرفداران زرافه 1 چندین ویژگی متمایز از خود نشان می دهند که نشان دهنده نگرش مثبت و خوش بینانه آنها به زندگی است. این افراد به طور طبیعی به دیدن جنبه های روشن چیزها و حفظ نگرش امیدوارانه نسبت به آینده تمایل دارند.

آنها اعتقاد تزلزل ناپذیری دارند که هر چیزی ممکن است و رویاهایشان با اراده و تلاش محقق می شود. این طرز فکر مثبت آنها را قادر می سازد تا با انعطاف پذیری با چالش ها و شکست ها روبرو شوند، زیرا به توانایی خود برای غلبه بر موانع و یافتن راه حل اعتقاد راسخ دارند.

افراد خوش بین اغلب به عنوان مشوق و محرک در حلقه های اجتماعی خود دیده می شوند. آنها میل واقعی برای بالا بردن و الهام بخشیدن به دیگران، ارائه حمایت و راهنمایی در صورت نیاز دارند. انرژی مثبت آنها مسری است و در ایجاد امید و خوش بینی در اطرافیان خود مهارت دارند.همچنین باید گفت که چنین افرادی توانایی منحصر به فردی برای استخراج جنبه های مثبت حتی از چالش برانگیزترین شرایط دارند.

همچنین آنها به جای تمرکز بر روی منفی ها، بر فرصت هایی برای رشد و یادگیری تمرکز می کنند که می تواند از تجربیات دشوار ناشی شود. این طرز فکر به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در فراز و نشیب‌های زندگی با لطف و انعطاف‌پذیری حرکت کنند. اشتیاق یک نیروی محرکه در زندگی این افراد است. آنها قدردانی عمیقی از زندگی دارند و میل شدیدی به استفاده از هر لحظه دارند. لذا با اشتیاق و فداکاری به تلاش های خود ادامه می دهند. اشتیاق آنها انگیزه آنها را تقویت می کند و آنها را وادار می کند تا اهداف خود را با عزم تزلزل ناپذیر دنبال کنند.

شاید بپسندید: کمی عجیب است اما با انتخاب یکی از این گربه ها می توانید خود واقعی خود را کشف کنید!

افرادی که زرافه 2 را انتخاب می کنند

طرفدار زرافه ۲ بودن نشان دهنده چندین ویژگی کلیدی است: روحیه مستقل، خودآگاهی و احساس مسئولیت قوی. افرادی که تصویر 2 را انتخاب می کنند، دارای حس عمیق استقلال هستند. آنها برای خودمختاری خود ارزش قائل هستند و ترجیح می دهند در تصمیم گیری و حل مشکل به خودشان تکیه کنند.

این افراد متکی به خود هستند و به توانایی های خود ایمان قوی دارند. آنها با خود راحت هستند و ترسی ندارند که مسیری را که کمتر طی شده را طی کنند و دیدگاه ها و تجربیات منحصر به فردی را در نظر بگیرند. علاوه بر این، افرادی که تصویر 2 را انتخاب می کنند، سطح بالایی از خودآگاهی را نشان می دهند.

آنها زمان صرف کرده اند تا در مورد نقاط قوت و ضعف خود فکر کنند و این به آنها این امکان را می دهد که درک روشنی از توانایی های خود داشته باشند. این خودآگاهی به آن‌ها کمک می‌کند تا تصمیم‌های آگاهانه بگیرند و اهداف واقع‌بینانه‌ای را تعیین کنند که با نقاط قوت آنها همسو باشد.

برای کسانی که تصویر 2 را انتخاب می کنند، پذیرفتن مسئولیت اعمال یک ارزش اصلی است. آنها اهمیت مسئولیت پذیری در قبال انتخاب ها و رفتار خود را درک می کنند. اگر اشتباهی مرتکب شوند یا با شکست مواجه شوند، آن را قبول کرده و اقدامات لازم را برای اصلاح وضعیت انجام می دهند. این احساس مسئولیت شامل تعهدات آنها می شود، زیرا آنها در تلاش برای تحقق وعده های خود و رعایت ضرب الاجل هستند.

قابلیت اطمینان از ویژگی های متمایز افرادی است که تصویر 2 را انتخاب می کنند. لذا می توان روی آنها حساب کرد که به تعهدات خود عمل کرده و مسئولیت های خود را انجام دهند. دیگران به آنها اعتماد دارند زیرا آنها به طور مداوم قابلیت اطمینان خود را در روابط شخصی و حرفه ای نشان می دهند. هنگامی که با چالش‌ها مواجه می‌شوند، این افراد به طور مستقیم با آن‌ها مقابله می‌کنند و ذهنیتی فعالانه و حل‌کننده مشکل از خود نشان می‌دهند.

شاید بپسندید: معنی خط عشق کف دست شما، چه می گوید!؟ | تست شخصیت با خطوط کف دست

افرادی که زرافه 3 را انتخاب می کنند

انتخاب زرافه 3 نشان دهنده چندین ویژگی است: طبیعت متهورانه، تمایل به ریسک کردن، و در آغوش گرفتن چالش ها. افرادی که تصویر 3 را انتخاب می کنند، تمایل طبیعی به ریسک کردن دارند.  آنها دارای حس ماجراجویی هستند و ترسی ندارند که از مناطق امن خود خارج شوند. آنها با هیجان ناشی از ورود به قلمرو ناشناخته رشد می کنند.

این افراد مایلند که مرزها را کنار بگذارند و احتمالات جدید را کشف کنند، حتی اگر به معنای مواجه شدن با موانع احتمالی در مسیر باشد. علاوه بر این، افرادی که تصویر 3 را انتخاب می کنند با نگرش مثبت به چالش ها برخورد می کنند. آنها موانع را فرصتی برای رشد و توسعه می دانند. آنها به جای اینکه از مشکلات بازدارند، آنها را فرصتی برای یادگیری، سازگاری و پیشرفت می دانند.

این افراد می‌دانند که شکست‌ها بخشی ذاتی از سفر به سوی موفقیت است و مصمم هستند علی‌رغم هر مانعی که ممکن است با آن مواجه شوند، استقامت کنند. ترس مانع آنها نمی شود. افرادی که تصویر 3 را انتخاب می کنند دارای ذهنیت شجاعانه ای هستند که آنها را قادر می سازد با ترس های خود مقابله کنند و به جلو حرکت کنند. آنها درک می کنند که ترس یک احساس طبیعی است، اما اجازه نمی دهند که اعمالشان را دیکته کند.

در عوض، از ترس به عنوان یک کاتالیزور برای پیش بردن خود به سمت اهدافشان استفاده می کنند. آنها ناشناخته ها را در آغوش می کشند و مایل به انجام ریسک های حساب شده در تعقیب آرزوهای خود هستند. علاوه بر این، کسانی که تصویر 3 را انتخاب می کنند، شکست را فرصتی برای رشد و یادگیری می دانند. آنها اجازه نمی دهند که عقب نشینی آنها را دلسرد کند یا ارزش خود را مشخص کند. در عوض، اشتباهات خود را تجزیه و تحلیل می کنند، درس های ارزشمندی را استخراج می کنند و آنها را در تلاش های آینده به کار می برند.

آنها طبیعت انعطاف پذیری دارند که به آنها امکان می دهد از ناامیدی ها عقب نشینی کنند و از تجربیات خود برای قوی تر شدن و توانمندتر شدن استفاده کنند.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه با هوشا: عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کن!

امیدوارم از تست شخصیت خوش بینی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: یک ساعت را انتخاب کن تا بگم چقدر در گذشته گیر کردی!؟

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی ادای نقاشا رو در میاره!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

(ویدیو)تهیه بستنی جلو چشم مشتری با میوه‌های تازه، خیلی هم بهداشتی و خوشمزه!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر سگ خالدار را پیدا کن و اثبات کن چشات هیچ مشکلی نداره!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فیل دومی کجای تصویره!؟ | بینایی ات مشکلی نداشته باشه پیداش می کنی

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه راه بلدی، مسیر رو به دو عاشق دلداده که از هم دور افتادن نشون بده!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی تصویر ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: باهوشا می تونن کوچکترین عدد ممکن رو با جابجایی دو چوب کبریت بدست بیارن!

برایتان جالب خواهد بود

چیستان:اسم حیوانی است که اگر حرف اولش را برداریم همه آدمها دارند و اگر حرف اول و دومش را برداریم فقط بعضی مردها دارند؟

فقط افراد چشم عقابی می تونند تو یه نگاه گربه های دم کوتاه را در تصویر جنگلی شناسایی کنند!

اگه نکته تصویر رو در یک نگاه شناسایی کنی، در تیزبینی دست کمی از شرلوک هلمز نداری!

حکایت ضرب المثل آدم گرسنه سنگ را هم می خورد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا