;
تفریح و سرگرمی

خوش بین هستی یا بدبین!؟ اگه مطمئن نیستی فقط یکی از تصاویر روخانه را انتخاب کن!

تست شخصیت براساس رودخانه: کدام رودخانه را انتخاب می کنید؟ انتخاب شما نشان می دهد که خوش بین هستید یا بدبین؟ پس برای فهمیدن این پاسخ کافی است تا تست شخصیت براساس رودخانه را انجام دهید. این یک سفر جذاب برای خودیابی است، زیرا انتخاب شما بیش از آنچه ممکن است تصور کنید، دیدگاه شما به زندگی آشکار می کند. پس با مجله خبری چشمک و  تست شخصیت براساس رودخانه همراه شوید.

شاید بپسندید: داستان زبان خوش مار را از سوراخ بیرون می‌ آورد

تست شخصیت براساس رودخانه

آیا در مورد گرایش طبیعی خود نسبت به زندگی کنجکاو هستید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا یک خوش بین ابدی هستید یا یک بدبین ؟

تست شخصیت براساس رودخانه مجله خبری چشمک برای نشان دادن وارائه پاسخ به همین سوال طراحی شده است! این تست شخصیت بر اساس مفهوم ساده ای انتخاب است، جایی که ضمیر ناخودآگاه تان در انتخاب شما را راهنمایی می کند و انتخاب تان ویژگی های شخصیتی پنهان شما را ارائه می دهد.

شاید بپسندید:در 10 ثانیه، چند گرگ را در تصویر شناسایی کردی!؟

تست شخصیت براساس رودخانه

شاید بپسندید: آدم شاد هستی یا غمگین!؟ | یک درخت را انتخاب کن تا اطلاعات جالبی را درباره خودت کشف کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید:دقیقاً چند خرگوش در این تصویر پنهان شده است؟ 10 ثانیه فرصت دارید تا بفهمید!

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت پیاده و سوار، حکایتی جالب و شنیدنی از مرزبان نامه!

تفسیر تست شخصیت براساس رودخانه

آیا برای شروع این سفر جذاب خودشناسی آماده هستید؟ به تصویر زیر خوب نگاه کنید که دارای سه رودخانه مختلف با برچسب A، B و C است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که رودخانه ای را انتخاب کنید که بیشتر برای شما جذاب است. به یاد داشته باشید، بیش از حد به آن فکر نکنید. برای رسیدن به دقیق ترین نتیجه، فقط با غریزه درونی خود پیش بروید!

شاید بپسندید: چیستان:آن چیست که هر چه بیشتر باشد، کمتر می‌بینید؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: قدرت دیدت خوب باشد، در 10 ثانیه تفاوت های دو تصویر سگ بامزه را پیدا می کنی!

تست شخصیت براساس رودخانه

رودخانه A

اگر رودخانه A را انتخاب کردید، یک خوش بین هستید! شما دیدگاه مثبتی به زندگی دارید و همیشه نیمه پر لیوان را می بینید. حالت آفتابی شما مسری است و مردم به سمت روحیه شاداب شما کشیده می شوند.

با این حال، خوش بینی شما گاهی اوقات می تواند با ساده لوحی هم مرز باشد، بنابراین مطمئن شوید که پاهای خود را روی زمین نگه دارید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام کشور است که سه حرف اولش نام یک کشور است!؟

رودخانه B

انتخاب رودخانه B نشان می دهد که شما کمی بدبین هستید. شما تمایل دارید نیمه خالی لیوان را ببینید و اغلب برای بدترین اتفاقات آماده می شوید.

در حالی که گاهی اوقات ممکن است منفی جلوه کند، اما به این معنی است که شما یک واقع گرا هستید که از رویارویی با حقایق خشن زندگی نمی ترسید. به یاد داشته باشید، اشکالی ندارد که گاهی اوقات کمی با خوش بینی وارد شود!

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه 3 تفاوت تصویر جوجه تیغی را در 10 ثانیه پیدا می کنی!

رودخانه C

اگر رودخانه C انتخاب شما بود، ترکیبی سالم از خوش بینی و بدبینی هستید. شما دیدگاه متعادلی نسبت به زندگی دارید و درک می کنید که زندگی فراز و نشیب های خود را دارد.

عمل گرا و هم سطح هستید و می توانید در موقعیت های سخت، پوشش نقره ای را ببینید و در عین حال برای مشکلات احتمالی آماده می شوید.

نظر شما در مورد آزمون چیست؟ آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خوب، اگر توانستید بیشتر در مورد خودتان و نحوه وجود یا تفکرتان بدانید، به شما تبریک می‌گوییم. امیدوارم از تست شخصیت براساس رودخانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل سر کسی کلاه گذاشتن!

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون هوش: کی عروس خانم رو کشته!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بهت بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از افراد تصویر مدیر یه شرکته!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن پلنگ مخفی تصویر ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان کوتاه تاریخی گرگ طمعکار!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان ضرب المثل چیزی در چنته نداشتن!

تست هوش: اگر نابغه هستید، عدد گم شده تصویر را در 10 ثانیه پیدا می کنی؟

انگشتری که انتخاب می کنی ویژگی کلی شخصیتی شما را روشن می کند!

اگه چشات مثل شاهینه، 3 تفاوت دو تصویر گربه بامزه رو تو 5 ثانیه پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا