;
تفریح و سرگرمی

همین که تصویر رو دیدی، چی نظرت رو جلب کرد؟ بگو تا بگم از چی واقعاً می ترسی!؟

تست شخصیت براساس تصویر فانتزی: یک تست جالب و تصویری که می تواند عمیق ترین ترس شما را آشکار کند. آنچه که شما در تصویر امروز می بینید می تواند شما را با ترس های واقعی تان آشنا کند. ترس های خاصی در کمین ضمیر ناخودآگاه هر کسی وجود دارد که ممکن است حتی از وجود آنها آگاه نباشد. شما با کمک تست شخصیت براساس تصویر فانتزی می توانید ترس های خود را مورد شناسایی قرار دهید.

شاید بپسندید: اگه خرس عروسکی رو تو این تصویر پیدا کردی،حتما بخاطر تیزبینی ات برا خودت اسپند دود کن!

تست شخصیت براساس تصویر فانتزی

همانطور که اشاره شد شما می توانید براساس آنچه ابتدا در تصویر می بینید خود و ترس هایتان را مورد شناسایی قرار دهید. چاقوها، کرم ها، پروانه ها و سیب ها یک چیز مشترک دارند: آنها می توانند ترس های شما را آشکار کنند. دیدن یک دلقک ترسناک یا یک عنکبوت که به سمت شما می خزد ممکن است باعث شود از صندلی خود بپرید، اما در این مطلب از سری مطالب تفریح و سرگرمی به ضمیر ناخودآگاه شما کمک می شود تا بفهمید واقعاً از چه چیزی می‌ترسید. فقط به تصویر نگاه کنید و به اولین تصویری که ظاهر می شود توجه کنید.

شاید بپسندید: یکی از خرسا رو انتخاب کن تا بگم، میزان بلوغ عاطفی و فکری ات چقده!؟

تست شخصیت براساس تصویر فانتزی

شاید بپسندید: اگر 12 اشتباه تصویر را پیدا کنی، دیگه یه لحظه صیر نکن، بخاطر اینکه چشم نخوری اسپند دود کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس تعداد گرگ:بگو تو تصویر چند تا گرگ دیدی تا بگم چقدر آدم منطقی هستی!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زندانی فراری، چه کسی به تازگی از زندان فرار کرده است!؟

پاسخ تست شخصیت براساس تصویر فانتزی

پس از آنکه تصویرتان را در ذهن مرور کردید، می توانید به بخش پاسخ یا تفاسیر مراجعه کنید. شما با هر کدام از این تفاسیر می توانید خود را مورد شناسایی قرار دهید.

شاید بپسندید: فقط هرکول پوآرو تو یه نگاه تونست مجرم تحت تعقیب را تو این تصویر شناسایی کنه!|خودتو امتحان کن!

.

.

.

احتمالاً بپسندید:اگه قدرت تمرکزت بالا باشه تو یه نگاه، ماری که میون زرافه هاست رو شناسایی کن!

 

.

.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت: فقط نابغه ها میتونن پاسخ بدن: گرگینه تصویر کیه!؟

تست شخصیت تصویر فانتزی

شاید بپسندید: اگه تمرکزت بالا باشه خیلی سریع نکته اصلی تصویر را پیدا می کنی!؟

اگر پروانه دیدید:

در صورت دیدن پروانه در تست شخصیت براساس تصویر فانتزی: می ترسید کسی به شما خیانت کند. شما تمایل بیشتری به بی اعتمادی دارید، احتمالاً به دلیل آسیب دیدن و طرد شدن از طرف دیگران. پروانه ها همچنین می توانند نماد یک رویداد آسیب زا از دوران کودکی شما یا طرد شدن در محل کار باشند. وقتی تجربه‌ای از این دست را پشت سر می‌گذاریم و مغزمان قادر به پردازش آن نیست، زمانی که موقعیتی مشابه حافظه را تحریک می‌کند، دوباره بی اعتمادی ظاهر می‌شود.

شاید بپسندید: حکایت آن ناشنوا که به عیادت همسایه خود رفت | از مثنوی معنوی مولانا

اگر سیب را دیدید:

اگر در تست شخصیت براساس تصویر فانتزی، ابتدا سیب را دیدید: بزرگترین ترس شما مرگ است. این ممکن است یک افشاگری بزرگ نباشد، زیرا همه ما از آن می ترسیم. اما مسئله این است که شما در واقع از فکر از دست دادن یکی از نزدیکان خود می ترسید. شما فردی دوست داشتنی هستید که به دیگران اهمیت می دهید و این احتمال وجود دارد که این ترس بر اساس یک تجربه آسیب زا باشد. از دست دادن کسی در گذشته ممکن است یک زخم ماندگار در ضمیر ناخودآگاه شما باقی گذاشته باشد.

شاید بپسندید:یکی از برگ ها که به نظرت جالب تر هست انتخاب کن، تا بگم طرز دیدت به زندگی واقعاً چیه!؟

اگر کرم را دیدید:

اگر کرم را در تست شخصیت براساس تصویر فانتزی دیدید، ممکن است ناخودآگاه از فعالیت های ماوراء الطبیعه، مانند دیدن ارواح، ترس داشته باشید. مغز شما فقط با ذکر کلماتی مانند روح، جادوگر یا هر موجود فراطبیعی دیگری زنگ خطر را به صدا در می آورد. حتی اگر ذهن منطقی شما بداند که نمی‌تواند درست باشد، با افکار زودگذری که در ذهنتان هجوم می‌آورند، احساس تسخیر می‌کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

اگر چاقو را دیدید:

چاقوها نمادی از یک تهدید هستند. اگر ابتدا آن را در  تست شخصیت براساس تصویر فانتزی دیدید، ترس شما می تواند به ابتلا به برخی بیماری های صعب العلاج مرتبط باشد. همه ما از بیماری ها و پیری می ترسیم، اما این ترس آنقدر در ضمیر ناخودآگاه شما ریشه دوانده است که صرف فکر کردن به آن شما را به وحشت می اندازد. اکثر افرادی که اولین بار این را می بینند یا از یک بیماری صعب العلاج یا از مرگ ناگهانی بدون هیچ دلیل یا توضیحی می ترسند.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص خدمتکار قاتل: یکی از این سه تا زن کسی رو تو هتل کشته، اگه باهوشی پیداش کن!

آیا از این ترس ریشه‌دار آگاه بودید؟ چه چیزهای دیگری شما را می ترساند؟ این تست را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز عمیق‌ترین ترس‌های خود را بهتر درک کنند.

امیدوارم از تست شخصیت براساس تصویر فانتزی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

یه حیوون را انتخاب کن تا بزرگترین قدرت ات تو زندگی را بشناسی!| از نتیجه شگفت زده خواهید شد!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: کسی که با شما ازدواج می کنه، خوشبخت میشه!؟| یه دسته گل را انتخاب کن تا جوابش رو بفهمی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: از چه چیز واقعاً نگرانی!؟ اگه میخای بدونی کافیه به عکس نگاه کنی و یکی از حیوونای خاص را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: فقط کسایی که دقت و تمرکز بالا دارند 6 تفاوت تصویر مزرعه را پیدا می کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت فقیر پرخور و هیزم فروش از سری داستان های حکمت آمیز مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

نکته سنجی خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه خیلی پولداره، اثبات کن!

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه میخای بفهمی چه اندازه سخاوتمند و لاکچری هستی، بگو تو نگاه اول تو تصویر چی دیدی!؟

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی کارمند: میخای ببینی چقدر تیزبینی، پس کارمند واقعی شرکت را شناسایی کن!

کدوم یکی از این خانما تو چشم و هم چشمی دست همه رو بسته و این بار خودشو شاهزاده جا زده!

آزمون شناسایی مسافر زمان: یه آدم از آینده در این تصویر حضور داره، کجاست!؟

افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

چی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی! | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =

دکمه بازگشت به بالا