;
تفریح و سرگرمی

درباره خودت چی فکر می کنی،تحلیل گری یا خلاق!؟| این تستو از دست نده و بگو تو عکس چی دیدی!؟

تست شخصیت براساس اولین نگاه: آیا شما فردی تحلیل گر هستید یا خلاق و جزئی نگر؟ اولین چیزی که می بینید می تواند به این سوال پاسخ درستی ارائه دهد و شخصیت شما را آشکار کند. این تست شخصیتی ساده را انجام دهید تا متوجه شوید! فقط یک دقیقه طول می کشد و نتایج می تواند شما را شگفت زده کند. برای کشف بیشتر در مورد خود و ماهیت واقعی خود آماده شوید. اعماق روح خود را کشف کنید و صادقانه آنچه را که در اولین نگاه دیدید را اشکار کنید.

شاید بپسندید: اگه هوش کارآگاهی بالا داشته باشی در یک نگاه می تونی دزد را شناسایی کنی!؟

تست شخصیت براساس اولین نگاه

همانطور که اشاره شد در صورتی که به دنبال کسب آگاهی بیشتر در مورد شخصیت خود هستید، این تست شخصیت را انجام دهید تا بفهمید آیا شما فردی صمیمی با قلبی مهربان هستید یا خیر؟ نتایج این تست بر اساس اولین چیزی است که می بینید. کشف کنید که این چه چیزی در مورد ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد شما آشکار می کند و چگونه می تواند به شما در درک بهتر خود کمک کند. با هم تصویر تست شخصیت براساس اولین نگاه را مرور می کنیم.

شاید بپسندید:اگر نابغه ریاضی هستی با حرکت دادن یه چوب کبریت یه معادله صحیح ریاضی بدست بیار!

تست شخصیت براساس اولین نگاه

شاید بپسندید: مادر نوزاد کدومیکی از این دو تا زن هست!؟ اگه بتونی تو 5 ثانیه جواب رو پیدا کنی آخر نابغه هایی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با هوشا و زرنگا رمزگشایی کنند: به جای علامت سوال، چه حرفی باید باشه!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: کدوم ماسک ونیزی را می پسندی!؟ | یکی را انتخاب کن تا بگم چه چیزی سبب پیشرفت‌ات میشه!؟

پاسخ تست شخصیت براساس اولین نگاه

اکنون که تصویر دیده و نوع دید و برداشت خود را در ذهن دارید، بهتر است به نتایج و تفاسیر مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که نتیجه تست شخصیت براساس اولین نگاه شما را شگفت زده خواهد کرد. شما می توانید این تست را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید تا آنان نیز خود را بهتر مورد شناسایی قرار دهند.

احتمالاً بپسندید: خیلی تیزی، پس سریع بگو کدوم طاووس با دوتای دیگه فرق داره!

.

.

.

.

شاید بپسندید: همین که تو تصویر نگاه کردی چی دیدی، برو تفسیرش رو بخون! | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

شخصیت براساس اولین نگاه

احتمالاً بپسندید: تست هوش ریاضی چالشی: با حرکت دادن یک چوب کبریت، معادله را تصحیح و مغز خود را ورزش دهید!

دیدن یک گربه

افرادی که ابتدا گربه را در تست شخصیت براساس اولین نگاه می بینند، مستقل و متفکر هستند. آنها اغلب مرموز دیده می شوند، اما همچنین می توانند ملایم و دلسوز باشند. حلال مشکلات خوبی هستند و وقت خود را برای رسیدن به نتیجه می گذارند. اگر چه حامیان خوبی هستند، اما گاهی هم نیاز به حمایت اطرافیان خود دارند. گربه ها معمولا وفادار و کنجکاو هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت تابلوی پلیس: اگه تیز و زبلی، می تونی خیلی سریع 5 تفاوت رو تو تصویر پیدا کنی!

دیدن یک موش

کسانی که ابتدا موش را در تست شخصیت براساس اولین نگاه می بینند، محتاط، تحلیل گر و جزئیات محور هستند. آنها اغلب خجالتی دیده می شوند، اما در صورت نیاز می توانند شجاع باشند. چنین افرادی قبل از تصمیم گیری همه گزینه ها را می سنجند و اغلب راه امن تری را در پیش می گیرند. صبوری ویژگی بارز این افراد است، لذا نیازمند این هستند که اطرافیان آنها نیز تا اندازه ای در مواجه با مشکلات صبور باشند. این افراد معمولاً ملایم، دقیق و قابل اعتماد هستند.

احتمالاً بپسندید: میدونستی که علاقه به یه حیوون برمی‌گرده به نوع نگاه و شخصیت ات!| باور نداری تو این تست شرکت کن!

دیدن چهره یک زن

کسانی که ابتدا چهره یک زن را در تست شخصیت براساس اولین نگاه می بینند، پرشور، خلاق و خوش بین هستند. آنها اغلب به عنوان پرورش دهنده در نظر گرفته می شوند، اما همچنین می توانند در صورت نیاز قاطع باشند. تغییرات را پذیرفته و برای رسیدن به اهداف خود ریسک می کنند. این افراد می توانند به میزان زیادی شرایط دیگران را درک کنند، لذا تمایل دارند که دیگران نیز او را در شرایط مختلف درک کنند. این افراد معمولاً همدل، مصمم و قوی هستند.

دیدن یک فلفل

افرادی که ابتدا فلفل را در تست شخصیت براساس اولین نگاه می بینند، ماجراجو، سرزنده و اجتماعی هستند. آنها اغلب به عنوان افراد سرگرم کننده در نظر گرفته می شوند، اما در صورت لزوم می توانند جدی باشند. چنین افرادی خارج از چارچوب فکر می کنند تا به سرعت راه حلی برای مشکلات بیابند.خود آرامش بخش هستند و دوست دارند افرادی که آرامش را به دیگران هدیه می دهند در کنار آنها باشد. این افراد معمولاً سرزنده، مثبت و شجاع هستند.

امیدوارم از تست شخصیت براساس اولین نگاه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تو دوستی چه جور هستی!؟ | کافیه بگی اول تو تصویر چی دیدی تا نتیجه شگفت زده ات کنه!

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

بیشتر بخوانید:دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید:بین تصویر بز بامزه چپ و راست 8 تا تفاوت هست، آیا میتونی پیداشون بکنی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معمای شناخت مسافر از آینده: یکی از آدمای تصویر از آینده به گذشته رفته، کدومیکی هست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: تست هوش ریاضی با چوب کبریت: اگه ریاضی‌ات خوبه با حرکت دادن 2 چوب کبریت معادله صحیح درست کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: با یافتن پاسخ این معمای ریاضی در 10 ثانیه ثابت کنید که نابغه هستید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مردی که دو معشوقه دارد: باهوشا و افراد دقیق میتونن این مرد را پیدا کنند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی تازه به دوران رسیده: کدومیکی از این دو تا زن، تازه به دوران رسیده است؟

شاید برایتان جالب باشد

 اگه باهوش و زرنگی 12 تفاوت بین دو تا تصویر گورکن را در کمتر از 20 ثانیه پیدا کن!

معمای شناسایی پدر دختر: اگه باهوشی سریع بگو که کدومیکی پدر واقعی این دختره است!؟

حکایت ماست​ ها را کیسه کردن، داستانی جالب و شنیدنی از روزگاران قدیم!

آیا می توانید عدد “280” را در میان 208 ها تنها در 5 ثانیه پیدا کنید؟ فقط 15 درصد افراد موفق شدند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =

دکمه بازگشت به بالا