;
تفریح و سرگرمی

با انتخاب یکی از این 3 درخت سبک رابطه خود با دیگران را شناسایی کنید!

در تست شخصیت شناسی شرکت کنید و از سبک رابطه خود پرده برداری کنید! این یک راه آسان و سرگرم کننده برای یادگیری چیزهای جدید در مورد خودتان است. یکی از این سه درخت را در تست شخصیت با درختان سبز انتخاب کنید تا دریابید که چه نوع رابطه ای با دیگران دارید؟ شخصیت یک عامل کلیدی برای درک نحوه تعامل ما با دیگران است. همچنین می تواند نوع روابط ما را با مردم تعیین کند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت با درختان سبز همراه شوید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن حرف بعدی در تصویر اثبات کن که یه باهوش نابغه ای!

تست شخصیت با درختان سبز

برای به دست آوردن بینش در مورد سبک رابطه ما، این تست شخصیت فرصتی عالی برای کشف ویژگی های شخصی ما ارائه می دهد. با انتخاب یکی از این سه درخت، شرکت‌کنندگان می‌توانند بینشی در مورد چگونگی هدایت روابط روزمره خود – هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه‌ای خود به دست آورند.

شاید بپسندید:یکی از 3 پرنده را انتخاب کنید تا بگم در کل آدم سخاوتمندی یا خسیس!

تست شخصیت با درختان سبز

شاید بپسندید: تیز و دقیق مثل عقاب باشی در 1 دقیقه تمام تفاوت های تصویر مغازه نانوایی را پیدا می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: کدام کشور است که سه حرف اولش نام یک کشور است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز:4 تفاوت میان دو تصویر کودکان را پیدا کن!

تفسیر تست شخصیت با درختان سبز

اکنون ککه انتخاب خود را انجام داده اید می توانید به جواب انتخاب خود مراجعه کنید. یادتان باشد که انتخاب اول مهم است. نیاز به فکر کردن نیست و اولین درختی که نظر شما را به خود جلب کرد را انتخاب کنید. با تست شخصیت با درختان سبز، بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک را همراهی کنید.

شاید بپسندید:کدومیکی از مسافرا بارداره!؟ | افراد با ضریب هوشی بالا تو یه نگاه متوجه میشن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: پدر واقعی نوزاد گرگینه است یا مرد!؟

تست شخصیت با درختان سبز

درخت 1: همدل

اگر اولین درخت را انتخاب کردید، احتمالاً فردی عمیقاً همدل هستید. شما به راحتی می توانید احساسات و دیدگاه های دیگران را تشخیص دهید و سعی می کنید با آنها با احترام و درک رفتار کنید.

ممکن است در به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات خود کمی مردد باشید، اما می دانید که چگونه محیطی امن ایجاد کنید که همه احساس کنند شنیده می شوند.

شاید بپسندید: فقط کسایی که اصول محاسبه را بلد باشند، میتونن معادله را حل کنند!

درخت 2: دلسوز

اگر درخت دوم را انتخاب کردید، پس تمایل دارید که فردی دلسوز باشید. شما این را از طریق تمایل خود به قرض دادن دست یا گوش دادن در زمانی که شخص دیگری به شما نیاز دارد نشان می دهید.

احتمالاً نیازهای دیگران را در اولویت قرار می دهید، که در صورت عدم رعایت مرزهای سالم می تواند منجر به احساس غرق شدن یا سوء استفاده از آن شود. شما یک احساس قوی از عدالت و انصاف دارید که اغلب تصمیمات شما را هدایت می کند.

درخت 3: وفادار

اگر درخت سوم انتخاب شما برای این تست شخصیت باشد، احتمالاً وفاداری یکی از مهمترین ویژگی های شماست. شما به کسانی که در زندگی خود هستند متعهد هستید و در طول زمان تلاش می کنید تا پیوندهای بین خود را محکم نگه دارید.

ممکن است دیگران شما را قابل اعتماد ببینند، اگرچه گاهی اوقات برای شما دشوار است که به نزدیک‌ترین افراد خود اعتماد کنید یا به طور کامل با آنها صحبت کنید.

از اینکه برای بررسی سبک رابطه خود از طریق این تست شخصیت وقت گذاشتید، سپاسگزاریم! امیدواریم از شرکت در این تست لذت برده باشید و به شما توصیه می کنیم که به طور مرتب وب سایت ما را برای تست های جدید شخصیت بررسی کنید.

امیدوارم از تست شخصیت با درختان سبز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: 10 ثانیه فرصت دارید تا تعداد کرگدن های تصویر را پیدا کنید!

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون هوش: کی عروس خانم رو کشته!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آدم جاه طلبی یا قانع | برای پاسخ کافیه یکی از درختان تصویر را انتخاب کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آدم بی خیالی یا جدی، فقط بگو کدام منظره قشنگتره تا به جواب برسی 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه مجموع ارزش ساندویج، پسرک و کتونی را در 10 ثانیه پیدا کنی، واقعاً نابغه ای!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

آنچه در ابتدا می بینید بهترین ویژگی های شخصیتی شما را آشکار می کند!

با پیدا کردن 3 تفاوت بسکتبالیست، توانائی های مشاهده خود را آزمایش کنید!

داستان ضرب المثل خدا روزی رسان است اما يك سرفه ای هم بايد كرد!

فقط تیزبین ها می تونن بگن که صاحب سگ، کدامیک از سه کودک است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا