;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: خلاق‌اید یا رویا پرداز | با انتخاب یکی از 5 پرنده تصویر متوجه شوید!

تست شخصیت با انتخاب پرنده: شما با انتخاب یکی از پرندگان تصویر می توانید خود را بهتر کشف کنید. تست های شخصیت با توانایی خود در آشکار کردن ویژگی های پنهان شخصیت ما مجذوب می شوند. در این میان، آزمونی که ما را به انتخاب یک پرنده دعوت می کند، می تواند به خوبی شخصیت افراد را آشکار کند. پس با مجله خبری چشمک و تست شخصیت با انتخاب پرنده همراه شوید.

شاید بپسندید: چیستان: پدر و دختر دارند، اما ننه از آن بی بهره مانده است!؟

تست شخصیت با انتخاب پرنده

این نوع از تست های سرگرم کننده و درون نگر دیدگاه منحصر به فرد و اغلب سرگرم کننده ای را در مورد خودمان ارائه می دهد. آزمون‌های شخصیتی با هدف ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی افراد انجام می‌شوند. این تست ها اساساً به دو آزمون شخصیت تصویری و عینی تقسیم می‌شوند.آزمون‌های شخصیت عینی، آزمون‌هایی هستند که در آن مطالب ساختاریافته ارائه می‌شود و یک روش نمره‌گذاری و تفسیر استاندارد وجود دارد. در این مرحله اکثر تست های کاغذی مدادی مربوط به شخصیت در گروه تست های عینی قرار می گیرند.

از سوی دیگر، آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

با انتخاب از بین این 5 پرنده اسرار روح خود را فاش کنید!

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: حروف متفاوت را بین حروف X شناسایی کنید!

تست شخصیت با انتخاب پرنده

شاید بپسندید: آیا می‌توانید چهره مخفی را در تصویر گرگ شناسایی کنید!

.

.

.

.

احتمالا بپسندید:با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد ایستگاه اتوبوس، خون آشام است!؟  

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: قابل توجه نابغه های ریاضی: اعداد گمشده هرم را در کمتر از 20 ثانیه پیدا کنید!

تفسیر تست شخصیت با انتخاب پرنده

شناخت ویژگی های شخصیتی افراد از جمله دغدغه هایی بوده است که همواره بشر به آن فکر کرده است. روان شناسان و جامعه شناسان همواره تلاش کرده اند تا نسخه ای در این زمینه ارائه دهند. بوجود آمدن ابزارهای مختلف سنجش شخصیت و رفتارها و … از جمله فعالیت هایی بوده است که در این زمینه داشته اند. روان شناسان معتقدند که تست های شخصیت شناسی تصویری قادرند برخی از ابعاد شخصیتی آدمها را افشا کنند.

بنا به گفته ایشان، این تصاویر براساس یک رویکرد مطالعه ای بوجود آمده است. رویکردی که در آن، هر فردی ممکن است واکنشی یکسان از خود نشان دهد. بر همین اساس می شود ویژگی شخصیتی آدمها را تا اندازه ای شناخت و تعریف نمود. اکنون تفسیر انتخاب خود را مطالعه کنید.

شاید بپسندید: خوش بینی یا بدبین!؟ | یکی از نمادها را انتخاب کن تا بفهمی!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد مناسب در جدول، ضریب هوشی خودت را ارزیابی کن!

تست شخصیت با انتخاب پرنده

روح ماجراجو

اگر نگاه شما به تصویر شماره یک فرود آمده است، احتمالاً با پرواز مستقل و ماجراجویانه پرنده دارای ویژگی های مشترکی هستید. شما فردی هستید که از کاوش در افق های جدید لذت می برید و مدام به دنبال گسترش دانش و تجربیات خود هستید.

کنجکاوی شما سیری ناپذیر است و مانند پرنده ای که بر فراز کوه ها اوج می گیرد، دید وسیعی از زندگی دارید. شما از ریسک کردن نمی ترسید و خودمختاری شما یک ویژگی مشخص است که شما را به یک رهبر طبیعی و پیشگام در زمینه کاری خود تبدیل می کند.

شاید بپسندید: در نگاه اول چی دیدی تا بگم وِیژگی شخصیتی جذاب شما از نظر دیگران چیه!؟

روح مهربان

با انتخاب تصویر دوم، ماهیت مراقبتی و محافظ شخصیت خود را آشکار می کنید. شما به شدت از نیازهای دیگران آگاه هستید. شما این توانایی ذاتی را دارید که به کسانی که به آن نیاز دارند حمایت و راحتی بدهید. همدلی شما قدرت شماست و باعث می شود اطرافیانتان احساس کنند شنیده شده و درک می شوند.

حلقه اجتماعی شما از حضور گرم و اطمینان بخش شما قدردانی می کند، که شما را تبدیل به فردی می کند که مردم به طور طبیعی در جستجوی مشاوره یا پناهگاهی امن به او مراجعه می کنند.

جذابیت طبیعی

انتخاب تصویر سوم نشان می دهد که شما شخصیتی آغشته به ظرافت طبیعی و جذابیتی محتاطانه اما قدرتمند دارید. شما در موقعیت های اجتماعی با سهولت و ظرافت حرکت می کنید. مردم اغلب مجذوب حضور آرام و سبک پیچیده شما می شوند.

شما موهبتی برای ایجاد یک فضای هماهنگ در اطراف خود دارید، و اگرچه گاهی اوقات می توانید دور به نظر برسید، اما کسانی که شما را به خوبی می شناسند می دانند چگونه از عمق تفکر و غنای احساسات شما قدردانی کنند.

هوش استراتژیک

انتخاب تصویر چهارم نشان می دهد که شما دارای شخصیتی هستید که با هوش سرزنده و استراتژیک مشخص شده است. شما توانایی قابل توجهی برای مشاهده، تجزیه و تحلیل و عمل با دقت در زمانی که مهم است دارید.

دوستان و همکاران شما به طور یکسان می توانند همیشه روی تفکر انتقادی شما برای حل مشکلات پیچیده یا گذر از موقعیت های دشوار با موفقیت حساب کنند.

ابراز خلاقیت

با انتخاب تصویر پنجم، ویژگی های یک شخصیت عمیقا خلاق و رسا را ​​نشان می دهید. شما شادی و رضایت را در ابراز خود در تمام اشکال آن می یابید.

چه از طریق هنر، نویسندگی یا هر شکل خلاقانه دیگری، برای شما ضروری است که دیدگاه خود را از جهان با دیگران به اشتراک بگذارید. شما اغلب کسانی را که شاهد خلاقیت افسارگسیخته شما هستند الهام می‌دهید تا به دنبال علایق خود باشند.

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت حرف Y استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن خرس‌های کامل تصویر، قدرت تمرکزتان را ارزیابی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدام آب نبات چوبی با بقیه فرق دارد!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

کدامیک از دو زن تصویر شاغل است | خیلی ها جواب درست ندادند!؟

آزمون دقت ذهن: تفاوت های بین دو تصویر دلفین را پیدا کنید!؟

ماجرای ماست و خیار ناصرالدین شاهی | وقتی ناصرالدین شاه به اصرار امیرکبیر خواست غذای رعیت بخورد!

آزمون تمرکز: اگر در یک نگاه سیب متفاوت را پیدا کنی، تمرکزت 20 هست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا