;
تفریح و سرگرمی

یکی از اشکال هندسی که توجه ات رو جلب کرده انتخاب کن تا بگم واقعا برای شاد بودن چی لازم داری!؟

تست شخصیت با اشکال هندسی: تست شخصیت شناسی تصویری امروز به یکی از سوالات متداول کاربران پاسخ خواهد داد. واقعا برای شاد بودن به چی نیاز داری!؟ حتما میگی پول! اما تست را انجام بده تا شگفت زده بشی! به لطف این چالش شخصیتی، ویژگی های جدیدی را در مورد خودتان بشناسید.

احتمالاً بپسندید:قابل توجه باهوشا، خیلی زرنگی پس بگو چه کسی از خطر کوسه ها جان سالم به در می بره!؟

آیا جرات انجام این تست روانشناسی را دارید؟ هرگز تصور نخواهید کرد که یک تست تصویری تنها با یک پاسخ چه چیزی را در مورد شما آشکار می کند. از فرصت ارائه شده استفاده کنید و فراموش نکنید که چالش را با عزیزان خود نیز به اشتراک بگذارید. با تست شخصیت با اشکال هندسی با مجله خبری چشمک همراه باشید و آنچه را که برای شاد بودن نیاز دارید را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زنی که مدتها زندان بوده:با توجه به تصویر کدومیک از این دختر خانما مدت زیادی زندان بوده!

تست شخصیت با اشکال هندسی

شجاعت خود را نشان دهید. چالش یا تست شخصیت با اشکال هندسی، شامل نگاه کردن به تصویر و انتخاب نمادی است که توجه شما را به خود جلب کرده است تا کشف کنید چه مانعی در زندگی شما برای رسیدن به خوشبختی وجود دارد.

تصویر این تست چند روز پیش در شبکه های اجتماعی منتشر شد و به چالش شخصیتی پاسخ می دهد که شما را شگفت زده می کند. این آزمون پیشنهاد می‌کند که از میان نمادهایی که می‌بینید، نمادی که ابتدا تشخیص دادید را انتخاب کنید. سپس آنچه را که برای شاد بودن کم دارید را برای شما آشکار می‌کند. همچنین به شما کمک می کند تا در جنبه های مختلف زندگی خود فکر کنید. پس ابتدا به تصویر نگاه کنید و یک تصویر را انتخاب کنید.

احتمالاً بپسندید: در صورتی که تیزبین باشی در 3 ثانیه فردی که تکه نان را برداشته، شناسایی می‌کنی!

تست شخصیت با اشکال هندسی

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مادر نوزاد در پارک: با پیدا کردن مادر نوزاد ثابت کنید که در حل معماهای تصویری نابغه اید!

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص زن ثروتمند: فقط باهوشا در یک نگاه زن ثروتمند تصویر را پیدا می کنند!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی نامزد واقعی: اگر باهوش بگو نامزد واقعی تام، کدام یک از زنان تصویر است!؟

 

نماد شماره 1

نماد شماره 1

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

اگر این نماد اول را در تست شخصیت با اشکال هندسی را انتخاب کردید، احتمالاً چیزی که برای شاد بودن نیاز دارید دوری از هر چیزی است که به شما آسیب می‌زند، چه افراد، روابط، محیط‌ها، افکار یا احساسات. شما باید زمانی را سپری ‌کنید برای تشخیص اینکه چه چیزهایی برای شما خوب است و چه چیزهایی برایتان مفید نیستند. البته که این مسئله برای شما هزینه دارد، اما خوب است. مراقب انرژی خود باشید و آن را فقط به آنچه برای قلبتان خوب است اختصاص دهید.

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این معلمای شیطون، برای عکس، عینک و سبیل کشیده است!؟

نماد شماره 2

نماد شماره 2

در صورتی که نماد دوم در تست شخصیت با اشکال هندسی را انتخاب کردید، شما فقط نیاز به تمرکز دارید. شاید خود را کمی پراکنده یا بلاتکلیف بیابید و همیشه در میانه کارها بمانید. شما انرژی زیادی را صرف تصمیم گیری می کنید، اما واقعاً یک مسیر را از همه راه های ممکن انتخاب نمی کنید. خوب، این نماد شما را با آن تمرکز مرتبط می کند. شما را به سکوت دعوت می کند و آنچه دیگران فکر می کنند را فراموش کنید.

احتمالاً بپسندید:یه نابغه تیزبین میتونه بگه که کدومیک از این دوقلوها، همسر این زنه است!؟

نماد شماره 3

نماد شماره 3

اگر این نماد را در تست شخصیت با اشکال هندسی انتخاب کردید، این امکان وجود دارد که برای شاد بودن باید با خودتان ارتباط برقرار کنید. شاید شما در حال گذراندن مرحله ای هستید که جرأت نمی کنید به حرف دل خود گوش دهید و سپس با روابط سمی، عادت های بد یا میلیون ها فعالیتی که به شما اجازه سکوت نمی دهد ناشنوا می شوید. مراقبه کنید، به جنبه معنوی خود نزدیکتر شوید و از قدرت بزرگی که در درون شما وجود دارد نترسید.

احتمالاً بپسندید: چند گردشگر در این تصویر حضور دارند!؟ضریب هوشی بالای خود را با سوالات آزمون اثبات کنید!

نماد شماره 4

تست شخصیت با اشکال هندسی

در صورتی که این نماد را در تست شخصیت با اشکال هندسی انتخاب کردید، احتمالاً به سادگی نیاز دارید. شاید شما بیش از حد خود را با مشاغل، روابط، تعهدات و غیره پر کرده اید. زمان پاکسازی، تمیز کردن، انتخاب و نگه داشتن تنها چیزهایی است که واقعاً به آن نیاز دارید یا آنچه شما را خوشحال می کند. نمی خواهید همه چیز را رعایت کنید، نمی خواهید ذخیره کنید. فکر کنید که  گاهی “بیشتر” برابر با “بهتر” است. سادگی و مینیمالیسم را تمرین کنید.

شاید بپسندید: یکی از درختا رو انتخاب کن تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟ | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

نماد شماره 5

نماد شماره 5

اگر این نماد را در تست شخصیت با اشکال هندسی انتخاب کردید، چیزی در درون شما وجود دارد که باید آن را با دقت در خود نگاه کنید. چقدر از زمانی که واقعاً با خودتان ارتباط برقرار کرده اید می گذرد؟ آیا واقعا خودت را نگاه می کنی و می شنوی؟ این نماد شما را دعوت می کند که ترس خود را از دست بدهید و به آنچه هستید، آنچه احساس می کنید و آنچه می خواهید توجه کنید. با نگاهی عاشقانه آماده برای بخشیدن، شفا دادن و پذیرش خود همانطور که هستید، باشید. هر چند دیدن یا رفتن همیشه چندان خوشایند نیست.

احتمالاً بپسندید: تیزبین واقعی می‌تونه تو یه نگاه تفاوت های دو تصویر مادر و کودک و پرستار را پیدا کنه!

نماد شماره 6

تست شخصیت با اشکال هندسی

احتمالاً بپسندید:زنه حقیقتو میگه یا آقاهه!؟ | آیا مرده بی خود زنه رو متهم به خیانت می کنه!؟

در نهایت، اگر این چهره را در تست شخصیت با اشکال هندسی انتخاب کرده اید، احتمالاً چیزی که برای شاد بودن نیاز دارید “مراقبت از خود” است. زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانید، با دوستان خود دور هم جمع شوید، زمان با کیفیتی را به آن پیوندهایی اختصاص دهید که واقعاً برای شما مفید هستند. کمک بخواهید.  احساس کنید بخشی از شبکه ای هستید که همیشه در زمانی که به آن نیاز دارید در کنار شما خواهند بود. در غار و بلک اجتماعی خود پنهان نشوید.

احتمالاً بپسندید: اگه نقاش این تصویر بودی، خورشید را کدوم قسمت تصویر می کشیدی!؟ بگو تا بگم ویژگی اصلی‌ات چیه!؟

نظر شما در مورد تست شخصیت با اشکال هندسی چیست؟ آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خوب، اگر توانستید بیشتر در مورد خودتان و نحوه وجود یا تفکرتان بدانید، به شما تبریک می‌گوییم.

امیدوارم از آزمون شناخت معلم بازیگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا و تیزبینا، تو یه نگاه اشکال عکس این خانمه رو پیدا می کنند!؟

 

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: چی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی! | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید:آیا جزو 17 درصد افراد تیزبین هستی که خیلی راحت در 4 ثانیه عدد چهار را پیدا می کنند!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید:آیا جزو 17 درصد افراد تیزبین هستی که خیلی راحت در 4 ثانیه عدد چهار را پیدا می کنند!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آخر کارآگاها هستی اگه تو یه نگاه بفهی کدوم بچه، عامل مرگ زن تصویر هست!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:فکر می کنی نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله را حل کن!| 70 درصد غلط جواب دادند!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو نفر واقعیت را می‌گوید،رئیس بانک یا دزد بانک!؟|فقط تیزهوشا قادر به پاسخ دادن هستند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس شکل ناخن: ببین شکل ناخن ات چه جوری هست تابگم چیکاره ای!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: به این دو عاشق دلداده کمک کنید کیف پولشون رو پیدا کنند تا آبروشون تو رستوران نره!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر استخر: چقدر تیزبینی؟ پس اشکال تصویر استخر رو تو 3 ثانیه پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مادر کودک در حال بازی: نکته سنجا بگن کدوم خانمه مادر بچه است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

 

آزمون چگونه از سقوط جان سالم برد: این مرد چگونه از پله سقوط کرده،اما هیچ مشکلی برایش پیش نیآمد!؟

معمای تصویری کودکان شیطون: آیا این بچه واقعا خودش رو خیس کرده یا بقیه دارن اذیتش می کنند!؟

احتمالاً بپسندید: مسیرت برای پیاده روی رو از میون تصاویر انتخاب کن، تا بگم چه چیزایی تو زندگی برات خیلی مهمه!

 شناسایی دزد ناقلا:کدومیکی دزده و به تازگی چیزی رو قاپیده، بدون اینکه کسی متوجه بشه!!

 آزمون شناسایی تاس مشکل دار: اگه تیزبین باشی تاس مشکل دار را بین تاس ها پیدا می کنی!

حل معمای هواپیما:چرا مرد، همسرش را با اینکه دوست داره به بیرون هواپیما پرت کرده!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا