;
تفریح و سرگرمی

بر اساس احساسات تصمیم می گیری یا فکر کردن!؟ یک منظره را انتخاب کن تا بفهمی!

تست شخصیت احساساتی عمل کردن: منظره مورد علاقه شما در مورد نحوه برخورد شما با روابط عاشقانه چه چیزی را نشان می دهد؟ همه تست های شخصیت راهی عالی برای یادگیری بیشتر در مورد خودمان و تأثیر رفتارهای ما بر روابط عاشقانه هستند. ما می‌توانیم با ابزارهایی مانند تست شخصیت آشنا شویم که چشم‌انداز دلخواه شما را از نحوه مدیریت روابط عاشقانه نشان می‌دهد. به لطف این تست، شما قادر خواهید بود نیازها، ترجیحات و انگیزه های خود را بهتر درک کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دل به دل راه دارد!

تست شخصیت احساساتی عمل کردن

این تست چندین چشم انداز یا منظره مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد و هر منظره نمایانگر جنبه ای از شخصیت است که می توان آن را کشف کرد. هر منظره منحصربه‌فرد است و ویژگی‌های خاصی دارد که می‌توان از آنها برای درک چگونگی و چرایی واکنش‌های ما در روابط عاشقانه‌مان استفاده کرد. با انتخاب یکی از مناظر، می توانید کشف کنید که کدام نوع منظره به بهترین وجه شیوه نزدیک شدن به روابط عاشقانه شما را نشان می دهد.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر دو بچه بازیگوش چیست!؟ | فقط یک نابغه متوجه می شود!

تست شخصیت احساساتی عمل کردن

شاید بپسندید:کدومیکی از این خانم خوشکلا تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی تیزبین و نابغه ای!

تفسیر تست شخصیت احساساتی عمل کردن

با انجام تست شخصیت احساساتی عمل کردن، ایده بهتری از آنچه در یک رابطه به دنبال آن هستید و اینکه چگونه می توانید بهتر در زمان های سخت مدیریت کنید خواهید داشت.

شاید بپسندید: چیستان: کدام گل است که سه حرف آخرش عضوی از بدن است!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: کدام حیوان است که دو حرف اولش تکراری است!؟

تست شخصیت احساساتی عمل کردن

منظره شماره 1

افرادی که این منظره را انتخاب می کنند، معمولاً نگرش بسیار متفکرانه و معقولی را در روابط عاشقانه خود نشان می دهند. به طور کلی، آنها با هویت شخصی خود راحت هستند و از تنهایی لذت می برند.

آنها از تعارض اجتناب می کنند و تصمیمات سریع نمی گیرند، در عوض به تجربیات و احساسات خود تکیه می کنند. این افراد بسیار شهودی هستند و احساسات عمیقی دارند. وقتی در یک رابطه عاشقانه هستند، وفادار، دلسوز هستند و به راحتی می توانند خود را جای طرف مقابل بگذارند تا نیازهای او را بهتر درک کنند.

احتمالاً بپسندید: تنها افراد با ضریب هوشی بالا، مربع های تصویر را شناسایی می کنند!

منظره شماره 2

کسانی که این نوع منظره را انتخاب می کنند، همواره از طبیعت قدردانی می کنند و تمایل دارند در روابط عاشقانه خود بیانگرتر باشند. آنها تمایل دارند که در برابر احتمالات باز بمانند و خیلی سریع متعهد نمی شوند. آنها تمایل بیشتری به کشف جنبه های مختلف عشق و ایجاد روابط پایدار بر اساس اعتماد، درک متقابل و احترام دارند.

این افراد می‌دانند که در یک رابطه عاشقانه چه می‌خواهند و می‌دانند چگونه برای رسیدن به آنچه می‌خواهند تلاش کنند. آنها از احساسات دیگران بسیار آگاه هستند و صبر نشان می دهند که باعث می شود روابط عاشقانه دوام بیاورند.

شاید بپسندید: کدام درب، درب چهارم است؟ | به پرنسس کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

منظره شماره 3

افرادی که این نوع منظره را انتخاب می کنند، در رابطه با روابط عاشقانه خود می توانند کمی محتاط باشند. آنها به راحتی احساسات خود را نشان نمی دهند اما در حالی که سعی می کنند دیگران را درک کنند به خود صادق می مانند.

این افراد انتظارات خود را از نظر عشق به خوبی می دانند، می دانند که در یک رابطه عاشقانه چه می خواهند و به اولین نفری که می آید رضایت نمی دهند.

آنها از شریک خود انتظار دارند که نیازهای آنها را درک کنند، آنها را بپذیرند و به فضای شخصی آنها احترام بگذارند. علاوه بر این، آنها از ریسک کردن برای یافتن عشق واقعی تردید ندارند.

منظره شماره 4

افرادی که این نوع منظره را به عنوان نماد مورد علاقه خود انتخاب کرده اند، عموماً نگرش آرام اما مصمم در روابط عاشقانه نشان می دهند. آنها بسیار فهیم هستند، از یادگیری از دیگران لذت می برند و می دانند که چگونه به جای تشدید تعارض، آنها را حل کنند.

آنها می دانند که چه می خواهند، اما برای یافتن یک شریک ایده آل عجله ندارند. آنها در طول زمان یاد می گیرند که چگونه با شخصی که قابل اعتماد است رابطه ای پایدار ایجاد کنند. این افراد نیز به سرعت تسلیم نمی شوند. آنها با صبر و حوصله برای مشکلاتی که با آن مواجه می شوند راه حل پیدا می کنند.

امیدوارم از تست شخصیت احساساتی عمل کردن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه باهوش و تیزبینی خون آشام را در تصویر شناسایی کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوبه، با پیدا کردن ارزش عددی موز،مرغ و تخم مرغ معادله آخر را حل کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی عبای شوهر!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: درونگرایی یا برون گرا!؟ | اگه نمی دونی فقط بگو تا نگاه اول چی دیدی تا بهت بگم!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با شناسایی شیر کوهی که در کمین گوزنه، اثبات کن قدرت دیدت مثل شاهینه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط افراد باهوش می تونند با جابجایی 1 چوب کبریت، معادله را اصلاح کنند!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

با کمک این تست شخصیتی، محتاط بودن یا جسور بون خودت را شناسایی کن!

با حل کردن معادله آخر، ضریب هوش ات رو ارزیابی کن!

تست هوش: کدوم سایه مربوط به بزغاله بامزه و زبل تصویره!؟

اگه سه تا تفاوت تصویر جغد را پیدا کنی، چشات مثل شاهین تیزه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا