;
تفریح و سرگرمی

پروانه ای را انتخاب کنید و با تمایلات و خواسته های واقعی خود بیشتر آشنا شوید!

تست شخصیت آشنایی با خواسته ها: آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه رویاهایی در ضمیر ناخودآگاه شما پنهان شده است؟ تست شخصیت آشنایی با خواسته ها را انجام دهید تا رویای مخفی خود را کشف کنید و دنیایی از احتمالات را باز کنید! با انتخاب پروانه ای که با شما طنین انداز می شود، می توانید بینشی در مورد آینده خود به دست آورید. با مجله خبری چشمک و  تست شخصیت آشنایی با خواسته ها همراه شوید.

شاید بپسندید: داستان زن بدکاره و مرد عابد!

تست شخصیت آشنایی با خواسته ها

آیا کنجکاو هستید که بیشتر در مورد خود و اسرار درونی خود بدانید؟ آیا تا به حال خواسته اید در مورد اینکه چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند و چگونه می توانید از نقاط قوت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، شفاف سازی کنید؟ تست شخصیت ما به شما کمک می کند تا پاسخ این سوالات و موارد دیگر را پیدا کنید!

با انتخاب یک پروانه، تست شخصیت ما به شناسایی اینکه کدام یک از پنج ویژگی شخصیتی ترجیحات و تمایلات شما را به بهترین شکل توصیف می کند، کمک می کند.

شاید بپسندید: تنها یک چشم تیزبین میتونه در 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه را پیدا کند!

تست شخصیت آشنایی با خواسته ها

شاید بپسندید: اگه چشات عقابی باشه در 20 ثانیه تفاوت های دو تصویر کف دریا را پیدا می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: اسم پسرانه است که سه حرف اولش با اسم یک گل شروع می‌شود!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چشات عقابی باشه در 10 ثانیه تفاوت میمون ماهیگیر را پیدا می کنی!

پاسخ تست شخصیت آشنایی با خواسته ها

با این دانش، می توانیم کشف کنیم که کدام رویاهای پنهان در انتظار باز کردن قفل شما بوده اند. شاید این یک تغییر شغلی، یک رابطه جدید، یا یک هدف مادام العمر است که سال ها دور از ذهن مانده بود. تست شخصیت ما به گونه ای طراحی شده است که هم آشکار و هم سرگرم کننده باشد. تکمیل آن آسان است و تنها در چند دقیقه قابل انجام است.

در حین انجام آزمون، به یاد داشته باشید که هیچ پاسخ اشتباهی وجود ندارد. فقط با خودتان صادق باشید! حتی اگر نتایج مورد انتظارتان را به دست نیاورید، باز هم می تواند یک تجربه یادگیری عالی باشد.

احتمالاً بپسندید:یک بالش را انتخاب کن تا بگم از نظر دوستات قابل اعتمادی یا غیرقابل اعتماد!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:با شناسایی پلیس تقلبی اثبات کن که در باهوشی دست کمی از هرکول پوآرو نداری!؟

تست شخصیت آشنایی با خواسته ها

پروانه شماره 1

افرادی که اولین پروانه را انتخاب می کنند، احتمالاً رویای پنهانی یا میل پنهانی برای زندگی کامل، کاوش در چیزهای جدید و دائم در تلاش و تکاپو بودن دارند.

آنها روحیه خلاق و نگرش نترس بودن دارند و می خواهند تمام آنچه را که زندگی ارائه می دهد تجربه کنند. آنها ممکن است غیرقابل پیش بینی دیده شوند، اما اشتیاق آنها به زندگی آنها را به آزمایش چیزهای جدید سوق می دهد.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل گربه را دم حجله کشتن!

پروانه شماره 2

افرادی که پروانه دوم را انتخاب می کنند، ممکن است رویای پنهانی داشته باشند یا تمایل پنهانی داشته باشند که ملایم، مهربان و زیبا دیده شوند. آنها ممکن است بخواهند از بینش خود در مورد زندگی خود و دیگران استفاده کنند تا به آنها کمک کنند تا در زمان های دشوار از مسائل عبور کنند.

آنها همچنین ممکن است تمایل داشته باشند که عمیقاً با احساسات خود در ارتباط باشند تا بتوانند درک بیشتری از رویاها و خواسته های خود به دست آورند.

پروانه شماره 3

افرادی که پروانه سوم را انتخاب می کنند ممکن است رویای پنهانی یا تمایل پنهانی برای دگرگونی و یافتن قدرت برای تغییر داشته باشند.

آنها ممکن است بخواهند خلاق و جسور باشند و برای رسیدن به اهداف خود ریسک کنند. این افراد ممکن است شجاعت مقابله با موانع زندگی را داشته باشند و به آنها اجازه رشد و پیشرفت شخصی را بدهد.

پروانه شماره 4

افرادی که پروانه چهارم را انتخاب می کنند، رویای پنهانی یا تمایل پنهانی برای رسیدن به موفقیت در تمام جنبه های زندگی خود دارند. آنها بلندپرواز هستند و به چالش ها به عنوان فرصت هایی برای آزمایش قدرت و انعطاف پذیری خود نگاه می کنند. آنها در هر کاری که انجام می دهند برای برتری تلاش می کنند و به توانایی های خود برای ایجاد تفاوت و استفاده از روز اطمینان دارند. آنها با اشتیاق، خوش بینی و ذهنی باز به زندگی می نگرند و معتقدند هر مانعی را می توان با لطف و قاطعیت رد کرد.

پروانه شماره 5

افرادی که پروانه پنجم را انتخاب می کنند ممکن است تمایل پنهانی برای کشف ناشناخته ها داشته باشند. آنها ممکن است به دنبال ماجراجویی های جدید و هیجان انگیزی باشند که آنها را فراتر از منطقه آسایش خود ببرد. آنها برای رسیدن به اهداف مخفی خود که ممکن است شامل ایجاد تأثیر مثبت در جهان باشد، مایل به ریسک و شجاعت هستند. آنها احتمالاً متفکرانی مستقل هستند که از پذیرش چالش ها نمی ترسند.

امیدوارم از تست شخصیت آشنایی با خواسته ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چند تا اختلاف بین دو تصویر جشن هالووین می بینی!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:اگر خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: در صورتی که تمرکزت 20 باشه، تفاوت های دو تصویر فنجان کاپوچینو فانتزی را پیدا کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:معمای خطای دید: چه کسی روی صندلی نشسته، مرد یا زن!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:یک خفاش را انتخاب کنید تا به شما بگوئیم که سنتی هستی یا مدرن!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان زن زیبا و قاضی هوس باز که در صندوق گرفتار شد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: یکی از 3 کیک را انتخاب کن تا بگم در تصمیم گیری های مهم چیکار می کنی!؟

شاید برایتان جالب باشد

تست روان شناسی: نوع خوابیدن چه چیز درباره رابطه عاطفی شما می گوید!؟

داستان شنیدنی بهلول و مهمانی قاضی!

تست هوش: اگه خیلی باهوشی، سریع بگو عدد وسط دایره چی میشه!؟

تست هوش: با توجه به ترتیب رنگ ها، کدام دایره رنگی با آن مطابق است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا