;
تفریح و سرگرمی

بگو کدوم فصل متولد شدی تا بهت بگم وجه غالب شخصیتی ات دقیقاً چیه!

تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد: تست هاس شخصیت شناسی تصویری بر اساس ضمیرناخودآگاه افراد بوجود می آیند. این تست ها می توانند براساس نوع انتخاب افراد، ویژگی های دقیقی را منعکس کنند. یکی از تست هایی که بسیار مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است، شخصیت شناسی براساس ماه تولد می باشد. اما ما امروز با تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد همراه هستیم. در تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد خواهید فهمید که فصل تولدتان چه اندازه می تواند بر شخصیت شما تاثیر بگذارد. با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد همراه باشید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی شوهر: فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه، شوهر واقعی این زن را شناسایی کنند!

تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد

برای انجام این تست کافی است که به بخش تفسیر فصل تولد خود مراجعه کنید.

شاید بپسندید: باهوشا جواب بدن: کدومیکی از این دو تا زن ثروتمندتره!؟

تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد

بیشتر بخوانید:فکر می کنی دقت و تمرکزت خوبه، پس تفاوت های سگ بامزه سمت راستی و چپی را پیدا کنید!

.

.

.

شاید بپسندید:معمای شناخت همسر واقعی:افراد باهوش در یک نگاه، همسر مارک را از ربات درون آکواریوم تشخیص میدن!

.

.

.

شاید بپسندید: تیزبنی و قدرت بینایی خودت رو با پیدا کردن موزهای تصویر اثبات کن!

فصل بهار

در صورت تولد شما در بهار، تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد می گوید: بهار زیباترین فصل سال به لحاظ سرسبزی و طراوات است. باید گفت که متولدین این فصل نیز به مانند خود بهار بسیار خاص هستند. از ویژگی های بارز شما، گوش شنوا و سرشار از محبت و دوستی برای نزدیکان و عزیزانتان است. همین مسئله باعث شده است که اطرافیانتان علاقه زیادی داشته باشند که با شما درد دل کنند. شما نیز به درد دل آنها گوش می دهید و در لحظات دشواری که آنها با آن روبرو هستند با آنها همگام می شوید.

شاید بپسندید: تنها عده کمی که قدرت بینایی و دقت بالا دارند، خرگوش کوهی تصویر را پیدا می کنند!فصل بهار

از کمک به دیگران لذت می برید و شوالیه ای در زره درخشان شناخته می شوید. تعهد شما ایده ال است، تعهدی که در آن ساختن جهانی بهتر برای خود و اطرافیانتان است. این را با قلب خود اعتقاد دارید. طبیعت گشاده رو داشته و این خصلت سبب می شود که دیگراتن محسور شما شوند. لبخند را بر لبان دیگران آورده و از این مسئله شادمان هستید. شما فردی فروتن و خوش اخلاق هستید، به همین دلیل است که به راحتی با دیگران دوست می شوید و ماجراهای بسیار خوبی را تجربه می کنید!

شاید بپسندید: درون گرا و خجالتی هستی یا برون گرا و اجتماعی!؟ فقط کافیه بگی که تو تصویر چه چی دیدی!؟

فصل تابستان

اگر شما متولد تابستان باشد در تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد آمده است: این فصل، فصل میوه های رنگارنگ و خوشمزه است. میوه هایی که خوردن آن باعث تازگی و خنکی در این فصل گرم سال می شود. از ویژگی بارز متولدین ایمن فصل، بسیار مستقل هستید و هر مشکلی را به راحتی حل می کنید. خلاقیت شما بزرگترین دارایی شماست. در نهایت می توانید آرام شوید و چیزهای جدید را خلق کنید. شما صادق هستید و هرگز به عزیزان خود دروغ نمی گویید.

احتمالاً بپسندید: رنگ مورد علاقه‌تان در مورد انتظارات عشقی و عاطفی شما از فرد مقابل چه می گوید!

فصل تابستان

شما هر جا که می روید نشاط  و حس خوب پخش می کنید و هرگز اجازه نمی دهید افکار منفی شما را ناامید کنند. مردم دوست دارند با شما وقت بگذرانند زیرا شما یک همراه و دوست عالی هستید!

احتمالاً بپسندید: معمای شناخت والدین احمق: کدام یک از این پدر یا مادر، احمق تر و بی مسئولیت تر از دیگری است!؟

فصل پائیز

در صورت تولد شما در پائیز، تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد می گوید: پائیز فصل برگ ریزان و فصل رنگ هاست.رنگ هایی که چشمان هر بیننده ای را نوازش می دهد. باید گفت که متولدین این ماه قبل از هر تصمیمی خیلی فکر می کنند. شما به عنوان متولد این ماه، همیشه چشمان خود را باز نگه می دارید و فورا هر دروغی را تشخیص می دهید.

تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد

عاشق گفتگوهای معنادار با عزیزان خود هستید. زیرا این صحبت ها را آرامش بخش می دانید. یکی از علاقمندی های شما، به اشتراک گذاشتن همه چیز با دوستان صمیمی و نزدیکانتان است. فرقی نمی کند خبر خوب باشد یا بد. همه طبیعت خوش فکر و دوست داشتنی شما را دوست دارند. قبلا چیزهای زیادی را در زندگی خود تجربه کرده اید، به همین دلیل است که همیشه توصیه های خوبی برای دیگران دارید.

شاید برایتان جالب باشد: در آزمون شناخت مادر بی خیال، بگوئید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

فصل زمستان

اگر شما متولد زمستان باشد در تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد آمده است: زمستان ها که می شود همه منتظر برف های سفیدن، به خصوص کودکان که منتظر تعطیلات مدارس به خاطر آمدن برف هستند. از ویژگی بارز متولدین این ماه علاقمندی به حمایت از دیگران است. برای شما سخت است که از کسی حمایت نکنید. دوست ندارید خود را در مرکز توجه بیابید، اما برای شما بسیار مهم است که همه با هم به خوبی کنار بیایند و با هم باشند.

واقعا خودت رو میشناسی؛ ذهن تحلیلی داری یا خلاق!؟| کافیه بگی تو نگاه اول چی دیدی!؟

تست رابطه میان شخصیت و فصل تولد

وقتی کسی را به قلبت راه دادی، هرگز او را رها نمی کنی. شما همیشه ۱۰۰ درصد همراه هستید. بسیاری از مردم شخصیت واقعی شما را دوست دارند و شما را بهترین دوست خود می دانند! اما شما نه تنها با عشق خود به همه سخاوتمند هستید، بلکه یک میزبان فوق العاده نیز هستید. مردم دوست دارند به دیدن شما بیایند!

شاید بپسندید: آیا می دونی با هر کسی چطوری رفتار و تعامل کنی!؟ کافیه بگی که کدومیک از این پرها را می پسندی!؟

 

شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آیا یک رهبر متولد شده ای!؟ کافیه پروانه ای که به سمتش جذب شدی را انتخاب کنی!

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، سریع بگو صاحب عروسک کدومیکی از این دختر بچه هاست!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

حکایت اگه برای من آب نداره‌، برای تو که نون داره!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: اگه در کمتر از 5 ثانیه معادله ریاضی را اصلاح کنی، ضریب هوشی ات خیلی بالاست!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تیزبین و دقیق باشی خیلی راحت، سه تا تفاوت تصویر پنگوئن شال و کلاه کرده را پیدا می کنی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

برایتان جالب خواهد بود: بگو تو تصویر چی دیدی تا بگم استعداد و نقاط قوت‌ات برای پیشرفت تو کارها چیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معمای شناخت احمق ساختمان: با توجه به شرایط، کدومیکی میتونه یه احمق تمام عیار باشه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:تیزبین و دقیقی، پس باید بتونی 3 تفاوت مرغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این دو زن واقعیت را می گوید!؟ | آیا زن سمت راست یک تازه به دوران رسیده است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: درباره خودت چی فکر می کنی،تحلیل گری یا خلاق!؟| این تستو از دست نده و بگو تو عکس چی دیدی!؟

برایتان جالب خواهد بود

یکی از کودکان تصویر این خانواده فرزندخوانده است، اگه نکته سنج و دقیق باشی میتونی پاسخ بدی!

یه تیزبین واقعی می تونه تو 5 ثانیه 3 تا تفاوت عروس هلندی چپ و راست رو پیدا کنه!

فقط نابغه هایی که خیلی تیزن، 5 تفاوت تصویر دخترک رو تو 8 ثانیه پیدا می کنند!

معمای شناسایی خون آشام در منزل: اگه باهوشی، بگو که خون آشام واقعی تصویر چه کسی است!؟

آزمون بینایی با پیدا کردن آهو: اگر فکر می‌کنی تیزبین‌ هستی،آهو را در تصویر پیدا کن!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا