;
تفریح و سرگرمی

تست حسادت با ماهی: یکی ماهی را انتخاب کن تا بگم چه کسی به شما حسودی می کنه!؟

تست حسادت با ماهی: چیزی شبیه یه پیشگویی! نه، اشتباه نکنید این تست براساس نوع شخصیت و نوع رفتار شما میتونه بگه چه کسی به شما حسودی می کنه! پس آیا می خواهید بدانید چه کسی به شما حسادت می کند؟ یک ماهی را در تست حسادت با ماهی انتخاب کنید و در چند ثانیه متوجه این موضوع شوید. با مجله خبری چشمک و تست حسادت با ماهی همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون هوش شناخت دروغگو: اگر باهوشی سریع بگو کدومیکی داره دروغ میگه!؟| زنه با بچه!

تست حسادت با ماهی

جرأت کنید و در تست حسادت با ماهی شرکت کنید. تستی که نشان می دهد آیا کسی در محیط شما به شما حسادت می کند یا خیر؟ هزاران نفر تایید کردند که درست است!  این تست شخصیتی باورنکردنی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و باعث خشم کاربران اینترنتی می شود. برای این کار باید ماهی را انتخاب کنید که بیشتر توجه شما را جلب می کند و سپس بخوانید که آیا به شما حسادت می کنند و دلیل آن چیست؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به تصویری که در زیر برای شما آماده می کنیم، نگاه کنید تا از طریق آن بتوانید منشا انرژی بدی که شما را احاطه کرده است را بشناسید. سپس بفهمید که علت آن چیست؟ برای این کار فقط باید یکی از 5 ماهی را انتخاب کنید.

انتخاب شما در این تست تصویری جزئیات پنهان و شگفت انگیز شخصیت شما را آشکار می کند. قبل از شروع، باید بدانید که باید صادقانه پاسخ دهید، زیرا این بستگی به انتخاب شما دارد که بدانید چه کسی و چرا به شما حسادت می کنند؟ همچنین در نظر داشته باشید که برای این آزمون محدودیت زمانی ندارید، پس در انتخاب تصویر تست حسادت با ماهی زمان زیادی در اختیار دارید. اما مهم اولین انتخاب شماست!

شاید بپسندید: قابل توجه تیزبین ها: به زن قبل از سوار شدن به هواپیما نگاه کنید: 5 تفاوت دو تصویر را پیدا کنید!

تست حسادت با ماهی

شاید بپسندید: یه صندلی رو برای نشستن انتخاب کن تا بگم وجه غالب شخصیت ات چیه!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مسیر غذا: از کدام راه سگ سریع تر به استخوانش میرسه!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی یافتن حرف Y: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، پنج Y را بین X ها پیدا کنید!

پاسخ تست حسادت با ماهی

ماهی 1: محیط کار شما

ماهی 1

اگر انتخاب شما در تست حسادت با ماهی اولین ماهی بود، نشان می دهد که در محیط کار شما حسادت زیادی نسبت به شما وجود دارد، زیرا شما موفق می شوید که نسبت به دگیران شاخص و برجسته باشید و همیشه به اهداف و مسئولیت هایی که به شما محول می شود، دست پیدا کنید. این مسئله باعث می شود که حسادت همکارانتان برانگیخته شود. اگر دانش آموز هستید نوع درس خواندن شما می تواند سبب حسادت همکلاسی های شما شود.

شاید بپسندید:آزمون هوش شناخت فرد عادی در زندان: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیست!؟

ماهی 2: نزدیکان

ماهی 2

اگر انتخاب شما در تست حسادت با ماهی، این ماهی بود، به این معنی است که گاهی اوقات اعضای خانواده بیشترین تأثیر را بر ما دارند، زیرا آنها این امکان را دارند که ما را با انرژی و رسوم بد خود آغشته کنند که ما آن را قبول نداریم. در این حالت باید گفت ین موضوع بحث حسادت اعضای خانواده به ما نیست، بلکه میزان انرژس و شارژی است که از سوی خانه به ما وارد می شود.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب ماسک:یک ماسک را انتخاب کنید تا بگم تو زندگی واقعاً دنبال چی هستی!؟

ماهی 3: خودت

ماهی 3

مواقعی وجود دارد که خود شخص به دلیل اینکه لحظات پیچیده ای را پشت سر می گذارد، آغشته به انرژی های بدی می شود که از بین بردن آنها نیز بسیار دشوار است. این به این دلیل است که شما توسط انرژی بد احاطه شده اید. سعی کنید فضاهای جدیدی پیدا کنید و کارهایی انجام دهید که شما را خوشحال می کند. در غیر این صورت و حالت بزرگترین شخصی که مانع پیشرفت است خودتان هستید.

شاید بپسندید: تست هوش با شناسایی قاتل: اگر خیلی باهوشی تو 5 ثانیه قاتل را بین این سه نفر پیدا کن!

ماهی 4: یک آشنا

تست حسادت با ماهی

انتخاب این گزینه در تست حسادت با ماهی، نشان می دهد که انرژی بد از یک آشنا ناشی می شود که عضو خانواده یا دوست شما نیست، اما او شما را می شناسد و شما نیز فقط او را می شناسید. او  به شدت به شما حسادت می کند، حتی فراتر می رود و می تواند کارهای منفی علیه شما انجام دهد. خیلی مراقب باش!

احتمالاً بپسندید: چه کسی دروغ می گوید؟|بتونی این معما را حل کنی در باهوش بودن دست هرکول پوآرو رو از پشت بستی!

ماهی 5: یک دوست

تست حسادت با ماهی

اگرچه گاهی اوقات ما به دوستان خود اعتماد می کنیم، اما حقیقت این است که همیشه نمی توانیم همه چیز را به آنها گفته یا به آنها اعتماد کنیم، زیرا آنها نیز می توانند منبع انرژی بد باشند و به ما حسودی کنند. اگر شما این ماهی را انتخاب کنید به این معناست که یکی از دوستانتان به شما حسودی می کند.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی صاحبخانه های اصلی: اگه خیلی باهوش باشی در یک نگاه صاحب خانه را پیدا می کنی!؟

امیدوارم ازتست حسادت با ماهی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: شناخت خطای جالب: در این تصویر چند اشتباه وجود داره!؟ فقط تیزبینا همه رو تو 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آخر تیزبینایی!؟ پس بگو اشکال اساسی تصویر جزیره متروک و زن و مرد تنها چیه؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت فرد دروغگو در هواپیما: آیا مرد داخل هواپیما، واقعا یک زندانی فراری است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب گل: یکی از گل ها را انتخاب تا بگم آیا واقعاً فرد شادی هستی یا خیر!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست روان شناسی جذابیت کدوم زن بیشتره؟ نتیجه تست حیرت انگیزه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی شخص زامبی: نکته سنج ها در یک نگاه زامبی را شناسایی خواهند کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: تست هوش شرلوک هلمز: فقط افراد دارای هوش کارآگاهی می توانند پدر واقعی نوزاد را در تصویر پیدا کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی 5 تفاوت دخترک: با پیدا کردن 5 تفاوت این دو تصویر، دقت و تیزبینی خود را اثبات کنید!

برایتان جالب خواهد بود

 

آزمون هوش تصویری شناخت همسر:کدامیک از افراد تحت تعقیب، شوهر این زن است!؟

شناسایی حقیقت: کدام یک از افراد تصویر در مورد دو نوزاد حقیقت را می گوید؟| دکتر یا پدر نوزاد!؟

 آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

شناخت خون آشام مهمانی: در این مهمانی جالب، خون آشام را پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا