;
تفریح و سرگرمی

فقط یک نگاه تیزبین می‌تواند، زن مخفی شده در میان فلامینگوها را پیدا کند!

تست بینایی زن در میان فلامینگوها: در این مطلب از سری مطالب بخش تفریح و سرگرمی چشمک، یک آزمایش جدید برای محک زدن مهارتهای شناختی شما به اشتراک گذاشته شده است. این آزمون یا تست قدرت بینایی در زمان اندک توانست محبوبیت زیادی در شبکه های اجتماعی پیدا کند و بارها و بارها همرسانی شود. ممجله خبری چشمک نیز امروز این تست زیبا و رنگارنگ را با شما به اشتراک گذاشته است. امیدواریم بتوانید در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای این آزمون جالب را حل کنید.

آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

تست بینایی زن در میان فلامینگوها با انعکاس تصویری رنگارنگ و پر جنب و جوش پر از فلامینگوهای صورتی در یک برکه، مهارت های تصویری هر کسی که این آزمون را بخواهد تحلیل کند، محک می زند. در این منظره طبیعی، سرشار از پوشش گیاهی، یک مزاحم واقعی برای این پرندگان زیبا خود را پنهان کرده است. شاید یک شکارچی باشد و شاید یک پژوهشگر محیط زیست. به هر حال او یک فلامینگو نیست. یک انسان است. با مجله خبری چشمک و تست بینایی زن در میان فلامینگوها همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مرد اسیر: یکی از ربایندگان، همسر مرد است، اما کدامیکی!؟

تست بینایی زن در میان فلامینگوها

شازنده این تست زیبا معتقد است که یک چشم قدرتمند که بینایی آن همچون یک عقاب است می تواند در یک نگاه مزاحم را در میان فلامینگوها شناسایی کند. اما وی حد وسطی را تعیین کرده است. او زمان تخمین زده شده برای حل تست بینایی زن در میان فلامینگوها  را 5  ثانیه تعیین کرده است. تمرکز کنید، همه نگرانی‌ها و حواس‌پرتی‌های را از خود دور کنید. ثانیه هایی کوتاه چشمان خود را استراحت دهید و از لحظات فراغت خود نهایت لذت را ببرید.

تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

اگر آماده هستید همانطور که اشاره شده برای چند ثانیه چشمان خود را ببندید. تمرکز کنید و تلاش کنید تمام فکر و خیال خود را کنار بگذارید. اگر آماده هستید، اکنون چشمان خود را باز کنید و با دقت به تصویر نگاه کنید. یادتان باشد که برای اثبات تیزبینی خود تنها 5 ثانیه فرصت دارید…..

شاید بپسندید:آزمون شناسایی اشتباه میز غذاخوری: اگر جزئی نگری،اشتباه تصویر را شناسایی کن!

تست بینایی زن در میان فلامینگوها

.

شاید بپسندید:معمای علمی سرما و گرما : اگر 24 ساعت در این شرایط باشند، چه کسی زنده خواهد ماند؟

.

.

.

شاید بپسندید:معمای سر به هوا ترین کدام است، پدر یا مادر؟!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

.

پاسخ تست بینایی زن در میان فلامینگوها

آیا قبلاً موفق به شناسایی مزاحم شده اید؟ اگر اینطور نیست، سرنخ بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم. مزاحم مورد بحث زنی است که در منظره ای که در تصویر قرار گرفته است. او خود را کاملاً استتار کرده است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زندانی ثروتمند: به نظر شما کدامیک از این زندانی ها ثروتمند است؟

.

.

 

شاید بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

 

 

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت دروغگو: نابغه ها جواب بدن:چه کسی در حال دروغ گفتن است!؟| زن یا مرد!؟

 

آیا شکل زن را پیدا کردید؟ اگر این بار هم موفق نشدید، از این بابت احساس بدی نداشته باشید. فرصت های دیگری خواهید داشت. این آزمون ها برای آموزش مهارت های ادراک و تصویری مفید هستند. سعی کنید این را در ذهن داشته باشید و برای حل بسیاری از موارد دیگر سخت تمرین کنید تا بتوانید خود و دیگران را متحیر کنید. در تصویر زیر ما زن مزاجم را علامتگذاری کرده ایم.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی پرستار دزد: اگر ذهن کارآگاهی داری، دزد کودک را شناسایی کن!

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود: معمای تصویری چهره در جنگل را پیدا کنید! 8 ثانیه وقت دارید

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پیشخدمت خیانتکار: چه کسی نوشیدنی ها را مسموم کرده است؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش معلم خطرناک: کدام معلم مشکوک به نظر می رسد؟!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از تست بینایی زن در میان فلامینگوها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

12 سیب را چگونه می شود بین 12 کودک تقسیم کرد که یک سیب در کاسه بماند!؟

آزمون شناسایی خون آشام: اگر تیزبینی، در 5 ثانیه خون‌آشام موجود در تصویر را شناسایی کن!؟

شناسایی مادر کودک بازیگوش:پلیس در یک نگاه مادر کودک را شناسایی کرد، شما چطور؟

آزمون شناسایی حرف F: فقط افراد تیزبین در 5ثانیه حرف F را در میان حروف E پیدا می‌کنند!

شناسایی مسیر امن: ماریا از کدام مسیر عبور کند تا بدون خطر به شهر برسد!؟

آزمون شناسایی قاتل فرد ثروتمند: کدامیک از این سه پیشخدمت قاتل است!؟

شناسایی فرد غیرعادی زندان: کدامیک از افراد زندان، یک آدم عادی نیست!؟

آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این هنرمندان است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − دو =

دکمه بازگشت به بالا