;
تفریح و سرگرمی

پزشک تقلبی کدومیکی از این دو تاست!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

آزمون هوش تصویری شناخت پزشک قلابی: آیا شما می توانید در کمتر از   ثانیه پزشک مشکوک را شناسایی کنید!؟ آزمون تشخیص پزشک قلابی  از جمله آزمون هایی است که نکته سنجی و تیزبینی شما کلید حل سوال خواهد بود. شما با رمزگشایی این آزمون می توانید اثبات کنید که از سطح بالای تیزبینی و همچنین نکته سنجی برخوردار هستید. با مجله خبری چشمک و آزمون هوش تصویری شناخت پزشک قلابی همراه باشید.

از رمزگشایی و حل آزمون ها و سوالات هوش تصویری لذت می برید!؟ آیا می دانید که حل روزانه سوالات تصویری می تواند در رشد توانایی ها و مهارت های شناختی شما موثرند؟ در صورت پاسخ مثبت، پس هر روز باید بخش تفریح و سرگرمی چشمک را دنبال کنید تا با جدیدترین و چالشی ترین معماها و آزمون های تصویری خود و توانائی هایتان را محک بزنید.

شاید بپسندید: اگه تو این تصویر جنگلی آهو رو پیدا کنی، قدرت دیدت مثل شاهینه!

آزمون هوش تصویری شناخت پزشک قلابی

بنابر آنچه در سطور بالا اشتره شد، ثابت کنید که طرفدار جالب ترین و پیچیده ترین چالش های تصویری هستید که سعی می کنید در زمان مشخص شده بر آن ها غلبه کنید. هزاران نفر به دنبال سخت‌ترین چالش‌های بصری برای مبارزه با کسالت و بهبود مهارت‌های خود در عرض چند ثانیه هستند. از این نظر، چالش جدیدی را به شما ارائه می کنیم که تنها تیزبین ترین افراد موفق به غلبه بر آن شده اند.

آیا می توانید تنها اشتباه را ببینید؟ تنها 22 درصد از افرادی که در این چالش شرکت کرده اند، موفق به حل آن شده اند.  بیائید با ازمون و داستان جدید آشنا شویم. در این چالش می‌توانید دو نفر را در حال مراقبت از یک مرد جوان در بیمارستان مشاهده کنید، اما یک خطای جدی وجود دارد. کدامیکی از افراد، پزشک اصلی نیست.

زمان شما فرا رسیده است! شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا تنها اشتباه را در این تمرین تصویری پیدا کنید. به یاد داشته باشید که باید از تقلب اجتناب کنید و تمام جزئیات را رعایت کنید.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی مکتب پالان دوز | بزرگی به اسم نیست….

آزمون هوش تصویری شناخت پزشک قلابی

شاید بپسندید: چیستان: کدام ماه از سال 28 روز دارد!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهین تیزه، مغزهای ورزشکار فانتزی که با بقیه فرق دارند را پیدا کنید!

.

.

.

.

فیلم جالب: (ویدیو) تا حالا خط تولید تیله های رنگی رو دیده بودی! | قابل توجه دهه شصتی ها

پاسخ آزمون هوش تصویری شناخت پزشک قلابی

اگر نتوانستید در زمان 5 ثانیه ای این معما را حل کنید، می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید. یادتان باشد که هر چه بیشتر این آزمون ها و بازی ها را انجام دهید در رشد توانائیهای شما بیشتر موثر است.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل نه خانی آمده نه خانی رفته!

.

.

 

.

.

شاید بپسندید: چشات تیز و عقابی باشه، 10 حیوان مخفی شده در تصویر را پیدا می کنی!؟

پاسخ آزمون هوش تصویری شناخت پزشک قلابی : در اینجا ما پرونده را حل و فصل می کنیم تا بتوانید به زندگی خود به طور عادی ادامه دهید. در ابتدا برخی خطا را در فرد سمت راست تصویر می دانند. زیرا او به جای گوشی پزشکی، هدفون موسیقی دارد. اما باید گفت که هر دوی این افراد پرستار معمولی و یا کارآموزان پزشکی هستند. این مطلب از کلاه آنها مشخص است. همچنین فرد اول در حال معاینه است و دومی مطالبی را یادداشت می کند. بیمار نیز متوجه این مسئله شده است. لذا هر دوی این افراد پزشک نیستند.

شاید بپسندید: تست شخصیت شناسی: به نظرتان کدامیک از افراد تصویر می تواند آدم بهتری باشد!؟

پاسخ آزمون هوش تصویری شناخت پزشک قلابی

احتمالاً بپسندید: نقطه جوش متولدین هر ماه: این چیزا متولدین هر ماه رو عصبی و بداخلاق می کنه؟

امیدوارم از آزمون هوش تصویری شناخت پزشک قلابی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اونایی که ریاضی شون خوبه: با پیدا کردن مقدار عددی حیوانات، معادله آخر را حل کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان چه کسی زنگوله را به گردن گربه می اندازد؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه هوشی پلیسی ات قوی باشه، می تونی قناد قاتل را شناسایی کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تو نقاشی اول چی دیدی تا بگم چه رابطه‌ای بین برداشت و نوع شخصیت‌ات هست!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، این چالش ریاضی را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید؟

 

 

شاید برایتان جالب باشد

(ویدیو) یک لیوان از این آبمیوه خیابانی هندی بخوری،در برابر همه میکروب ها واکسینه میشی!

باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

داستان فقیر پرخور و هیزم فروش از داستان های پندآموز مثنوی معنوی!

یک شکل  دایره ای را انتخاب کن تا بگم خوش بینی یا بدبین!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =

دکمه بازگشت به بالا