;
تفریح و سرگرمی

با حرکت دادن یک چوب کبریت و تصحیح معادله اثبات کنید نابغه ریاضی هستید!

آزمون هوش با چوب کبریت: تلاش کنید تا میزان ضریب هوشی و توانایی خودتان را در حل معادلات ریاضی را با آزمون هوش با چوب کبریت امتحان کنید. فقط معادله را درست کنید. باید این چالش را در کمتر از 5 ثانیه و تنها با یک حرکت حل کنید. تست‌ها و پازل‌های آی‌کیو در طول سال‌ها به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند و جای تعجب نیست که این فعالیت‌ها به شبکه‌های اجتماعی راه پیدا کرده‌اند. امروزه به نظر می رسد که همه مشتاق اند مهارت های حل مسئله خود را با طیف وسیعی از چالش ها آزمایش کنند.

امروز شما را به چالش می‌کشیم تا یک معادله عجیب و غریب را حل کنید: 3+9=9. آیا می توانید بفهمید که خطای آزمون هوش با چوب کبریت کجاست و این معما را در کمتر از 5 ثانیه با حرکت دادن یک پوب کبریت حل کنید؟ از طریق بخش نظرات به ما اطلاع دهید که چقدر خوب عمل کردید! پس معادله یا آزمون هوش با چوب کبریت را حل کنید. با بخش سرگرمی مجله خبری چشمک و آزمون هوش با چوب کبریت همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت کف گیرش به ته دیگ خورده ، حکایتی زیبا و دلنشین از ادبیات فاخر زبان فارسی!

آزمون هوش با چوب کبریت

آیا آماده اید تا قدرت ریاضیات و توانایی ذهنی خود را آزمایش کنید؟ سپس به این بازی فکری نگاه کنید. برای تکمیل موفقیت آمیز پازل، باید عمیقاً کاوش کنید و از تمرکز خود استفاده کنید. وقت آن است که خارج از چارچوب فکر کنید و سعی کنید معادله روز را حل کنید. ما شما را تشویق می کنیم که فقط یک چوب کبریت را جابجا کنید تا همه معادلات درست شوند. آیا برای چالش آماده اید؟

تکمیل یک پازل به چیزی بیش از جستجوی تکه هایی نیاز دارد که با هم هماهنگ شوند. ما باید از ذهن و خلاقیت خود برای تعیین بهترین راه برای مونتاژ قطعات استفاده کنیم. برای اینکه ما موفق شویم، باید با دقت نگاه کنیم و روی چالشی که در دست داریم تمرکز کنیم. کنار هم قرار دادن عناصر مختلف و اطمینان از تناسب صحیح آنها به زمان و تلاش نیاز دارد. اگر تمرکز خود را حفظ کنیم و از مهارت های فکری و خلاقیت خود استفاده کنیم، می توانیم پازل را کامل کنیم و به موفقیت برسیم.

شاید بپسندید: یکی از این سه تا ماجراجوی سقوط آزاد از هواپیما، پس از پریدن دچار سانحه شد!| کدومیکی و چرا؟

آزمون هوش با چوب کبریت

شاید بپسندید: کسی که با شما ازدواج می کنه، خوشبخت میشه!؟| یه دسته گل را انتخاب کن تا جوابش رو بفهمی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه چوب کبریت رو حرکت بده تا معادله ریاضی درست بشه!| باهوشا تو 5 ثانیه موفق میشن!

.

.

.

شاید بپسندید: معمای شناسایی علت تصمیم قتل: قاتل تصویر، بهترین دوست خود را به قتل رسانده است، چرا؟

پاسخ آزمون هوش با چوب کبریت

آیا پاسخ آزمون هوش با چوب کبریت را پیدا کرده اید؟ اگر هنوز پاسخ را به دست نیاوردید، اشکال ندارد. می تواند بیشتر فکر کنید تا پاسخ را پیدا کنید. شما در هر صورت پیروز آزمون ریاضی با چوب کبریت هستید. چرا که به خوبی توانسته اید با دقت و تمرکز کردن، ذهن و مغز خود را ورزش دهید. اکنون می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از سایه ها می تونی متوجه بشی که آیا تو کارات آدم مستقلی هستی یا نه!؟

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون هوش ریاضی سخت: اگه رمزگشایی ات خوبه تو 3 ثانیه به جای علامت سوال، عدد مناسب بگذارید!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: دکتره راست میگه یا زن!؟ بیمار باندپیچی شده یه زن هست یا یه مرد، باهوشا راحت می فهمن!

پاسخ آزمون هوش با چوب کبریت: انجام این چالش بسیار هیجان انگیز است، اما حل آن نیز می تواند بسیار دشوار باشد. ما به کسانی که در کمتر از 5 ثانیه پاسخ را پیدا می کنند تبریک می گوییم! پاسخ این چالش 3+5=9 است.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی اشکال مرد در فروشگاه:اگه آخر تیزبینایی، اشکالی که تو تصویر هست را پیدا کن!

آزمون با چوب کبریت

امیدواریم از حل چالش لذت برده باشید!

آزمون هوش با چوب کبریت

احتمالاً بپسندید: فقط افراد تیزبین قادرند تو 5 ثانیه، 3 تا تفاوت تو تصویر گربه بامزه را پیدا کنند!

شما می توانید آزمون هوش با چوب کبریت را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

حکایت تا بوق سگ…. ریشه ضرب المثل از کله سجر تا بوق سگ!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: با نگاه به تصویر چی دیدی تا بگم چه اندازه شخصیت باثبات داری!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

اگه 3 تا تفاوت تو تصویر مادر و کودک را پیدا کنی، حتماً حتماً برا خودت اسپند دود کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی خود را با حرکت دادن 1 چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از این دو زن زندانی که قاتل اند، قاتل شوهر خود است! او را شناسایی کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود: یکی از بیمارای حاضر در بخش رادیولوژی، بزودی می میره!| تیزبین باشی سریع متوجه میشی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی دقت و تمرکزت خوبه، پس تفاوت های ملخ بامزه سمت راستی و چپی را پیدا کن!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناخت مسافر زمان: اگه دقت کنی یه آدمی از آینده در این تصویر حضور داره، کجاست!؟

حکایت قوز بالا قوز از سری داستان های جالب و پندآموز ادب فارسی!

شما را به عمد پشت درب بسته کاشتن، چیکار می کنی!؟ | با این تست خود واقعی ات رو بشناس!

تست هوش ریاضی چالشی: با حرکت دادن یک چوب کبریت، معادله را تصحیح و مغز خود را ورزش دهید!

نوشته های مشابه

20 دیدگاه

 1. جوابتون غلطه، با جابجایی یک چوب نه به شش تبدیل و جواب 9 می شود،حل مسیله غلطه، پروفسور!! 😝😝

  1. اقای باهوش گفته با یک حرکت! الات چه جوری تبدیل کردی شما.
   به عکس جواب تو پایین صفحه نگاه بنداز.

   1. ,درود
    سپیده خانم
    دوست عزیز ما درست مسئله را حل کردندیعنی هردوروش درست است پس پروفسور شماهستیداما پروفسور دانشگاه نرفته،اماازجلو دانشگاه عبور کردید

   1. اون نه رو تبدل میکنی ب شیش بعد جواب درست درمیاد قرار نیست جوابو تغییر بدیم قرار شد با تغییر صورت مسله جواب درست بشه نه تو‌ک اومدی همه رو ریختی بهم 9=6+3

  1. یک راه دیگه هم هست. همون چوبی رو که دورش خط کشیده می بینید؟ اون رو جا به جا می کنیم و رو جای خالی عدد نه می ذاریم. حالا می شه ۹=۶+۳

 2. بابا خداوکیلی چرا اینطوری هستید…
  جواب درست رو در آخر گفتم.
  آخه طراح نابغه تست هوش و ریاضی!!
  هرچند معلومه فقط رفتی از سایتهای خارجی کپی کردی و نتونستی جواب دو پیدا کنی… دکتر… نابغه… پروفسور… دکتر حسابی…
  گفته با حرکت یک چوب کبریت معادله رو حل کنید.
  شما هم عدد دوم و هم عدد سوم که همون جواب است رو تغییر دادی نابغه.
  کافیه یک چوب کبریت عدد دوم(که اولین چوب کبریت سمت چپ میباشد) را دقیقا برعکس کنید… تا عدد 9 تبدیل به 6 شود. و جواب صحیح شکل بگیرد!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا