;
تفریح و سرگرمی

آزمون دقت ذهن: کدام پرنده با بقیه فرق دارد!؟

آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت: ببینید آیا می توانید در این لیست تصاویر مربوط به آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت، آنچه که تفاوت کلی یا جزیی با روند تصویر دارید را پیدا کنید. برای خودتان وقت بگذارید و ببینید چقدر سریع می توانید این کار را انجام دهید. پیدا کردن یک پرنده که کاملاً شبیه همه پرنده های دیگر است در کمتر از 7 ثانیه مشکل بوده و چالشی است که نیاز به یک چشم تیزبین و رفلکس های سریع دارد. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت همراه شوید.

این چالش بازی فکری توانایی شما را در شناسایی تفاوت های جزئی بین اشیا آزمایش می کند. این به تمرین مغز شما کمک می کند زیرا شما را تشویق می کند تا به جزئیات توجه کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. این کار از شما می‌خواهد به دنبال نشانه‌های تصویری باشید که در نگاه اول به سختی قابل تشخیص هستند. با این حال، با تمرین، می‌توانید موارد عجیب و غریب را سریع‌تر شناسایی کنید. این نوع چالش می تواند به تقویت مهارت های شما در تشخیص الگو، حل مسئله و تصمیم گیری سریع کمک کند.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدامیک از افراد تصویر با دو نفر دیگر نسبتی ندارد!؟

آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت

خود را با 7 ثانیه به چالش بکشید و یکی از آنها را پیدا کنید. آیا اماده چالش هستید؟ این شانس شما برای اثبات این است که می توانید شانس را شکست دهید! فقط 6 درصد از مردم می توانند 7 ثانیه را پشت سر بگذارند و چالش عجیب و غریب را پیدا کنند. آیا می توانید پرنده ای را که به تصویر آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت تعلق ندارد تشخیص دهید؟ مهارت های خود را امتحان کنید و ببینید آیا آنچه را که لازم است برای قرار گرفتن در میان 6 درصد برتر احتیاج است را دارید یا خیر؟

با این حال، همانطور که این چالش نشان می دهد، توانایی تمرکز و مشاهده جزئیات جزئی در مدت زمان کوتاه یک مهارت ارزشمند است. این نیاز به تمرکز و توانایی رمزگشایی سریع ویژگی هایی دارد که یک شی را از بقیه متمایز می کند. این مهارتی است که می‌توان آن را در طول زمان و با تمرین تقویت و بهبود بخشید، پس چرا آن را امتحان نکنید؟ ممکن است کمی کار لازم باشد، اما با فداکاری ممکن است بتوانید به 6 درصدی بپیوندید که می‌توانند چالش 7 ثانیه را شکست دهند.

شاید بپسندید: عددی که باید جایگزین علامت سوال شود را پیدا کنید!

آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت

شاید بپسندید: سوال ریاضی: حاصل عبارت ریاضی 48÷2 (9+3)=؟ چند می شود!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید:تست قدرت تمرکز: چند پرنده در این تصویر وجود دارد!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدام خوراکی است که بیرون آن را دور می اندازید و داخلش را می پزید. بعد بیرون را می خورید و داخلش را دور می ریزید!

پاسخ آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت

آیا موفق به حل معما شده اید یا خیر؟ بازی های عجیب و غریب یک راه عالی برای تمرین مغز و تقویت مهارت های مشاهده ای شما هستند. برای موفقیت در آنها، با صرف زمان و مشاهده دقیق همه گزینه ها شروع کنید. شباهت ها یا تفاوت های بین آنها را یادداشت کنید و به دنبال هر چیزی باشید که برجسته است. زمانی که احساس کردید اطلاعات کافی جمع آوری کرده اید، گزینه های خود را محدود کنید و حدس درستی بزنید. همانطور که بیشتر تمرین می کنید، درک بهتری از الگوهای پشت این بازی ها نیز خواهید داشت که حل آنها را آسان تر می کند.

شاید بپسندید: پاسخ صحیح عبارت 5+6×3-7×2=؟ را پیدا کنید | خیلی ها موفق نشدند!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:اولین برداشت شما از تصویر مشخص می کند که انسان محافظه کاری یا شجاع و بی باک!؟

جواب آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت: به شما تبریک می گویم اگر شما یکی از 6 درصد افرادی بودید که توانستند 7 ثانیه آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت را شکست دهند و چالش های عجیب و غریب را پیدا کنند! تصویر زیر با راه حل است. دوستان خود را به چالش بکشید و این بازی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید:چیستان: آن چیست که قابل اندازه گیری است، اما قابل مشاهده نیست!؟

جواب آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت

امیدوارم از آزمون قدرت دید با پرنده متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان: نام حیوانی است که دو حرف اول آن نام عضوی از بدن و سه حرف آخرش نام دخترانه است!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: سوال هوش: با دلیل بگو که کدامیک از خدمتکارها وضعیت مالی خوبی ندارد!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

سوال هوش: کدومیکی واقعاً گدا نیست!؟

آزمون قدرت تمرکز: تفاوت های دو تصویر کوالای بامزه را در 7 ثانیه پیدا کن!

سوال هوش ریاضی: اگر 4+5=9، 6+12=36 و 8+13=49 باشد 10+17=؟ است!؟

سوال هوش: عدد مناسب را به جای علامت سوال قرار دهید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا