;
تفریح و سرگرمی

اگه پلنگ بیشه را در این تصویر پیدا کنی، چشات مثل شاهین تیزه!

آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه: ما در عصری زندگی می کنیم که شبکه های اجتماعی نقش فعالی پیدا کرده اند. در حال حاضر همه نسل ها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. اکنون پازل ها در شبکه های اجتماعی نیز کاربران اینترنتی را به خود جذب کرده اند. این پازل ها علاوه بر سرگرمی دقت، توجه و تمرکز را در شما افزایش می دهند. امروز  وب سایت چشمک با یک پازل سخت مهمان شماست. باید پلنگ را در آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه پیدا کنید.

پلنگ را در عکس بیابید. اگر بینایی خوبی داشته و تیزبین باشید، پلنگ را به راحتی پدا خواهید کرد. این عکس اخیراً در فضای مجازی منتشر شده و گفته می شود که در یکی از بیشه زارهای کشور کنیا گرفته شده است. عکاس نیز متوجه پلنگ نبود و بعدها متوجه آن شده است. در عکس یک پلنگ وجود دارد. پیدا کردنش چندان راحت نیست. چون با رنگ علفزارهای آنجا استتار شده است. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه همراه شوید.

بیشتر بخوانید: آیا کشیش راست میگه و آقای داماد قبلاً ازدواج کرده!؟

آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه

گاهی برخی تصاویر چشمان ما را فریب می دهند. این اتفاق به خصوص در طبیعت بسیار اتفاق می افتد. تو نمی توانی به درستی پدیده ها را تشخیص دهی. در آزمون امروز چشمان شما با یک عکش محک زده خواهد شد. با آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه همراه باشید.

اخیراً کاربران شبکه های اجتماعی مجذوب این عکس شده اند. برخی عکس ها ما را مسحور می کنند، برخی دیگر چشمان ما را فریب می دهند.  برخی از افراد هستند که از تماشای انواع ویدیوهای سرگرم کننده و ویدیوهای ویروسی لذت می برند. اما عده ای هم هستند که چالش ها را دوست دارند. به همین دلیل محتوایی که در شبکه جستجو می کنند نیز متفاوت است. من پازل عکس را دوست دارم. معماهایی مانند “چند حیوان در این عکس پنهان شده اند” .. “مار در این عکس پنهان شده است.. او را پیدا کنید” همیشه در حال پخش شدن هستند.

پازل های عکس گزینه ای عالی برای استراحت قبل از خواب و فعال کردن مغز هستند. اینها نه تنها مغز شما را تغذیه می کنند، بلکه چشمان شما را نیز آزمایش می کنند. برخی افراد تا زمانی که چیزی در عکس پیدا نکنند نمی خوابند. پازل های عکس اخیرا در شبکه های اجتماعی مرسوم شده است. در تصویر زیر نیز یک پلنگ مخفی شده است، آن را پیدا کنید.

شاید بپسندید:تست روان شناسی: ویژگی اصلی شخصیتی ات چیه!؟

آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه

شاید بپسندید: کدام درب، درب چهارم است؟ | به پرنسس کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: دقیق و تیز باشی میتونی تو 10 ثانیه تفاوت های دو تصویر دخترک رو پیدا کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آدم جاه طلبی یا قانع | برای پاسخ کافیه یکی از درختان تصویر را انتخاب کنی!

جواب آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه

آیا نتوانستید هنوز پلنگ را پیدا کنید؟ این پلنگ دقیقا لای علفزارها است. اگر قدرت چشم و تمرکز زیاد باشد در کمتر از 5 ثانیه آنرا پیدا می کنید. بسیار آسان است. پس دوباره امتحان کنید. اگر پیدا نتوانستید به پایین صفحه مراجعه کنید.

شاید بپسندید:خرگوش خودش رو از شعبده باز پنهان کرده، آیا تو میتونی پیداش کنی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلای شبیه هم، همسر واقعی مرد تصویره!؟

جواب آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه: به این تصویر دقت کنید. پلنگ در تصویر علامت گذاری شده است.

شاید بپسندید: فقط افراد تیز 3 تفاوت تصویر تعمیرکار را پیدا می کنند!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه

امیدوارم از آزمون قدرت بینایی با پلنگ بیشه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: کدام لیوان کاپوچینو با بقیه فرق داره!؟ | فقط تیزبینا موفق میشن!

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:معمای هوش: کی بچه گربه رو دزدیده !؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: ماهیت واقعی خود را کشف کنید: درون گرا هستید یا برون گرا؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: سرباز مخفی که در کمین سرباز اصلی است را پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون قدرت دید: آناناس در کجای تصویر است!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: محافظه کاری یا ماجراجو؟ انتخاب یکی از گل های سفید پاسخ را افشا می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه ستاره 4 پر را در این تصویر پیدا کنی قدرت تمرکز و بینایی ات مثل شاهینه!

برایتان جالب خواهد بود

داستان ضرب المثل جنگ زرگری به راه انداختن!

اگه پرنده مخفی تصویر را پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

فقط باهوشا متوجه میشن: همسر مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

تا چه اندازه منظم و مرتب هستی!؟ | فقط کافیه بگی چه جوری از خمیردندان استفاده می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا