;
تفریح و سرگرمی

اگه ستاره 4 پر را در این تصویر پیدا کنی قدرت تمرکز و بینایی ات مثل شاهینه!

آزمون قدرت بینایی با ستاره: با تلاش برای حل این معمای تصویری (مخفیگاه یک ستاره 4 پر) مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید. چه چیزی بهتر از یک چالش تصویری برای ارزیابی حس مشاهده شما؟ با این تست بینایی شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. اگر به جزئیات توجه زیادی داشته باشید، این پازل برای شما یک بازی کودکانه خواهد بود. وظیفه شما این است که با دقت به تصویر زیر نگاه کنید و بگوئید که ستاره 4 پر در کجای الگوها پنهان شده است. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت بینایی با ستاره همراه شوید.

شما باید یک چشم تیزبین داشته باشید، در غیر این صورت نمی توانید این ستاره 4 پر را پیدا کنید. از سوی دیگر باید برای یافتن این ستاره باید توجه و تمرکز عالی هم داشته باشید. از آنجایی که آزمون زمان بندی نشده است، به همان اندازه که نیاز دارید وقت بگذارید. در صورت لزوم، در مکانی آرام و راحت، در شرایط مناسب برای قبولی در آزمون، به دور از هرگونه مزاحمت بنشینید.

شاید بپسندید: یکی از درخت های پائیزی را انتخاب کن تا بفهمی آدم احساسی هستی یا منطقی!؟

آزمون قدرت بینایی با ستاره

یک پازل تصویری، تفکر، منطق و حل مسئله را به چالش می کشد. شرکت کنندگان باید سرنخ های تصویری را به دقت تجزیه و تحلیل کنند و برای حل پازل ها ارتباط برقرار کنند. این آزمون ها، مهارت های حل مسئله را تقویت می کند. این می تواند توانایی شما را برای مقابله با چالش های پیچیده در سایر جنبه های زندگی آنها تقویت کند. همچنین یک راه سریع و آسان برای کاهش استرس و اضطراب شما است.

توانایی حل این پازل تصویری نوعی حل مسئله است. این بدان معنی است که شما معمولاً قادر به مقابله با انواع دیگر چالش های پیچیده هستید.اگر شکست خوردی، مهم نیست. این لزوماً به این معنی نیست که شما بینایی ضعیفی دارید. ممکن است شما فقط فاقد آموزش باشید. برای رفع این مشکل، عاقلانه است که چندین چالش مشابه را انجام دهید. بدانید که مغز شما یک ماهیچه است و باید به آن عادت کند. پس اگر فرصت دارید، آیا می توانید ستاره 4 پر را در این تصویر پیدا کنید!؟

شاید بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مرد سنگ تراش!

آزمون قدرت بینایی با ستاره

احتمالاً بپسندید: آیا یک آدم تک رو هستی یا آدمی که کنار گروه عالی عمل می کنه!

.

.

.

شاید بپسندید: داستان زن زیبا و قاضی هوس باز که در صندوق گرفتار شد!

.

.

.

.

شاید بپسندید:مثل هرکول پوآرو زرنگ باشی تو یه نگاه می فهمی کی جمله رو روی تخته نوشته!؟

پاسخ آزمون قدرت بینایی با ستاره

اگر محل ستاره را هم پیدا کردید به شما تبریک می گویم. این نشان می دهد که شما ظرفیت زیادی برای مشاهده دارید. شما می توانید جزئیات، الگوها یا عناصر پنهان در یک تصویر را تشخیص دهید. تلاش کنید تا بیشتر تمرکز کنید.

شاید بپسندید: برای اینکه بفهمی درونگرایی یا برون گرا، کافیه یکی از پروانه ها را انتخاب کنی!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه 3 تا تفاوت تصویر دو بز شاخدار را پیدا کنی، خیلی دقیق و تیزی!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با ستاره : اینجا محل ستاره 4 پر است. با نگاهی به تصویر، اکثر کاربران اینترنت با خود گفتند که هیچ ستاره 4 پر، در الگوهای مختلف وجود ندارد. با این حال، باید گفت که ستاره 4 پر به سمت چپ قسمت پایینی است. برای مشاهده مکان دقیق آن به تصویر زیر نگاه کنید. آیا شما هم ستاره 4 پر را پیدا کرده اید؟

شاید بپسندید: آیا ساقدوش راست میگه و عروس خانم قبلاً با کسی ازدواج کرده!؟

پاسخ آزمون قدرت بینایی با ستاره

امیدوارم از آزمون قدرت بینایی با ستاره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: فقط افراد تیزبین 3 چهره پنهان شده تصویر را پیدا می کنند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:چشات مثل شاهین تیزه اگه 3 تا اختلاف دو تصویر سگ قهوه ای را پیدا کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: افراد زیادی در رمزگشایی این دنباله عددی موفق نبوده اند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یکی از دوربین های دوچشمی را انتخاب کنید تا بهت بگم دقیقا چه جور شخصیتی داری؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه تمرکزت خوب باشه همه الاغ های تصویر را در 10 ثانیه شناسایی می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگر تیزبین باشی، اشتباه میز غذاخوری را تو یه نگاه متوجه میشی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

 داستان عاقبت تخم مرغ دزد، شتر دزد می شود!

فقط 6% از افراد تو 7 ثانیه کله گربه متفاوت را پیدا می کنند!

اگه ریاضی ات خوبه ارزش عددی کاپ کیک، آلبالو و چوب شکلاتی را پیدا کن!

اگه پلنگ استتار شده تصویر رو پیدا کنی چشات مثل عقابه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا