;
تفریح و سرگرمی

در تصویر تعداد زیادی راکون وجود دارند، حیوان متفاوت تصویر کجاست!

آزمون شناسایی گربه میان راکون ها: امروزه یادگیری و آموزش بسیار آسان شده است. تکنولوژی به کمک انسان ها آمده است و زندگی ما را آسان کرده است. به تبع این آسودگی، تحرک جسمی و فکری کاهش یافته است. فعالیت های فکری در سطح نازلی قرار گرفته و به این ترتیب بیماری های مربوط به مغز و حافظه افزایش یافته است.

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

به گفته محققان، علت اصلی این بیماری ها در کاهش فعالیت های مغزی است. لذا لازم است برنامه های درستی برای افزایش فعالیت های مغزی در نظر بگیریم. سوالات هوش، پازل و … در این زمینه کمک زیادی می کنند. با تست قدرت بینایی دسته راکون با بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک همراه باشید. شما باید بتوانید معادله تصویری را در کمتر از 10ثانیه حل کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی: کدامیک از افراد تصویر می تواند یک بچه دزد باشد!؟

آزمون شناسایی گربه میان راکون ها

تست ها، چیستان ها، سوالات هوش، معماها، پازل ها و … افزایش عملکرد مغز را سبب می شوند. قدرت ذهن، دقت، توجه و منطق گرایی با افزایش عملکرد مغز بهبود می یابد. در تصاویر معمایی، جزئیاتی در نظر گرفته می شود که شما باید آن را شناسایی کنید. بسیاری از افراد نمی توانند در زمان کم آن را حل کنند. وب سایت چشمک هر روز تلاش می کند که تست ها و تصاویر بهتری را بهبود عملکرد مغز شما به اشتراک بگذارد.آزمون شناسایی گربه میان راکون ها یکی دیگر از همین آزمون ها جالب و جذاب است.

آیا می توانید در عرض بیست ثانیه در میان راکون ها، یک گربه ملوس را پیدا کنید؟

شاید بپسندید: آزمون شناسایی خانواده غیر واقعی: آیا می توانید خانواده جعلی را شناسایی کنید؟

آزمون شناسایی گربه میان راکون ها

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد بی پول: کدامیک از افراد تصویر، بی پول است!؟

.

.

.

شاید بپسندید: به نظر شما کدامیک از افراد زیر احمق تر هستند!؟| خود را بهتر بشناسید!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی ریچارد: تنها در صورتی که یک تیزبین باشی ریچارد واقعی را پیدا می کنی!

.

آیا چالش را حل کردید؟

اگر نمی توانید پاسخ را پیدا کنید و هنوز مطمئن نیستید که گربه ملوس را پیدا کردید می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

پاسخ آزمون شناسایی گربه میان راکون ها

متوجه گربه ملوس شدید؟

شاید بپسندید: کدام دختر وقتی برگردد جذاب‌تر خواهد بود؟ببینید انتخاب شما در مورد چه چیزی می گوید!؟

پاسخ آزمون

شاید برایتان جالب باشد: معمای چالشی: کدام زن همسرش را به قتل رسانده؟

 

آزمون شناسایی گربه میان راکون ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و ببینید آیا آنها می توانند آن را در عرض بیست ثانیه حل کنند یا خیر!

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: سوال هوش سیب: دکتر استرنج کدام را باید انتخاب کند؟!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی مرد مرده: چه کسی در تصویر مرده است!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود:معمای سر به هوا ترین کدام است، پدر یا مادر؟!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی پدر واقعی نوزاد: کدامیک از این دو مرد، نوزاد را از بیمارستان ربوده است!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مجرم فراری: توانایی شناختی خود را با شناخت مجرم فراری تصویر اثبات کن!

 

همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی چشمک، تست های متعددی را برای شما فراهم ساخته اند. شما برای اینکه بهتر از ویژگی های پنهان و آشکار خود مطلع شوید می توانید به این تست ها مراجعه کنید. لطفا این تست و آزمونها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید، احتمالا آنان نیز در کنار سرگرمی علاقمند به شناخت خود هستند. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانید از بخش نظرات یا صفحات چشمک در شبکه های اجتماعی آن  در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کنید.

شاید بپسندید: قابل توجه زرنگا: نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا