;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی کودک گرگینه: گرگینه کدامیک از کودکان تصویر است!؟

آزمون شناسایی کودک گرگینه: در مطلب امروز شما تنها 3 ثانیه فرصت دارید تا جهان را از دست یک هیولای وحشتناک نجات دهید. شما در آزمون شناسایی کودک گرگینه مجله خبری چشمک باید از تمام حواس، توانائیهای شناختی و همچنین هوش خود استفاده کنید تا سوال مورد نظر را پاسخ دهید. لذا عجله کنید. تمرکز کنید و تلاش کنید تا در زمان تعیین شده این کودک گرگینه را شناسایی کنید.

برایتان جالب خواهد بود: وضعیت واقعی رابطه خود یا اطرافیانتان را با نوع دست گرفتن، بفهمید!

در مجله خبری چشمک شما با آزمونی روبرو هستید که این آزمون نیازمند دقت و تمرکز و هوش بالای شماست. تلاش کنید تا با آزمون شناسایی کودک گرگینه  خود و مهارت های خود را آزمایش کنید. تنها 23 درصد از شرکت کنندگان در این ازمون تا این لحظه توانسته اند با مراجعه به صفحه فیس بوک سازنده این آزمون آن را بررسی و پاسخ دهند. آیا شما می توانید؟ با آزمون شناسایی کودک گرگینه  و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: عملکرد کدامیک از دو نفر درباره کسی که توسط مار نیش زده شده، درست نیست!؟

آزمون شناسایی کودک گرگینه

از زندگی و روال یکنواخت در محل کار یا مدرسه خسته شده اید؟ دوست دارید که ذهن خود را فعال نگه دارید؟ اگر این گونه است تلاش کنید حل و انجام بازی های فکری را در برنامه روزانه خود قرار دهید و سرعت ذهن خود برای تمرکز کردن و دقت کردن خود را با ارائه پاسخ به موقع به معماها و چالش های تصویری افزایش دهید.

تیزبینی و هوش خود را با شناسایی خون آشام در غذاخوری اثبات کنید!

نه پرستار بچه ها و نه والدین کودکان به خطری که ممکن است کودکان را در این تصویر تهید کنند، واقف نیستند. در امن ترین مهدکودک شهر، یک فرزند گرگینه در میان کودکان حضور دارد. او می تواند به کودکان آسیب برساند. لذا باید سریعاً شناسایی شود و او را از کودکان دیگر جدا کنند. اما کدامیک واقعاً یک کودک گرگینه است؟

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد خاطی کلاس درس: باهوشی، نویسنده جمله روی تخته را شناسایی کن!

شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا مشخص کنید کدام یک از بچه های یک گرگینه است؟باید به خاطر داشته باشید که معماهای تصویری برای گیج کردن شما هستند. با اتخاذ تصمیمات عجولانه، تنها 23 درصد از کاربران آنلاین موفق به حل صحیح آزمون شدند، آیا شما هم جزء آنها هستید؟

شاید بپسندید:آزمون شناسایی وضعیت خطرناک تر: با توجه به شرایط، کدامیک از این دو زن زنده نخواهد ماند!؟

آزمون شناسایی کودک گرگینه

احتمالاً بپسندید: بازی فکری برای ذهن نابغه ها: آیا می توانید این معمای ریاضی را در 5 ثانیه حل کنید!؟

.

.

.

.

ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:اگر ضریب هوشی بالایی دارید، می توانید فرد دروغگو فروشگاه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!

پاسخ آزمون شناسایی کودک گرگینه

آیا پاسخ آزمون شناسایی کودک گرگینه را پیدا کردید؟ آیا فهمیدید که کدام کودک، کودک گرگینه است؟ بهتر است بیشتر دقت کنید. 5 ثانیه دیگر به شما فرصت داده می شود تا در شانس دوم، خود را بسنجید.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زنی کودک ربا را شناسایی کنید!

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: اگر تیزبین و باهوشی، سریع بگو که کدامیک از این کارت های شناسایی پلیس، جعلی است!؟

 

.

.

احتمالاً بپسندید: کودکی که تلاش کرده خود را به مانند دیگر کودکان متمول نشان دهد را شناسایی کنید!

اگرچه نوزاد سمت چپ موهای بدنش زیاد است و کودک سمت راست خرس عروسکی خود را پاره می کند، اما این دو کودکان عادی هستند. گرگینه پسر کوچکی است که در وسط قرار دارد. به کف پاهای او دقت کنید.

شاید بپسندید: چگونه می خندید!؟| نحوه خندیدن، اطلاعات زیادی را در مورد شما افشا می کند!

پاسخ شناخت کودک گرگینه

برایتان جالب خواهد بود:چشمان خود را کاملا باز کنید و پاندا را در این چالش بینایی پیدا کنید!

امیدوارم از آزمون شناسایی کودک گرگینه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با میوه متفاوت: قابل توجه تیزبین‌ها، تیزبینی خود را با یافتن میوه متفاوت تصویر اثبات کنید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی الاغ در تصویر: الاغ مرد کجاست؟

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

تست ضریب هوشی: آیا می توانید اشتباه را در تصویر ایستگاه فضایی در 7 ثانیه پیدا کنید؟.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید:آزمون تشخیص فرد ثروتمند زندانی: با شناسایی فرد ثروتمند تصویر، هوش بالا و نبوغ شناختی خود را اثبات کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت بر اساس اخم کردن:اخم کردنت چه جوریه، تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناخت حماقت: کدامیک از این دو فرد در حماقت رو دست ندارند!؟

شناسایی افراد بینا: فردی را که ادای نابینایان را در می‌آورد را شناسایی کنید!

اگر تیزبینی، این چالش تصویری را با پیدا کردن 5 تفاوت میان دو تصویر شیر امتحان کنید !

آزمون شناسایی زوج تقلبی: کدامیک از این 3 زوج،حاضر به ازدواج نبوده و تقلبی هستند!؟

آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا