;
تفریح و سرگرمی

باهوشا بگن: آیا به زن بیمار پای جدید پیوند کرده اند!؟

آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان: تست یا آزمون تصویری امروز که با عنوان آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان در چشمک منتشر شده است از جمله سوالات و معماهای تصویری است که مغز را مجبور به فعالیت دو چندان می کند.سازندگان آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان معتقدند که تنها افرادی که توانائیهای شناختی و هوش بالا داشته باشند، می توانند این آزمون را رمزشگایی کنند. از سوی دیگر باید بدانید که آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان می تواند میزان احاطه شما بر مهارت ها و حواس های پنج گانه تان را مشخص کند.

با کمک سوالات هوش و تست های مجله خبری چشمک می توانید مهارت هاو توانایی های شناختی خود را افزایش دهید. در آزمون هایی شبیه آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان باید به توضیحات و جزئیات تصویر آزمون با دقت نگاه کنید تا بتوانید معقولانه ترین و بهترین پاسخ را ارائه دهید. به هر ترتیب سوالات و معماهای تصویری، مغز شما را به فعالیت وادار می کند و بهترین ورزش برای مغزتان به شمار می رود. با آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان و بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آیا می توانید آخرین معادله و مجموع میوه ها را حداکثر در 15 ثانیه بدست آورید!؟

آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان

برای رمزگشایی آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان تلاش کنید از تمام نبوغ و استعداد خود استفاده کنید تا بتوانید در زمان تعیین شده آن را تحلیل، بررسی و رمزگشایی کنید. برای حل آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان تنها 5 ثانیه فرصت دارید. این سوال تصویری معمایی، همان طور که اشاره شد تمام حواس و مهارت های شما را مورد آزمایش قرار می دهد.

در تصویر آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان شما تصویری از اتاق یک بیمارستان را مشاهده می کنید. زن تصویر مدعی است که دکتر پاهای او را عمل کرده است و پای دیگری را به او پیوند زده است. اما دکتر از این حرف بیمار تعجب کرده است. به نظر شما کدامیک درست می گوید؟

برای ارائه پاسخ درست تر و منطقی تر باید به جزئیات آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان توجه دقیق داشته باشید. بنابراین، تا آنجا که می توانید فکر کنید و تجزیه و تحلیل کنید. اگر آماده هستید با توجه کامل به تصویر آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان نگاه کنید. فقط یادتان باشد که برای حل و ارائه پاسخ درست و منطقی تر تنها 5 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید: زنبور زرد بامزه ای که با بقیه کمی متفاوته رو پیدا کن!

آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان

احتمالاً بپسندید: چیستان: جسم ندارد، وزن ندارد، اما اگر آن را نگه نداری به راحتی می شکند! آن چیست!؟

.

.

.

.

 احتمالاً بپسندید: چیستان جالب: آن چیست که جز حضرت آدم همه آن را خورده اند!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با جابجا کردن 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

پاسخ آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان

اگر تاکنون پاسخ آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان را پیدا کنید اشکالی ندارد.برای پاسخ نیاز به تمرکز بیشنر دارید، لذا ما 5 ثانیه بیشتر در اختیارتان می گذاریم. امیدوارم در 5 ثانیه اضافی بتوانید با توجه به شواهد معما را حل کنید.

شاید بپسندید:در مسابقه طناب کشی کدام گروه برنده خواهد شد!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا متأهله!؟ | تو یه نگاه متوجه شدی برا خودت اسپند دود کن!

 

 

 

 

شاید بپسندید:کدومیکی از این خانم خوشکلا معشوقه مرد جوان است!

پاسخ آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان: در ابتدا به نظر می رسد که زن تصویر متوهم شده است. چون رنگ لاک های ناخن پا متفاوت است شاید او به این نتیجه رسیده که پای فرد دیگری را به او پیوند زده اند. اما اگر به تعداد انگشتان پای باندپیچی شده دقت کنید می بینید 4 عدد است. لذا زن متوهم نیست و دکتر پای دیگری به او پیوند زده است. اگر پاهای زن شکسته بود و گچ گرفته شده بود، نیاز نبود به او سرم وصل کنند. اما شما در تصویر می بینید که به او سرم نیز وصل کرده اند. پس این زن یک عملیات جراحی را پشت سر گذاشته است.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان

احتمالاً بپسندید: 3 تفاوت کودک آتش نشان فانتزی را پیدا کن و اثبات کن خیلی تیزی!

امیدوارم از آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: کدام قالب یخ زودتر آب می شود!؟

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم دانش آموز از درس و مدرسه و معلم فراری هست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

حکایت جذاب و شنیدنی شاه عباس و پینه دوز!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل پایش را از گلیمش درازتر کرده!

برایتان جالب خواهد بود

پرنده تصویر کجاست!؟ | 90 درصد افراد نمی تونن این پرنده را ببینند!

کدامیک از این دو زن زندانی، احتمالاً به زودی از زندان آزاد می شود!؟

 تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه: تیزبینی و دقت چشم رو با تشخیص جمله درون تصویر ارزیابی کن!

ریاضی ات خوبه!؟ میتونی این سوال تصویری ریاضی رو تو 20 ثانیه حل کنی!؟

 به پلیس کمک کنید تا گردنبند الماس را پیدا کند و دزد شناسایی شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا