;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این آقایون خوش تیپ، نامزد ماریا است!؟

آزمون شناسایی نامزد ماریا: حل معماها و دیگر بازی های فکری یک تقویت کننده واقعی مغز و همچنین راهی عالی برای آموزش ذهن شما است. پرداختن به بازی های فکری شما را برای لجظه ای وادار به دقت و تمرکز می کند و همین مسئله کافی است تا سلول های خاکستری که وظیفه پردازش را بر عهده دارند بیشتر فعالیت کنند. افزایش فعالیت مغز جزئی نگری، دقت و تمرکز را در شما افزایش می دهد. در آزمون شناسایی نامزد ماریا شما با یک سوال هوش تصویری روبرو خواهید بود. برای پاسخ به آن زمان کمی داری. با آزمون شناسایی نامزد ماریا و مجله خبری چشمک همراه باشید.

سوالات IQ را می توان در تست های IQ یافت. این سوالات برای ارزیابی انواع توانایی ها و مهارت های ذهنی در نظر گرفته شده است و بنابراین طیف وسیعی از انواع مختلف هوش را در بر می گیرد.انواع سوالاتی که ممکن است در تست هوش یافت شوند آورده شده است:

قیاس (ریاضی و کلامی)
الگو محور (فضایی و ریاضی)
طبقه بندی
دیداری
فضایی
منطقی. در اینجا یک سوال تستی وجود دارد که ممکن است در تست هوش با آنها روبرو شوید.به نظر شما کدامیک از مردان تصویر در آزمون شناسایی نامزد ماریا می تواند نامزد این زن باشد؟

شاید بپسندید: چشات تیز و عقابی باشه، 10 حیوان مخفی شده در تصویر را پیدا می کنی!؟

آزمون شناسایی نامزد ماریا

برای حل سوالات هوش کافی است کامی به صورت سوال و همچنین خود تصویر دقت کنید. در واقع راه حل در همان جاست. شما در مطلب سوالات هوش تصویری سه گانه نیز عملا با سوالات هوشی روبرو هستید که می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را به چالش بکشد. اگر آماده هستید هر سوال را با هم مرور می کنیم.

انجام مرتب بازی های فکری منجر به افزایش فعالیت های مغزی می شود. انجام فعالیت های مغزی می تواند به بهبود عملکردهای شناختی همچون جزئی نگری، دقت، توجه و حضور ذهن کمک کند. محققان معتقدند که یکی از دلایل رشد بیماری هایی همچون ضعف حافظه، آلزایمر و … می تواند کمبود فعالیت مغزی باشد. سوالات هوش تصویری در کنار جنبه سرگرم کننده، می توانند برای لحظه ای کوتاه ذهن و فکر شما را درگیر کرده و مغز شما را وادار به فعالیت کنند.

ماریا به همراه نامزد خود در بیرون یک قرار ملاقات دارد. وی وارد محل ملاقات خود می شود. ما نامزد ماریا را نمی شناسیم. تصویری از ورودی کافه برای ما ارائه شده است. در این تصویر علاوه بر ماریا، سه مرد دیگر حضور دارند. به نظر شما کدامیک از مردان می تواند نامزد ماریا باشد.

شاید بپسندید: چیستان: کدام ماه از سال 28 روز دارد!؟

آزمون شناسایی نامزد ماریا

شاید بپسندید: (ویدیو) تا حالا دعوای دو تا زرافه رو دیده بودید!| نبردی که تا مرگ یکی از زرافه ها ادامه پیدا می کند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهین تیزه، مغزهای ورزشکار فانتزی که با بقیه فرق دارند را پیدا کنید!

.

.

.

فیلم جالب: (ویدیو) تا حالا خط تولید تیله های رنگی رو دیده بودی! | قابل توجه دهه شصتی ها

پاسخ آزمون شناسایی نامزد ماریا

برای حل آزمون شناسایی نامزد ماریا کافی است هم به صورت سوال و همچنین خود تصویر دقت کنید. در واقع راه حل در همان جاست. شما در این آزمون عملا با یک آزمون هوش روبرو هستید که می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را به چالش بکشد. اگر آماده هستید بیشتر تصویر را مورد بررسی قرار دهید.

احتمالاً بپسندید: آزمون دقت ذهن:خرسی که خودش رو از شکارچی مخفی کرده پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل نه خانی آمده نه خانی رفته!

پاسخ آزمون شناسایی نامزد ماریا: نفر اول از سمت راست نامزد ماریا می باشد. جدا از نوع نگاه به یقه کت مرد و دستبند ماریا دقت کنید. در هر دو یک گل زرد مشابه دیده می شود. لذا این مرد نامزد ماربا می باشد.

شاید بپسندید: تست شخصیت: یک درخت را انتخاب کن تا بگم ویژگی های اصلی شخصیت ات چیه!؟

پاسخ آزمون شناسایی نامزد ماریا

احتمالاً بپسندید: قدرت دیدت رو با شناسایی حیوانات مخفی ارزیابی کن!

امیدوارم از آزمون شناسایی نامزد ماریا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:کدام اتوبوس مدرسه را ترجیح می دهید!؟ | انتخابتان نشان می دهد که آیا نوع دوست هستید یا خودخواه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: داستان چه کسی زنگوله را به گردن گربه می اندازد؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تو نقاشی اول چی دیدی تا بگم چه رابطه‌ای بین برداشت و نوع شخصیت‌ات هست!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، این چالش ریاضی را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید؟

 

 

شاید برایتان جالب باشد

 پزشک تقلبی کدومیکی از این دو تاست!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

 اگه تو این تصویر جنگلی آهو رو پیدا کنی، قدرت دیدت مثل شاهینه!

داستان شنیدنی مکتب پالان دوز | بزرگی به اسم نیست….

تست شخصیت شناسی: به نظرتان کدامیک از افراد تصویر می تواند آدم بهتری باشد!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. بیچاره ماریا این همه هواخواه داره ولی نامزدش سرش تو گوشی هست ومعلوم نیست سرش کجاا بنده وبا کی چت می کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =

دکمه بازگشت به بالا